השאלון השבועי

shiran232

New member
../images/Emo54.gif../images/Emo29.gifהשאלון השבועי

בצער רב וביגון, אנו חוזרים ביום שני לגיהנום. ולכבוד זה, שאלון חזרה לבצפר. אז איך ההרגשה לחזור? לאיזה כיתה אתה עולה? מה תלבוש ביום הראשון לבית הספר? האם אתה הולך לבית ספר חדש? מתרגשים קצת? גם לכם יש את הימים הראשונים האלה של הפעלות? האם קניתם כבר חפצים לבית ספר? איך נראה התיק שלכם, הוא חדש או שהוא משנים קודמות? האם יש מישהו שאתם כבר מתים לפגוש בכיתה? באיזה שעה תבוא לכיתה? אתם מקבלים מחנכת חדשה? אתם קונים ספרים או מקבלים מבית הספר? עוטפים ספרים/מחברות? יש לכם מדבקות ליומן? איך המיומנים של השנה, יפים? באיזה חנות אתם קניתם\תקנו חפצים? ולסיום, מרגישים שניצלתם את החופש?
שתהיה שנת לימודים מוצלחת לכולם

mafakit

New member
;_; |אלפקה|../images/Emo218.gif

אז איך ההרגשה לחזור? נוראה ><' לאיזה כיתה אתה עולה?י מה תלבוש ביום הראשון לבית הספר?חולצה של סימפל או משו
האם אתה הולך לבית ספר חדש?לא מתרגשים קצת?קצת קצת קצת קצת Oם גם לכם יש את הימים הראשונים האלה של הפעלות?כן XDDD האם קניתם כבר חפצים לבית ספר?כן איך נראה התיק שלכם, הוא חדש או שהוא משנים קודמות?אותו אחד משנה שעברה^^ האם יש מישהו שאתם כבר מתים לפגוש בכיתה?אה.. לאדעת חברים שלי שלא ראיתי הרבה זמן.. אבל פגשתי אותם ב'יום גיבוש' ההוא באיזה שעה תבוא לכיתה?מתי שההסעה תגיע ><' אתם מקבלים מחנכת חדשה?כן אתם קונים ספרים או מקבלים מבית הספר?קונים עוטפים ספרים/מחברות?לא XD יש לכם מדבקות ליומן?לא איך המיומנים של השנה, יפים?לאדעת אני לא בקטע של יומנים ><' קניתי אחד מכוער העיקר שיתפקד כיומן
באיזה חנות אתם קניתם\תקנו חפצים?אה.. כאן כזה בבנימינה
ולסיום, מרגישים שניצלתם את החופש?לא >:

PerfectSP

New member
רק אצלנו חורשים כבר מהיום הראשון?XD ../images/Emo190.gif

יש לי הרגשה טובה שאנחנו לא הולכים לעשות ימי פעילות>< זה לא בדיוק הסגנון של בויאר>< חח איזה סטלות בתי הספר שלכםXD כן כי חרשת לאיזה מבחן מפגר

YuvalSP

New member
גם אצלנו.. ../images/Emo203.gif

ביום הראשון לומדים תנ"ך ><" ואמרו לנו להביא גם מחברת חינוך. מחברת חינוך זה מחברת שבה רושמים עבודות >>" יופידו, בטח נקבל עבודה על היום הראשון, כפי שאני מכירה את המורה שליXD

OverAndOver

New member
../images/Emo7.gif |במבה||מטריה|

אז איך ההרגשה לחזור? לא רוצה
לאיזה כיתה אתה עולה? ט' D: מה תלבוש ביום הראשון לבית הספר? מאיפה אני יודעת
האם אתה הולך לבית ספר חדש? לא D: מתרגשים קצת? לא ממש.. גם לכם יש את הימים הראשונים האלה של הפעלות? חודש שלם של הפעלות יש לנו
האם קניתם כבר חפצים לבית ספר? לא...~חושש~ איך נראה התיק שלכם, הוא חדש או שהוא משנים קודמות? הוא חדש...ג'אנספורט שחור עם 43 סיכות עליוD: האם יש מישהו שאתם כבר מתים לפגוש בכיתה? לא ממש...כולם עוזבים
באיזה שעה תבוא לכיתה? כשיהיה צלצול להיכנס לכיתה...בבצפר שלי אי אפשר לדעת מתי זה יהיה
אתם מקבלים מחנכת חדשה? כן..אני רק מקווה שהיא לא תהיה כמו הישנה.. אתם קונים ספרים או מקבלים מבית הספר? קונים...לבצפר אין תקציב.. עוטפים ספרים/מחברות? לא..מצדי שישרפו בגיהנום... יש לכם מדבקות ליומן? בטח.. איך המיומנים של השנה, יפים? לא יודעת לא משתמשת ביומן.. באיזה חנות אתם קניתם\תקנו חפצים? נראה...אופיס דיפו בטח.. ולסיום, מרגישים שניצלתם את החופש? כן D: אבל באלי עוד

