המשך עלילות הזריקות בטוסיק

../images/Emo55.gifהמשך עלילות הזריקות בטוסיק

טוב אז המשכתי ללכת כל יומיים ולקבל עקיצה בטוסיק... זה דוקר וצורב ולא נעים, אבל זה ממש מחרמן אותי שהכוסון מזריק לי... לא יודע איך להסביר. כשאני שם אז אני פוחד מהזריקה, אבל אחרי זה כשאני בבית וחושב על זה, זה מה זה מחרמן אותי! ראיתי באטרף שיש אנשים שאשכרה אוהבים להפגש ולקבל זריקות בטוסיק...אני מקווה שאני לא הופך להיות אחד מהסוטים האלה, ושזה פשוט כל הסיטואציה הזו מחרמנת אותי...לא יודע, מה אתם אומרים?

o O Y O o

New member
../images/Emo12.gif

הממ.. כל עוד זה עושה לך טוב.. מה שזה לא יהיה..

m ko1

New member
../images/Emo15.gif אמממ

עוד שנה נמצא אותך במועדון חשוך ואפל באיזה רחוב צדדי וחשוך בת"א בבגדי עור שחורים

הממממ ../images/Emo4.gif

סתם שתדע.. עברתי באלנבי ליד האזימוט יום שישי ו.. החליפו את השם בשלט (מכוער) ל vogue והיו שם כל מיני רוסים אז נראה לי שזה נהיה מועדון רוסי או משהו כזה.. ואזימוט הלך לעולמו..

python 4

New member
נכון, זה כבר לא אזימוט

ובכל יתר ימי השבוע זה מועדון עם מסיבות סקס של רוסים. אבל בימי ראשון פעם בשבועיים - זה עדיין האזימוט הישן והטוב עם הליין האירוויזיוני.. זה הפך לחלק משגרת חיי.

../images/Emo13.gif חביבות המסיבות אירוויזיון האלה

רק חבל שקצת ריק.. אבל הם ממש חמודים אלה שיודעים את כל התנועות והמילים של השירים וכו' סחטיין עליהם.. ו..מסיבות סקס של רוסים ?!?.. לא נשמע מלהיב האמת

Yuval Y

New member
עד כמה שנראה, זו לא הזריקה שמחרמנת,

אלא הסיוטאציה עם האח הכוסון. מתי תשאל אותו אם הוא נהנה?

אני הייתי מת להתחיל איתו

אבל אני מתבייש ואיך אני אדע בכלל אם הוא הומו? זה יכול להיות ממש לא נעים לקבל זריקות בטוסיק ממישהו שהתחלתי איתו ולא מעוניין או ממישהו שהתחלתי איתו והוא בכלל סטרייט...

Yuval Y

New member
זה תלוי במידת השיפוט שלך...

בין אם הוא גיי, בין אם הוא סטרייט, אני מאמין שהוא מספיק מקצועי בכדי להזריק לך בתחת. אם כי ייתכן וכדאי להסביר לו שאתה נהנה מהסיטואציה, ולא פיתחת סטייה כלפי זריקות בתחת
אם הוא גיי ומתענין, כאן עלול להיות מצב של מתח מיני, ותצטרך למצוא דרך שתוכל להרפות את הגוף לצורך קבלת הזריקה (מממ... אם תצליח להרפות את הגוף, זה שימושי לדברים נוספים) מה שעוד לא ברור לי, אתה מתפשט מולו הוא לא קולט סימנים בולטים אצלך?

KissingTheRain

New member
../images/Emo12.gif

אנג'וי
חח. עזוב. לכל אחד יש סטייה משלו. זה לא הופך אותם לספיישל.

למעלה