קנזס - מיזורי

• פותח הנושא DEJ
  • פורסם בתאריך

DEJ

New member
../images/Emo58.gif קנזס - מיזורי

וואו. איזה משחק מעולה (קצת פחות לחובבי ההגנה, קצת מתסכל לראות כל כך הרבה פספוסי תאקלים). משחק מלא דרמות, שינויי הובלה, התקפה יצירתית, ממש משחק מרתק. אם יש שידור חוזר, שווה לראות. לקנזס יש תופס מדהים, בריסקו אחד, שאני מניח שעוד נראה אותו ב-NFL. וזו קבוצה לא מדורגת?

chiefs58

New member
אם אני לא טועה

מיזורי מדורגת גם בBCS וגם בAP באזור ה-15. קבוצה לא ראה בכלל, הטייגרס. מקורות שלי בריידרס
מוסרים לי שהם בודקים את האפשרות של הTE שלהם, צ'ייס קופמן (יהודי?). קנזס לא נמצאים שם באף poll אבל סיימו את העונה שערה במקום ה-7 וניצחו באורנג' בול את וירגיניה טק. אגב, בעונהש עברה הם נפגשו במשחק האחרון של העונה כאשר מיזורי במקום הריעי וקנזס במקום השני ובסוף מיזורי ניצחו, קנזס הורדו למקום השביעי ונשלחו לאורנג' בול, ומיזורי סיימו במקום השישי בBCS ונשלחו לקוטון בול (הביסו את ארקנסה 38-7).

TS1759

New member
תיקונון

מיזו - בעקבות ההפסד לקנזס (אחד המשחקים הטובים של העונה) ירדו למקום 20 ב-BCS ו-19 ב-AP. קנזס פשוט התפרקו הגנתית העונה, וזה די מפתיע כי הייתה להם עונה מעולה בשנה שעברה. כנראה שאקיב טאליב באמת היה פקטור רציני. אגב נתון יותר מדהים - בעקבות הניצחון של קנזס בשבת, המאזן בין שתי היריבות המרות הללו (מרות מרות - זה הגיע לא פעם לשפיכת דם בין האוהדים) עומד על 59-59-9. תיקו מושלם.

למעלה