שרשור ראו

Monkey Penis

New member
../images/Emo58.gif תוצאות מהירות ../images/Emo58.gif

-הארדקור הולי ניצח את קודי ראודס. -סנטינו מארלה ניצח את ואל וניס. -קנדיס מישל ניצחה את ג'יליאן הל. -רורי מק'ליסטר ניצח את ברייאן קנדריק. -רנדי אורטון ניצח את ג'ף הארדי. -רנדי אורטון ניצח את מר. קנדי (פסילה). -רנדי אורטון ניצח את שון מייקלס (פסילה).

Silvernaor

New member
../images/Emo58.gif תוצאות שנשכחו

אומאגה ניצח ג'ובר בקרב רחוב. אומאגה ניצח ג'ובר בקרב first blood. אומאגה ניצח ג'ובר בקרב כלוב.

שי מילר

New member
מנהל
2 תיקונים

לא שזה באמת חשוב, אבל הארדי תקף את קנדי, מה שאומר שדווקא קנדי ניצח את אורטון בפסילה. אותו דבר נכון גם במיין איבנט, כשקנדי תקף את מייקלס והוביל לפסילתו של אורטון.

Legend Killer1

New member
דעות לאחר צפיה ../images/Emo58.gif

מצד אחד אפשר לומר שסיפקו לנו ערב נחמד מצד שני אפשר לומר - נראה כאילו ל-RAW אין מה להציע... כאילו רנדי אורטון ב-3 קרבות - לא שזה רע בשבילי אבל מבחינה כללית זה לא משהו בכלל. הורנסווגל וקואץ' דבילי לחלוטין

Monkey Penis

New member
קארד ללא תוצאות

-קודי ראודס נגד הארדקור הולי. -סנטינו מארלה נגד ואל וניס. -קנדיס מישל נגד ג'יליאן הל. -ברייאן קנדריק נגד רורי מק'ליסטר. -רנדי אורטון נגד ג'ף הארדי. -רנדי אורטון נגד מר. קנדי. -רנדי אורטון נגד שון מייקלס.

Sid

New member
המממ

טריפל נסע עד לאנגליה רק בשביל להשתתף בקרב חושך? ואח"כ הם אומרים שיש להם חיסרון בסטאר פאוור...

AmericanDragon

New member
../images/Emo58.gif

לאן הגענו? ג'ובר משתתף בקרב פירסט בלוד, קרב רחוב וקרב כלוב לא מבין את הWWE

ספויילר מCS ../images/Emo185.gif

זה היה כדי להדגיש את הקרבות שאנחנו יכולים לבחור כסטיפולציה בקרב של אומאגה וטריפל. לדעתי זה היה סגמנט גאוני.

שי מילר

New member
מנהל
הוצא מהקשרו (ספוילר כמובן)

ג´ים רוס לאחר ההכרזה שאורטון יילחם מול 3 מתאבקים באותו ערב: "כעת אורטון יידע איך טריפל אייץ´ הרגיש בנו מרסי כשנאלץ להילחם מול 3 יריבים ברמת מיין איבנט".. אז אורטון שיכפל את עצמו?

ANGELUSPIKE

New member
דעות+שאלה...ספויילר

היה רו עמוס בארועים, נשמע כמו תוכנית טובה, האם כל הג`וברים שהתאבקו מול אומגה הם אותו ג`ובר ומי הג`ובר/ים מולו/ם התמודד אומגה.

תשובה ../images/Emo185.gif

נראה שלא ראית את התכנית,אבל שווה להשיג. והג'ובר היה אותו ג'ובר...וקוראים לאדון הנכבד אנדי סימונז.

ANGELUSPIKE

New member
כנראה...

הם רצו לבחון אותו אחרת אני לא רואה מצב שנותנים לג`ובר להתאבק 3 קרבות בתוכנית אחת, השאלה איך עבר המבחן.

לא..ממש לא..../images/Emo185.gif

הוא בסה"כ היה ג'ובר שהפעם הWWE שילמו לו הרבה מאוד והוא עשה 3 ג'ובים אכזריים...זה בעקרון היה כדי להוסיף היט ענקי לאומאגה..

CENA17

New member
בקשר ל SAVE US:2.2.2

בראו הראו פרומו של SAVE US והפעם זה היה ברור לחלוטין. אני חושב שהיו שם כל מיני קטעים מהכניסה של ג'ריקו וגם היה את הספירה לאחור. ואגב, זאת הפעם הראשונה שג'רי לולר וג'ים רוס התייחסו לסרטון..

Taker4ever

New member
דעות RAW../images/Emo58.gif.

- כל הקטעים עם הורנסוואגל וקואץ' היו נהדרים. הקטע עם הפיצוץ היה טוב. - הסגמנט עם אומאגה והגיובר היה טוב מאוד. ככה הם גם מציגים לנו את כל האפשרויות ל-CS ועל הדרך אומאגה משיג היטים חזקים. אגב, כשקרב הפירסט בלוד הסתיים הפרצוף של הג'ובר היה נראה מפחיד לאללה, כאילו אומגה קרע לו את הפרצוף או משהו. לגבי הקרב ב-CS, כל הסטפיולציות נראות מעניינות והפעם דווקא נראה שזה לא יהיה שקוף מראש, בניגוד ל-2005 ששם היה דיי ברור שיכלו על קרב כלוב במקום על קרב רגיל או הכנעות. אני אישית אלך על הסטרייט פייט. - הבנייה למיינאבנט של CS נראית טובה בינתיים, דיי ברור שמייקלס ייבחר. אני מהמר שאלה שלא יבחרו (כלומר, ג'ף וקנדי) יתאבקו על תואר ה-IC באירוע בקרב נפרד. לסיכום: תוכנית נהדרת של RAW.

יוו איזה מגניב!! ../images/Emo185.gif

הדוד HYPE העלה מה שקרה אחרי RAW! בלי שדרים אבל עם הסמל של הWWE וזה אשכרה של הWWE ולא מצלמה מהטלוויזיה. זה כולל חגיגה קטנה של שון מייקלס והקרב של טריפל נגד אומאגה. כן כן,שון חגג וטריפל נכנס..מעניין מה קרה שם XD פעם ראשונה שאני שומע דבר כזה שאיפשהוא בטלוויזיה מסתובבת הקלטה של קרב חושך מRAW,וזה לא ממצלמה של אוהד-זה ממש מהטלוויזיה! מאוד מעניין אותי לשמוע מאיפה לעזאזל הדבר הזה הגיע,אולי מSKY או איזשהוא ערוץ PPV באנגליה..אין שום סמל. אני אצפה בקרב בקרוב =]

למעלה