באטמן

../images/Emo58.gifבאטמן../images/Emo58.gif

אז ראיתי באטמן היום, ויש לי המון ביקורת לסרט אז לפני שאני אכתוב כאן את כל מה שלא אהבתי, אני רוצה להגיד קודם כל שת'כלס מאוד נהניתי, ביחוד בערך מהאמצע עד הסוף הסרט מתחיל לתפוס תאוצה ונהיה ממש מהנה. ויש פה מלא ספוילרים אז בבקשה מי שלא ראה לא לקרוא!!! אז איפה נתחיל??? משחק - המשחק סבבה, באמת, יש קאסט משובח (כריסטיאן בייל, מורגן פרימן, גארי אולדמן, ליאם ניסן, טום וילקינסון, קייטי הולמס ומייקל קיין) וכולם ממש טובים. כמה הערות, טום וילקינסון הוא שחקן טוב, אבל אני רגילה לראות אותו בדרמות קטנות עצמאיות וכו' ולכן לראות אותו כאיש הרע עם המבטא הזה זה נורא מוזר. מורגן פרימן מעולה!!!! בגלל שהוא מכניס הומור שמאוד חסר בסרט ולכן חבל שלא רואים אותו יותר. נורא חשוב הומור בסרטים מסוג זה ופעם ראשונה שהעלתי איזה חיוך קטן זה כשראו את פרימן, אז חבל שאין עוד ממנו. ליאם ניסן...מגניב שמי שמאמן את באטמן זה אביר ג'דיי שלקראת סוף הסרט עובר לצד האפל. וכריסטיאן בייל, מה אני אגיד? הבנאדם נראה טוב למרות שיש לו שפתיים ושיניים מאוד מוזרים (משהו ששמתי לב אליו לפני שנים כבר) אבל הוא בהחלט מחזה שנעים מאוד לראות על מסך כה גדול. החליפה, אכן נראית טוב (ובלי פטמות!) אבל למה לעזאזל הוא לא יכול להזיז את הראש? זה נראה ממש מוזר, כשהוא נוסע עם הולמס באוטו והוא מדבר אליה, זה נראה כאילו הוא מנסה לפנות אליה אבל לא מצליח, ויש עוד כמה מקומות. זה ממש הפריע לי כי זה נראה מגוחך (ואני לא זוכרת איך זה היה בסרטים הקודמים). המכונית, לא אהבתי. אהבתי את הקודמת יותר. לא אהבתי את המראה שלה, היא גדולה מדי ומגושמת מדי והגלגלים האלה...בקיצר לא אהבתי. אבל! אחרי שרואים את המכונית בפעולה להיכנס אחרי הסרט לדייהטסו המצו'קמקת שלי שלא מסוגלת לעקוף ולהפעיל מזגן באותו זמן זה לא נעים. העלילה. אכן הפעם אנחנו לומדים הרבה יותר על ברוס, מבינים אותו יותר טוב, לומדים יותר על הרקע שלו, מה שהופך את כל ההפיכה שלו לבאטמן למאוד הגיונית ומובנת והרבה יותר ברורה. אהבתי את ההתחלה שיש איזה 3 תקופות בערך שמתערבבות ביחד, זה בהחלט יותר מעניין מאשר לראות את זה כרונולוגית. אבל, הרגשתי גם שההתחלה קצת איטית, כמו שאמרתי בערך מהאמצע נהיה הרבה יותר כיף. לא אהבתי את כל הסיפור עם המים, הרגשתי כאילו כבר ראיתי את זה. רעל דרך המים כדי שיגיע לכמה שיותר אנשים וכו', עשו את זה כבר. ולא אהבתי את הקטעים את ההזיות, את התנועת מצלמה שם לא אהבתי ולא אהבתי איך שזה נראה - העיניים של האנשים והפרצוף דחליל הזה עם התולעים היה מכוער, מגעיל ומיותר. האם באמת זאת העלילה הטובה ביותר שיכלו לחשוב עליה? והומור, מאוד חסר. לא שאין, יש אבל לדעתי לא מספיק ולא היה מזיק אם היה יותר. מוזיקה, משהו שלרב לא הייתי מתייחסת אליו אבל דיברו על זה כאן אז שיהיה. לדעתי חסרה המוזיקה מהסרטים הקודמים. אני מבינה שהם רוצים לעשות משהו חדש, להתחיל את באטמן מהתחלה ולנתק אותו מסרטי העבר, אבל חבל. המוזיקה ההיא היתה נהדרת, עד היום כשאני שומעת אותה אני ישר מקשרת אותה לבאטמן. יש בה משהו מאוד מוכר ומזוהה עם הדמות שזה דבר טוב. רב הזמן לא ממש שמתי לב למוזיקה בסרט רק בכמה מקרים מעטים ושמה דווקא מצאתי איזה קטע או שניים שמאוד הזכירו לי את המוזיקה של מלחמת הכוכבים (אבל בהחלט ייתכן שדמיינתי את זה בגלל ליאם ניסן). אז המוזיקה בסדר, אבל חבל שלא השתמשו במוזיקה ההיא. מה עוד...המרדף. יש לי בעיה עם מרדפים כאלה. למרות שזה נורא כיף ומהנה לראות את זה, עדיין לא חבל? על כל ההרס הזה? ושוטרים רודפים אחריו זה לא שהרעים רודפים אחריו באותו קטע, כי אז כל הרס שהוא היה מוצדק. אבל לי מפריע לראות כזה הרס שנעשה ע"י דמות טובה (אבל זה סתם פאק שלי). אז נכון אומרים אחר כך שאף אחד לא מת אבל עדיין. ועוד דבר אחד. בהחתלה בקטע שהוא צריך להרוג את האדם ההוא כדי להוכיח את עצמו. אז הוא לא מוכן להרוג אותו, משהו שהוא בסדר ומוצדק לחלוטין. אבל הוא כן מוכן להרוג את כל השאר (כולל את אותו בנאדם) ולהשמיד את כל המבנה שלהם? לא אהבתי את זה. גות'אם - אכן נראית הרבה יותר טוב. היא נראית הרבה יותר אמיתית. אבל אני עדיין מעדיפה ערים אמיתיות על בדיוניות. וזה מה שאני זוכרת כרגע. אבל באמת אחרי הביקורת הזאתי, בגדול די נהניתי והיה ממש נחמד, ביחוד הסוף שהיה קליל ועם המון הומור (והקטע עם הגו'קר היה ממש נחמד), אבל אני עדיין מעדיפה את ספיידרמן ואקס-מן, ומחכה לארבעת המופלאים כסרט הסופר הירו הכיפי של הקיץ. ולמה לעזאזל הרסו את הבית? לא חבל...

