שאלה...

../images/Emo56.gifשאלה...

אשמח לקבל הנחיה לגבי שאלה שמעניינת אותי. אני והאקס נפרדנו לפני שנתיים ,בזמן האחרון הוא מתקשר כל יומיים בערך שואל מה נשמע וזהו. הייתי רוצה לדעת מה הכוונות שלו?

batgalim

New member
בוקר טוב ../images/Emo39.gif

פריסת האקס תתאים במקרה זה. האם את מעוניינת לחזור אליו?

בת גלים

לא חשבתי על חזרה אבל בעקבות שאלתך נדמה לי שיש מקום לשקול חזרה. מה לשאול? תודה

צ ל י ל 8

New member
קרן אור ../images/Emo140.gif

תשאלי: מה פוטנציאל החזרה ביני ובין X ב-3 החודשים הבאים? פריסת האקס

batgalim

New member
קרן אור

בפריסת האקס לא צריך לשאול שאלה ספיציפית, אבל את יכולה לשאול לגבי האפשרות לחזרתכם ולחשוב עליו...

פרסתי פרישת אקס

פריסת האקס קלף 1# תשעה מטבעות-מערכת היחסים בעבר קלף 2# תשע חרבות-איפה אתה עכשו קלף 3# מלכת המטבעות-איפה האקס עכשו קלף 4# אס המטבעות-מה רגושתיך האמיתיים לחידוש הקשר קלף 5# שש חרבות-מה רגשותיו של האקס לגבי חידוש הקשר קלף 6# קוסם-מי או מה חוסם את הדרך לחידוש הקשר קלף 7# חמש חרבות-מי או מה יכול לעזור לחדש את מערכת היחסים קלף 8# נער הגביעים-מה אתה צריך לדעת בנוגע לאפשרות לחדוש מערכת היחסים קלף 9# מלך החרבות-האם חידוש מערכת היחסים היא אפשרות ממשית תודה

batgalim

New member
הי קרן אור

קלף 1# תשעה מטבעות-מערכת היחסים בעבר קלף 2# תשע חרבות-איפה אתה עכשו קלף 3# מלכת המטבעות-איפה האקס עכשו קלף 4# אס המטבעות-מה רגושתיך האמיתיים לחידוש הקשר קלף 5# שש חרבות-מה רגשותיו של האקס לגבי חידוש הקשר קלף 6# קוסם-מי או מה חוסם את הדרך לחידוש הקשר קלף 7# חמש חרבות-מי או מה יכול לעזור לחדש את מערכת היחסים קלף 8# נער הגביעים-מה אתה צריך לדעת בנוגע לאפשרות לחדוש מערכת היחסים קלף 9# מלך החרבות-האם חידוש מערכת היחסים היא אפשרות ממשית הקלפים אינם ממליצים חזרה לקשר ביניכם... קשה לך עכשיו להתמודד עם תחומים מסויימים בחייך, וחזרה אליו נראית לך כדרך לפתרון, אך היא אינה הדרך הנכונה מכיון שאין בך רגש אליו, רק מעשיות. מבחינת הבחור - נראה שהוא משועמם פשוט בקשר הקיים ומחפש דרכים לצאת מהשיגרה. חזרה אליו תהיה במידה ויבגוד בבת זוגו הנוכחית, ועבורך דבר זה יצור רק בלבול וחוסר שקט תוך העלאת רגשות וזכרונות מבלי יכולת להתמודד איתם כרגע. חידוש הזוגיות תהיה ממשית רק אם שניכם תבחנו את הנושא בשיקול דעת ובמחשבה מרובה, אך הרעיון עצמו אינו מומלץ מחוסר טעם... פשוט אין אהבה או רגש כלשהו ביניכם.

Vanessa123

New member
שלום לך מגי, ../images/Emo140.gif

רציתי לדעת אם את מוכנה להסביר איך את רואה את הקלפים האלה בפריסה,
קלף 6. מי או מה חוסם את הדרך לחידוש הקשר- קוסם קלף 7. מי או מה יכול לעזור לחדש את מערכת היחסים- חמש חרבות בתודה מראש

batgalim

New member
הי ונסה

כשאני מפרשת, אני מסתכלת על כל התמונה ולא על כל קלף בנפרד. כל הקלפים בעמדותיהם מספרים לי סיפור מסויים, ורק לאחר שאני מקבלת את ההבנה, אם יש צורך, אני מפרשת גם על פי הקלפים הבודדים. לשאלתך - קלף הקוסם כאן מתפרש על ידי בצורה השלילית שלו, הילדותיות, האגו המנופח של הבחור, שנמאס לו מהמשחקים שבבית ועכשיו מחפש ריגושים בחוץ. הוא מכיר את כוחו על הבחורה ומהיכרות קרובה איתה מכיר את נקודות התורפה שלה. הקוסם נמצא בעמדה של מה שמפריע לחידוש הקשר, ועל כן נראה שלאחר שיטע אשליות בליבה, יתכן ויעלם שוב מחייה... קלף 5 חרבות מדבר על תחושה של כשלון, של הפסד. כך שבמידה ומדובר על הבחורה - היא תהיה איתו בקשר מתוך הבנה שאין משהו טוב יותר... ובמידה ומדובר על הבחור - אזי מערכת היחסים הנוכחית שלו כל כך לא טובה, שהוא מחפש לחזור אחורה, למערכת יחסים קודמת, בתקוה שיהיה לו מעניין יותר. כך או כך, אם זה מה שיכול לעזור ולחדש את מערכת היחסים ביניהם, לא נראה לי שזה מומלץ. יחד עם מלך החרבות בסיום הפריסה - המדבר על תקופה של מבחן בזוגיות, על בחינה ובדיקה הנעשית מהשכל ולא מהרגש - נראה שאין ביניהם היום רגשות, וכל חזרה לקשר תהיה מאולצת...

בת גלים

לאחר שקראתי שנית את ההסבר שלך לונסה אני חייבת לציין כי הפירוש שלך נשמע די נכון רק בנושא אחד אני חולקת עליך וזה נושא הרגשות. יתכן והקלפים מראים שאין רגש אולם יש המון רגש וזה אחד הדברים שגורמים לדעתי לאקס להמשיך ולהרגיש את הצורך לחזור למערכת איתי. יתכן והוא נמצא בקשר זוגי אחר ולא טוב לו שם והוא נזכר בטוב שהיה בינינו. לא אוכל לספק לכן ולי תשובה חד משמעית בענין כי אין לי מושג מה קורה לו בחיים האישיים שלו . מה דעתכן? בברכה קרן

batgalim

New member
הי קרן

פריסת הקלפים הביאה לנו תמונה מסויימת על המצב, אך מפריסה בודדת קשה לקבל את כל הזויות של הסיפור. בפריסות אישיות מקיפים את השאלה מכל הזויות האפשריות, מה שלא ניתן לעשות בפורום... הכי חשוב זה מה שאת מרגישה... אם את חשה שיש ביניכם רגשות למרות מה שנראה בפריסה, לכי על זה... מאחלת לך כל הטוב שבעולם
ובהצלחה בכל אשר תבחרי

היי בת גלים

מסכימה איתך שפריסה בודדת לא נותנת את כל התמונה. ואת צודקת עלי להיות שלמה עם כל מה שאעשה בענין. מודה לך מקרב
. קבלי
על הסבלנות ועל הזמן שאת מקדישה. בברכה קרן

למעלה