חדשות היום

מצב
הנושא נעול.
דיווח ראשוני: פיגוע בקו 6 ירושלים

חדשות היום
הרוגים: 7 פצועים: 18 מס' האוטובוס: 83-150-01 דגם האוטובוס: MERCEDES O405 דו-מפרקי, שנת יצור האוטובוס: 1991. קו: 6 מיקום: בכביש שבין צומת הגבעה הצרפתית לצומת המטה הארצי

הקטר בעין שמר... DEUTZ !!!

חדשות היום
הקטר בעין שמר... DEUTZ !!!
כן, שימו לב: הקטר הנוכחי הוא ז"לניק ויחליף אותו קטר גרמני מסוג DEUTZ שהוא קטר מכרות מתמנע ז"לניקית. פרטים בקרוב (אני חייב לזוז עכשיו לצלם את 83-150-01 האומלל !!!

raminec

New member
כמו תמיד דוד אבייתר והקפצות השווא..

הרוגים: 7 פצועים: 18 מס' האוטובוס: 83-150-01 דגם האוטובוס: MERCEDES O405 דו-מפרקי, שנת יצור האוטובוס: 1991. קו: 6 מיקום: בכביש שבין צומת הגבעה הצרפתית לצומת המטה הארצי

david80

Member
תאונת רכבת מחרידה זו תאונה כמו

2. דיווח ראשוני: תאונת רכבת מחרידה
רכבת מס' 125 שיצאה בשעה 17:41 מנהריה לבאר-שבע מרכז פגעה למוות בהולך רגל ליד מוצקין. מדובר במערך IC-3. חבל מאוד ועצוב
תאונת רכבת מחרידה זו תאונה כמו
תאונת ה-ICE שאירעה בגרמניה לפני חמש שנים!!!

מדובר ברוכב אופניים מסכן

2. דיווח ראשוני: תאונת רכבת מחרידה
רכבת מס' 125 שיצאה בשעה 17:41 מנהריה לבאר-שבע מרכז פגעה למוות בהולך רגל ליד מוצקין. מדובר במערך IC-3. חבל מאוד ועצוב
מדובר ברוכב אופניים מסכן
שחצה את המסילה במעבר מוצקין הסגור... !

ארזS

New member
למה אתה סתם מתנפל ?

למה אתה סתם מתנפל ?
ולא משנה שאח"כ כתבת "אופס"... בשעה 6:00 כבר היה ידוע שיש פיגוע ואתה כתבת אחרי שעתיים וחצי שלא היה פיגוע. בשביל מה זה טוב לרדת ככה על בן אדם שתורם המון לפורום הזה ?

suprman1

New member
ארז אל תתרגש

למה אתה סתם מתנפל ?
ולא משנה שאח"כ כתבת "אופס"... בשעה 6:00 כבר היה ידוע שיש פיגוע ואתה כתבת אחרי שעתיים וחצי שלא היה פיגוע. בשביל מה זה טוב לרדת ככה על בן אדם שתורם המון לפורום הזה ?
ארז אל תתרגש
כנראה שגם בפורום הזה יש טרולים

ארזS

New member
אני ממש לא מתרגש

ארז אל תתרגש
כנראה שגם בפורום הזה יש טרולים
אני ממש לא מתרגש
ומצידי כל אחד יכול לכתוב באיזה שם וכינוי שהוא רוצה. ממש לא מעניין הנושא הזה של "טרולים". אבל רק לכתוב בהגינות. זה הכל. ולדעתי אין טעם להמשיך ולדוש בכך. תודה.

מעולם לא היתה הקפצת שווא !

שים לב בבקשה לעמודי הארכיון ותיווכח שמעולם לא הוקפצת סתם. אבל, יש לי צו 8 בשבילך אם אתה רוצה אדרנלין יא חבוב. לילה טוב, אביתר (הנמר כמובן).

raminec

New member
מת על צו 8!! רק תביא.

שים לב בבקשה לעמודי הארכיון ותיווכח שמעולם לא הוקפצת סתם. אבל, יש לי צו 8 בשבילך אם אתה רוצה אדרנלין יא חבוב. לילה טוב, אביתר (הנמר כמובן).
מת על צו 8!! רק תביא.
א. קורה שטועים אנחנו רק בני אדם, וגם תיקנתי את עצמי מיד אח"כ ב. אתה דווקא כן נתת הקפצות שווא כאשר כתבת כותרת "פיגוע ב-XXX כך וכך הרוגים" בכותרת ורק בגוף ההודעה היה כתוב שהפיגוע היה לפני 20 שנה, ולא היום. ג. אני מעדיף צו 8 על פני עוד פיגוע. כבר קיבלתי 2 מאז אוקטובר 2000 ואני לא מ פ ח ד. לגבי ב' שאני אמצא לך את ההודעה ואקשר? Raminec

כן. תמצא. אשמח לאללה.

מת על צו 8!! רק תביא.
א. קורה שטועים אנחנו רק בני אדם, וגם תיקנתי את עצמי מיד אח"כ ב. אתה דווקא כן נתת הקפצות שווא כאשר כתבת כותרת "פיגוע ב-XXX כך וכך הרוגים" בכותרת ורק בגוף ההודעה היה כתוב שהפיגוע היה לפני 20 שנה, ולא היום. ג. אני מעדיף צו 8 על פני עוד פיגוע. כבר קיבלתי 2 מאז אוקטובר 2000 ואני לא מ פ ח ד. לגבי ב' שאני אמצא לך את ההודעה ואקשר? Raminec
כן. תמצא. אשמח לאללה.
גם אני נהניתי במחנה עופר בצו 8 ואני מת מגעגועים לחברים במילואים אך אני רואה אותם גם באזרחות כי אני מארגן מסיבות מיוחדות בגדוד. אף פעם לא קוראים רק את ההאוכבלאט (כותרת בגרמנית) ! תמיד תבדוק מה מכיל התוכן (פטנט שלמדתי מעיתונאי חבר בידיעות). אתה תקבל מיד צו 8 לבוא אלי הביתה ולראות את אוסף התמונות ! בפקודה ! האם זה ברור ??? בברכה, ובידידות רבה, שלך תמיד, אביתררררר

raminec

New member
כ'מפקד!!

כן. תמצא. אשמח לאללה.
גם אני נהניתי במחנה עופר בצו 8 ואני מת מגעגועים לחברים במילואים אך אני רואה אותם גם באזרחות כי אני מארגן מסיבות מיוחדות בגדוד. אף פעם לא קוראים רק את ההאוכבלאט (כותרת בגרמנית) ! תמיד תבדוק מה מכיל התוכן (פטנט שלמדתי מעיתונאי חבר בידיעות). אתה תקבל מיד צו 8 לבוא אלי הביתה ולראות את אוסף התמונות ! בפקודה ! האם זה ברור ??? בברכה, ובידידות רבה, שלך תמיד, אביתררררר
כ'מפקד!!
הממ... גם הצו 8 שלי היה במחנה עופר. עולם קטן. (ממש לא!!) Raminec

raminec

New member
טעות שלי, באמת היה פיגוע אופס..

טעות שלי, באמת היה פיגוע אופס..

נהג האוטובוס יצחק חייט פצוע קשה !!

נהג האוטובוס יצחק חייט פצוע קשה !!

oren*

New member
../images/Emo56.gif חדשות היום ../images/Emo124.gif

חדשות היום

מצב
הנושא נעול.
למעלה