ממולצי השבוע

•No¥a•

New member
../images/Emo55.gifממולצי השבוע../images/Emo55.gif

מה שיר השבוע שלכם (של יזהר אשדות)
מה שיר השבוע שלכם (לא של יזהר אשדות)
תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם <אתם מוזמנים להוסיף אם יש> עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע- סרט/ספר/דיסק/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו- משהו שהרס לכם את השבוע- משהו שאתם מחכים שיקרה השבוע- מסר לאומה-

אני מתנדבת להיות ראשונה!

מה שיר השבוע שלכם (של יזהר אשדות)- "ככלות הסופה". מה שיר השבוע שלכם (לא של יזהר אשדות)- "הזמן שלך" של היהודים. תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם- איזה תמונה של כלבים חמודים כאלה שחברה שלי הראתה לי ברשת, אממ הייתי שמה אותה אבל אין לי אותה.... עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע- סרט/ספר/דיסק/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו- אממ לא ממש. משהו שהרס לכם את השבוע- ה-40 בבוחן במתמטיקה (טוב, נו, מה לעשות שהמורה הזאת ממש מפחידה אותי?!). משהו שאתם מחכים שיקרה השבוע- היום גיבוש לשיכבה שלי (טוב שנזכרו לעשות לנו אותו).... מסר לאומה- המורה שלי ללשון יודעת לספור! או לפחות זה מה שהיא חושבת.....

AndreaCorr ©

New member
יא

מה שיר השבוע שלכם (של יזהר אשדות)? והגשם ירד מה שיר השבוע שלכם (לא של יזהר אשדות)? כולם יודעים של אהוד בנאי, בביצוע של רוני קינן תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם <אתם מוזמנים להוסיף אם יש>? צירפתי עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע- סרט/ספר/דיסק/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו- הראשון של אביתר בנאי משהו שהרס לכם את השבוע- הוא רק התחיל:) משהו שאתם מחכים שיקרה השבוע- לא השבוע, ביום א' הבא...ההורים טסים! מסר לאומה- תהיו חופשיים

למעלה