עוד 2 דברים

אחרי שראיתי ב-IMDB מי עוד נבחן כדי לשחק את באטמן, אז כריסטיאן בייל, לא רק שהוא טוב, הוא מעולה. אוי ואבוי אם היו הולכים על חלק מהאנשים ההם. מזעזע רק לחשוב על זה. והיתה לי תחושה במהלך הסרט שגות'אם, אם היא כבר מזכירה איזושהי עיר, אז היא מזכירה את שיקגו. ומסתבר שאכן צילמו קצת בשיקגו וגם לוחות המספרים על המכוניות מעוצבים בהשראת לוחות הזיהוי של אילינוי. סתם נחמד...

orhe

New member
גם אני ראיתי את זה היום, ובדיוק

חזרתי עכשיו. אהבתי את הסרט, סרט טוב מאוד, אבל קצת צפוי, כבר יכלתי לדעת מה יקרה ומדי פעם מה יגידו. וגם בקשר לליהוק, לא הייתי הכי בטוח בקשר אליו, ומסתבר שצדקתי. כריסטאין בייל היה טוב, מייקל קיין וגם מורגן פרימן. אבל קייטי הולמס- אני חושב שיכלו למצוא מישהי קצת יותר משכנעת., והתפקיד של מפקד המשטרה בכלל לא מתאים לגארי אולדמן, בכלל לא הרגשתי אותו בסרט, כמו שהרגשתי אותו באלמנט החמישי, או בלאון.

גארי אולדמן היה הכי טוב

ברומן על אמת. הוא בכלל לא דומה לעצמו שם, הוא היה שם פנטסטי. נכון שהוא קצת לא מורגש בבאטמן, או משהו כזה, אבל הוא לא הפריע לי במיוחד. בנוגע לקייטי הולמס אני חושבת שהיא היתה בסדר, ולפי ה-IMDB שתי השחקניות האחרות שששקלו לתפקיד הם שרה מישל גלר ונטלי פורטמן, אז אם באמת זו היתה האופציה הם עשו את הבחירה הנכונה. (נכון שנטלי פורטמן היא שחקנית טובה אבל אם זה היה גם היא וגם ליאם ניסן בסרט זה היה יותר מדי מזכיר את מלחמת הכוכבים לדעתי)

hativa1

New member
אני חושב שההופעה הכי מבריקה

של גארי אולדמן היא בלאון, בכל המובנים.

../images/Emo4.gif

יש שישה סרטים שנעשו על איש העטלף, איך אני אמור להבין לאיזה מהם את מתכוונת?

לא ממש..

במיוחד בהתחשב בעובדה שאת לא קוראת לו בשמו המלא. זה כמו שאני אכתוב בכותרת "בחורים רעים" כשההודעה מדברת על "בחורים רעים 2"

חשבתי שבגלל שבאותו יום שפירסמתי

את ההודעה יצא הסרט, אנשים יבינו לאיזה סרט מדובר. מצטערת אם נעשה בלבול.

0mroosh

New member
כן, 5.

5.[באטמן מתחיל]. 1.באטמן 2.באטמן חוזר 3.באטמן לנצח 4.באטמן ורובין [כשלון..]

0mroosh

New member
איזו?

לא שמעתי עליה אף פעם.. יש לך קישור למידע עליה?

מדובר

באחד הסרטים המטומטמים ביותר שאי פעם נעשו, אם לא המטומטם ביותר. זה משודר מדי פעם בערוץ הסרטים.. אני ממליץ בחום לראות - 105 דקות הומור צרוף!

0mroosh

New member
../images/Emo6.gif

אני אעקוב. זה נראה כמו סרט קומיקס-פורנו. היש מגוחך מזה?

פורנו..? רחוק מזה

זה כמעט מזעזע לראות באיזו צניעות הלבישו את אשת החתול שמה אחרי שכבר ראינו את גרסת החליפה הצמודה-צמודה של מישל פייפר
אבל זה בהחלט סרט מגוחך. הנה לך דוגמא לקטע מהסרט: >חידה של איש החידות, כתובה בענק בשמיים: מה קטלני ויושב על עצלני?< רובין: "...........ציפור עם מכונת יריה!!!!!!!!!"

0mroosh

New member
../images/Emo6.gif טוב..אני חייב לראות עכשיו!

גם גרוע.. וגם שנון.. \= יכול להיות משעשע!

למעלה