YuvalSP

New member
להלהלהלהD: ../images/Emo203.gif

אז איך ההרגשה לחזור? יופידו!D: לאיזה כיתה אתה עולה? ח' מה תלבוש ביום הראשון לבית הספר? בגדים האם אתה הולך לבית ספר חדש? לא מתרגשים קצת? לאXD גם לכם יש את הימים הראשונים האלה של הפעלות? הפעלות..חהחה.. אנחנו נלמד תנ"ך על היום הראשון |: האם קניתם כבר חפצים לבית ספר? היום
איך נראה התיק שלכם, הוא חדש או שהוא משנים קודמות? הוא מכיתה ו'..XDDDD סגול-ורוד של לי קופר האם יש מישהו שאתם כבר מתים לפגוש בכיתה? אמ.. בעיקרון פגשתי את כולם >< באיזה שעה תבוא לכיתה? תלוי מתי אני אתעורר..?
אתם מקבלים מחנכת חדשה? לצערי לא
למה דווקא את זה אתם שואלים
אתם קונים ספרים או מקבלים מבית הספר? מקבלים^^ עוטפים ספרים/מחברות? רק ספרים יש לכם מדבקות ליומן? לא>< איך המיומנים של השנה, יפים? שיואווו ליייק היומן של הייי סקוללל מיוזייקללל מממזההה מושייי . . 111!!!!16!@^!@% באיזה חנות אתם קניתם\תקנו חפצים? כפר השעשועים D: ולסיום, מרגישים שניצלתם את החופש? כן

PerfectSP

New member
>>" ../images/Emo190.gif

אז איך ההרגשה לחזור? >>"
לאיזה כיתה אתה עולה? י'
מה תלבוש ביום הראשון לבית הספר? אה
האם אתה הולך לבית ספר חדש? כן
מתרגשים קצת? ><
גם לכם יש את הימים הראשונים האלה של הפעלות? OO"
האם קניתם כבר חפצים לבית ספר? כה><
איך נראה התיק שלכם, הוא חדש או שהוא משנים קודמות? ישן
האם יש מישהו שאתם כבר מתים לפגוש בכיתה? >>"
באיזה שעה תבוא לכיתה? תלוי מתי יבוא לי טרמפXD זה לא תלוי בי
אתם מקבלים מחנכת חדשה? אולי כי אני עוברת בצפר?XD
אתם קונים ספרים או מקבלים מבית הספר? קונה
עוטפים ספרים/מחברות? לאXDD
יש לכם מדבקות ליומן? אה
איך המיומנים של השנה, יפים? לא יודעת
באיזה חנות אתם קניתם\תקנו חפצים? אה...קרביץ..גרפוס..משהו כזה><
ולסיום, מרגישים שניצלתם את החופש? אהא

shiran232

New member
../images/Emo54.gif../images/Emo29.gifאין לדעת.

אולי המחנכת הקודמת תעבור איתך לבצפר החדש ותמשיך בתפקידה

PerfectSP

New member
XD ../images/Emo190.gif

חחחחחחחחחחחחח תודה לאל שאני בבצפר חצי פרטיXD והיא גם יצאה לשנת שבתוןD:

../images/Emo80.gifעונה..

אז איך ההרגשה לחזור?
לאיזה כיתה אתה עולה? י' ..יאי עוד 3 שניםם![זה מה שאני אומרת בשביל לעודד את עצמי..] מה תלבוש ביום הראשון לבית הספר? רציתי את החולצה של גוד שארלוט..אבל לא באתי ביום הראשוןP:..וביום השני היה לנו יום עבודה אז לא רציתי שהיא תתלכלך או משו..סתם באתי עם חולצה מגניבה שקניתי מפרג:]]..איזה חפירהXD האם אתה הולך לבית ספר חדש? לא..אותו בית זבל דפוק..
מתרגשים קצת? כן ברור! ...לא
גם לכם יש את הימים הראשונים האלה של הפעלות? לא..רק ביום הראשון עושים פעילות הכרות מפגרת..וכל שנה זה נהיה יותר מפגר.. האם קניתם כבר חפצים לבית ספר? כן איך נראה התיק שלכם, הוא חדש או שהוא משנים קודמות? הוא כבר שורד שנתיים..והוא שחור וקצת לבן של לי קופר..אה ועם הרבה סיכותP: האם יש מישהו שאתם כבר מתים לפגוש בכיתה? אממ לאXD באיזה שעה תבוא לכיתה? מתי שיצא אתם מקבלים מחנכת חדשה? כן..יותר מפגרת מזאת של שנה שעברה.. אתם קונים ספרים או מקבלים מבית הספר?מקבלים מהבית זבל.. עוטפים ספרים/מחברות?אין לי כוח.. יש לכם מדבקות ליומן?לא איך המיומנים של השנה, יפים?לאXD..לא מצאתי משו שאהבתי..בסוף קניתי משו הכי פשוט..אבל הוא עוד יהיה משוקט עד עוד שבועייםXD באיזה חנות אתם קניתם\תקנו חפצים?קניתי בדיונון ולסיום, מרגישים שניצלתם את החופש?כןןןDDDD: עד הרגע האחרוןDDD: למה הוא נגמרררר????

