איפה אני יכולה למצוא תקציר

• פותח הנושא BrH
  • פורסם בתאריך

BrH

New member
../images/Emo58.gif איפה אני יכולה למצוא תקציר

ים של הפרקים הבאים? תודה לעוזרים

ester6

New member
הנה תקצירים../images/Emo26.gif

פרק 55: (היה אתמול) אנשי הגשם: לילי אובדת עצות מול הגילוי ומאלתרת תרגיל עוקץ. הבנות מתנפלות על אברי. לילי מעדכנת את רני, שירי ויונתן במה שגילתה. הבנות וציון חוגגים את הצלחת המבצע. רני הזועם מגלה תגליות מפתיעות פרק 56: מי אמר לך שאת מוזרה?: חלי ושמש לוחצות על תמרה להיפגש עם רני ולספר לו את האמת. לילי אומרת לשירי שהיא צריכה להציע לרני נישואין. רני מספר ליונתן מה גילה ושניהם עושים מעשה. שירי מטיחה בתמרה האשמות פרק 57: זה הרגע לאהוב: פרק דואטים מוזיקלי מיוחד - נינט המומה מפסק הדין. תמרה מתעמתת עם אביה. רני יוצא למסע בארץ. יונתן מבקר את שירי. אורחים: אפרת בוימולד, יעל שרוני, פיני טבגר ועוד פרק 58: מדינה אחת, פעמיים ים: שוקי מתארח בטלוויזיה לרגל הסערות שעברו על הלהקה. שמש מיואשת. שירי והראל מבלים. נינט שרה שיר עם שמש פרוסט, וזוכה להצעה משונה מאודי ורם. אלינור מקבלת בשורה שממוטטת אותה פרק 59: ללכת שבי אחרייך: יונתן המום מהגילוי. נינט מסרבת בתוקף להצעה של אודי ורם. אלינור כואבת ושבורה. החבורה מנחמת את אלינור. לתמרה קשה עם הקשיים של רני והיא מפצה אותו בשחייה לילית. יונתן מתעמת עם שמש.

BrH

New member
תודה../images/Emo140.gif את יודעת איפה אפשר

למצוא עוד? תודה:)

moran5554

New member
וואי יש מצב....

גם אני חשבתי על זה ברגע שקראתי את התקצירים.... חוץ מזה לפי התקצירים, העלילה הולכת ומסתבכת... לילי וקארין מאחדות כוחות? מגלים את הסוד של שמש? וואי וואיי נשמע שהולך להיות מעניין!

oO חן Oo

New member
../images/Emo58.gif

אני חושבת שבגלל שאבא שלה מת. מישהו פה כתב (ממזמן) שמישהו מהמשפחה שלה ימות.

oO חן Oo

New member
אני מוסיפה את התקציר של פרק 60,טוב?

פרק 60 - שלום היא מילה שימושית שמש מתוודה בפני יונתן. אלינור משוחחת עם מירי שילון ומגלה גילוי מזעזע. קרין מציעה ללילי לאחד כוחות. לילי מגלה לקרין על החולשה של רני. יונתן מחליט לגלות לכולם על שמש והסוד.

shaya23

New member
../images/Emo58.gif

פרק 59 יונתן המום מהגילוי פרק 60 יונתן מחליט לגלות לכולם על שמש והסוד. יונתן מגלה את הסוד של שמש!!! :O

../images/Emo58.gif

הוא מגלה ששמש היא שצילמה אותו שהוא מעשן ג'וינט. שמש מגלה לו שהיא בעצם שטולה. יונתן מספר על זה לכולם כנקמה....:)מקורי מקורי..מעניין עכשיו איך הסיפור בינהם יתחיל...אורי...אתה גאון.

למעלה