Chen w

New member
../images/Emo54.gif

את כזאת יפה! כזאת נשגבת. מוסרית ויציבה ליד האנשים המוסריים והיציבים. אני רוצה לקנות אותך בשקלים כמו שאת שווה כשאת מספרת לכולם סיפורי אהבה, או רק מילים יפות של איכפת לי. כ-זאת עלובה. אני- לא לך. אהיה סוטה, בוטה. חצופה ואכזרית. לא לך. בגללך. אהיה מלאך, עוגן, חברה וחברית. לא לך. לידך. הוציאי את המר ממני. סחטי אותי עד כלות כוחותיי שחררי ממני לחץ, שתי את הרעל. אל תסתכלי עליי אפילו אל תסתכלי תורידי ראש, בפקודה שלי! אין לך לאן להסתכל. ותוכלי רק להתבייש. וכשאראה אותך מפזמת מילות חברה טובה לילדות קטנות תבער בי אש. וגופך מלבה אותה בתוך גופי, וקולך מרעיד את הגיטרה שלי עד לשברים ברצפה הקפואה. חורים באוזניים. קרעים בעור ודם מתוך הציפורניים. אנגח בך בקרניי העלבון, וארק על יופייך יין זול. אם לא אהבתיך (תחת כל מצעייך המלוכלכים) באמת, לא הייתי שונאת אותך כפי שאני שונאת.

הו

באמת מצטייר כיחסי אהבה-שנאה וזה נראה לי מתסכל מאוד. כאילו יש איזה הכרח לבחור בין השניים ולב הולך לאיבוד בדרך הזו. התכיבה שלך מאוד חזקה ואני מקווה שתמצאי בתוכך חוזק לבחור איזו בחירה שתטיב איתך

behappy

New member
........ ../images/Emo23.gif

את תשתחררי מזה, עם הזמן. עוד תראי. ובינתיים- חיבוק. גדול. ולהגיד שוב שמבינה. ואוהבת.

למעלה