קרציבל

New member
עונה

אז איך ההרגשה לחזור? לא יכולה לחכות. לאיזה כיתה אתה עולה? י' מה תלבוש ביום הראשון לבית הספר? לא יודעת, לא אכפת לי ממש. האם אתה הולך לבית ספר חדש? כן מתרגשים קצת? מאד גם לכם יש את הימים הראשונים האלה של הפעלות? אני מניחה שיהיו האם קניתם כבר חפצים לבית ספר? כן איך נראה התיק שלכם, הוא חדש או שהוא משנים קודמות? חדש אבל נראה כמו כל הישנים האם יש מישהו שאתם כבר מתים לפגוש בכיתה? באיזה שעה תבוא לכיתה? כשצריך אתם מקבלים מחנכת חדשה? הכל חדש קומפלט אתם קונים ספרים או מקבלים מבית הספר? מקבלים עוטפים ספרים/מחברות? לא יש לכם מדבקות ליומן? לא איך המיומנים של השנה, יפים? אנערף יש לי יומן משרדי באיזה חנות אתם קניתם\תקנו חפצים? אופיס דיפו ולסיום, מרגישים שניצלתם את החופש? לא מספיק...

New Moon

New member
בא לי לענות../images/Emo3.gif

האהא החלפתי כינוי:) אז איך ההרגשה לחזור?
סבבה לאיזה כיתה אתה עולה?
י' מה תלבשו ביום הראשון לבית הספר?
בגדים האם אתה הולך לבית ספר חדש?
בערך מתרגשים קצת?
לא ממש גם לכם יש את הימים הראשונים האלה של הפעלות?
משו כזה.. האם קניתם כבר חפצים לבית ספר?
בערך איך נראה התיק שלכם, הוא חדש או שהוא משנים קודמות?
מממ ורוד כזה של רוקסי האם יש מישהו שאתם כבר מתים לפגוש בכיתה?
כן באיזה שעה תבוא לכיתה?
מתי שבא לי.. אתם מקבלים מחנכת חדשה?
כן אתם קונים ספרים או מקבלים מבית הספר?
קונים עוטפים ספרים/מחברות?
רק כשהייתי בכיתה א' יש לכם מדבקות ליומן?
חח איך המיומנים של השנה, יפים?
חביבים ביותר באיזה חנות אתם קניתם\תקנו חפצים?
חחחח ולסיום, מרגישים שניצלתם את החופש?
ממ לא ממש

sweet shir

New member
:(

אז איך ההרגשה לחזור? נוראית לאיזה כיתה אתה עולה? י"א מה תלבוש ביום הראשון לבית הספר? לודעת, תכנני חצאית אבל עכשיו קיבלתי מחזור ולא אוהבת. אופי. האם אתה הולך לבית ספר חדש? לא מתרגשים קצת? לא גם לכם יש את הימים הראשונים האלה של הפעלות? לא האם קניתם כבר חפצים לבית ספר? כן איך נראה התיק שלכם, הוא חדש או שהוא משנים קודמות? חדש, ג'אנספורט. סגול כזה 100מם עם מעויינים וזמש למטה<: האם יש מישהו שאתם כבר מתים לפגוש בכיתה? לא באיזה שעה תבוא לכיתה? 8 אתם מקבלים מחנכת חדשה? לא אתם קונים ספרים או מקבלים מבית הספר? קונים עוטפים ספרים/מחברות? לא יש לכם מדבקות ליומן? לא, אני מדביקה תמונות מעיתונים. איך המיומנים של השנה, יפים? 100ממים! רציני!!
באיזה חנות אתם קניתם\תקנו חפצים? אופיס דיפו ופביאן (חנות בעיר). ולסיום, מרגישים שניצלתם את החופש? כן תאמתD:

למעלה