הפיינליסטים של 'כוכב4'....

0o0o loren o0o0

New member
../images/Emo55.gifהפיינליסטים של 'כוכב4'....

מפרגנים להראל.. ממממ...סליחה אם אתם חושבים שהשרשור לא במקום, מקסימום תשרשור או תמחקו..
אז ככה, בשבוע שעבר [מה אני אעשה?!אני בדיליייי...
] התפרסמה כתבת שער במוסף 'המגזין' בעיתון 'מעריב' כתבה על שלושת הפיינליסטים של כוכב נולד 4..[מאיה רוטמן
, ג'קו אייזנברג
,ורפאל מירילא
]... אז היו מספר שאלות זהות, וכל אחד ענה עליהן את תשובה שלו.. וזה מה שנוגע להראלי שלנו...: הכי הראל:[סקעת או מויאל]: ג'קו:"סקעת.אני יותר מתחבר אליו.הוא נשמע לי יותר אמיתי".
רפאל:"סקעת.אני מאמין לו שהוא שר, ויש לו קול יפה, והוא נראה טוב. אני לא אוהב את ההשוואות בינינו, למרות שאני יכול להבין למה הן נוצרו....בכל-אופן, אין בהן כל ממש, אפילו שזה מחמיא לי".
מאיה:"סקעת, הוא שר יפה מאוד".
יפה לנו לא?!

תודה מאמי../images/Emo39.gif

אני חושבת שרפאל סתם סנוב. ברישמי של הראל היה כתוב שרפאל לא מבין מדוע משווים בינו לבין הראל ושלהראל אין ניסיון במה (משו כזה). זה לא ציטוט בגלל שהפורום שוב מתפגר ואני לא יכולה להעתיק בדיוק מה שהוא אמר/כתב (לא משנה).

הנה בדיוק מה שהוא אמר:../images/Emo39.gif

לפי הרשמי זה מתוך כתבה על הפיינליסטים ממעריב לנוער. "בכתבה על שלושת הפיינליסטים אומרים לרפאל:"אתה בעצם ניצחת את סקעת ונינט בעבר בתחרות "המלך הבא".מה זאת הייתה התחרות הזאת אחת ולתמיד?" רפאל:"זאת הייתה תחרות בערוץ בריזה בלווין לפני בערך 4 שנים.הרבה אנשים לא היו מודעים לקיומה של התחרות בכלל. במקרה נינט והראל השתתפו שם,ואני זכיתי במקום הראשון,וזהו,אין שום דבר מעבר לזה". "מתחילת העונה משווים אותך לסקעת-בלוק,בקול ואפילו בבחירת השירים.הוא מודל לחיקוי עבורך?" רפאל: "הוא לא מודל לחיקוי עבורי.עם כל הכבוד וההערכה שיש לי אליו,הוא לא מספיק שנים בתחום הזה.אני מבין את ההשוואה,אני מבין שאנשים מזהים אצלנו את השירה הרכה והמתוקה יותר,ואולי את בחירת השירים,אבל יש שוני עצום בינינו"."

מ א מ י2

New member
סתם סנוב מניאק ../images/Emo4.gif ../images/Emo219.gif

שונאת אותו ל ג מ ר י ! אם כבר-הרי הפיינליסטים שלי
ג'קו
מאיה
וזהו
. דווקא למרות שהשנה היה נחמד לא היו הרבה כשרונות. מפגר הרפאל. א מ ן מקום מתחת לשלישי אפילו יקבל =/.

אכן כך.

אני בכלל לא מתה על רפאל. לדעתי מגיע לג'קו לזכות. הוא מוכשר ומיוחד, אבל אף אחד לא היה ולא יהיה כמו הראל!

Yely

New member
דדדייי!!

עזבו את רפאל בשקט2!$%@#^@$&##% הוא כוסון והוא שר מדהים
נכון שאין אפחד שמשתווה לסקעת 333>
אבל עזבו אותו.. זה לא שהוא השווה את עצמו להראל, זה כל הכתבים המפגרים
ורפאל לא סנוב, מספיק שתראו את הבלוג של באתר קשת, וכבר תתאהבו בו
רפאל שליטע
עזבו אותו בשקט, ישלו כישרון

מ א מ י2

New member
כמו חברות שלי ../images/Emo5.gif ../images/Emo219.gif

ראית מה רפאל אמר על הראל בכלל? מורן כתבה שם ^ |

סתכלי:../images/Emo39.gif

"הוא לא מודל לחיקוי עבורי.עם כל הכבוד וההערכה שיש לי אליו,הוא לא מספיק שנים בתחום הזה..." לא נראה לי שלכתבים בא לכתוב דבר כזה על דעת עצמם? הראל לא מספיק שנים בתחום?? מגיל 5 הוא על הבמה, בסך הכל ניצח את נינט והראל ב"מלך הבא", כאילו מי ראה את זה בכלל?? לי היה יס באותה תקופה ולא ראיתי את זה. יאללה שיחפש מישהו ברמה שלו.

Yely

New member
../images/Emo4.gif

פסדר אבל.. זה שהוא אמר את זה לא הופך אותו לזמר פחות טוב
חוצמזה, הכתבים תמיד [לא תמיד..לרוב..] משנים לרעה
בשביל צומי ושערוריות.. אז אוללי הוא לא אוהב [או מעריך...] את הראל, אבל הוא עדיין זמר מהמם

Yely

New member
אגב..

שאמרתי זמר מהמם התכוונתי לרפאל
למרות שעדיין הראל הכי הכי טובבב

למעלה