עבודה עברית בפארק

veredmp

New member
../images/Emo56.gif עבודה עברית בפארק ../images/Emo56.gif

היום זה קורה! מופע ענק בגני יהושוע בהשתתפות מרבית האומנים שביצעו חידושים בפרוייקט עבודה עברית 2, ומירי ביניהם עם החידוש הנפלא ל"ככה זה (לאהוב אותך)". כל מי שהולך, תהנו המון ותחזרו לספר לנו חוויות מהפארק. מי שלא הולך, אל תשכחו להאזין בגל"צ או גלגל"צ החל מהשעה 20:00 ועד חצות. מי שרוצה להאזין ברשת http://glz.msn.co.il/

viko222

New member
עד אתמול הייתי בטוח שאני הולך..

אוף. תהנו מי שהולך

veredmp

New member
אוקיי, לפי הרשימה מירי חמישית.

עכשיו השאלה כמה זמן כל אחד מופיע. רשום שהרוב שרים שיר מעבודה עברית ושיר נוסף. זה אומר שכל אומן יהיה על הבמה 8-10 דקות, פלוס מינוס (בהנחה שלא עושים כיוונוני כלים בין אומן לאומן.....). מה שאומר שאם אין עיכובים, מירי אמורה להיות בשעה הראשונה, ולפני החדשות. יאללה, כולם להחזיק אצבעות........

n i s s 1

New member
כן נכון מירי חמישית

אברהם טל שר רק "צובר זכרונות" דין דין שרה רק את החידוש שלה, לא זוכר את שמו רמי שר את ה" כעס" ואז שר "אש" שמעון בוסקילה "שושנת פלאים" מירי מסיקה שרה "ככה זה" ו"לשם" דרך אגב יש לי סרטון של 2 השירים האלו מהחזרה הגנרלית אני אשמח לעלות לפה את הסרטון , אבל אין לי מושג, אז אם מישהו רוצה מוזמן לשלוח לי מסר עם מסנג'ר, שאני אשלח לו את הסרטון...

סטייליש

New member
שאלהה..

מה אתם אומרים ההצגה "מייק" בבית לסין עם כל השכבה או עבודה עברית בפארק עם כל ישראל? אוףףףףף אניי לא יודעת מה לעשות עם עצמי =[

למעלה