הכנת קולר גומי קל ובטוח לחתולך

ייסאן

New member
../images/Emo54.gif../images/Emo108.gif../images/Emo41.gifהכנת קולר גומי קל ובטוח לחתולך

בעקבות השרשור שפרסמתי על הסכנה בקולרים קשיחים לחתולים, והעובדה שפייפ המתוקה איבדה את הקולר הנמתח שקניתי לה(רק דיברנו הא?) החלטתי להכין קולר גומי זול בטוח וקליל המותאם לה, בהכנה מיידית וזריזה- ומעל לכל כייפית. לכבוד פורום חתולים היקר הכנתי מדריך- ממליצה להכניס לטאגליינס או ל"עשה זאת בעצמך" מוזמנים לנסות להכין- כמה שיותר יצירתי יותר טוב, ניתן להוסיף אפליקציות ועוד, ואם החתול מאבד אז לא נורא- תמיד אפשר להכין מהר עוד אחד! בהזדמנות זו מצטרפת רשמית לפורום- מקווה שתקבלו אותי בברכה! ^_^ תהנו- אליס.

ייסאן

New member
../images/Emo108.gif../images/Emo54.gifשלב3

הידד! נראה לי שזה יצוא מוצלח למדי, נכון שתנסו גם אתם?
מיצי מיצי מיאו מיאו

ייסאן

New member
../images/Emo108.gif../images/Emo54.gifשלב4 המוצר הסופי!

והרי לכם המוצר הסופי, מוצאם ליוצר המילל הכי טוב, ככה שתוכלו להתלהב בחתולכם המגניב בכל רחבי השכונה. מוזמנים להעלות וריאציות אחרות שאתם יצרתם! מקווה שאהבתם- אליסססס (ופייפי)

ייסאן

New member
../images/Emo108.gif../images/Emo42.gifגרסה מוקדמת, נסיונית ושונה

עם אפליקציות וכתיבת פרטים על הקולר עצמו. גומי תחתונים שנצבע בצבעי בד.

WTR

New member
נראה יפה אבל...

1. איך את שמה (ומורידה) את זה על החתול? 2. האם זה באמת נמתח במידה והחתול נתקע עם הקולר איפשהו? 3. נראה לי שצריך להשאיר מרווח של לפחות 2.5 אצבעות, ולא 1.5.. 4. צריך לשים לב כל כמה זמן (בעיקר אצל חתולים שעדיין גודלים) שהקולר לא נהיה צמוד מדי. כל הכבוד, נראה יפה מאוד
תתחדשו! אחלה דוגמנית יש לך!

ייסאן

New member
אולי נעלמו עוד תגובות?

ראיתי לפני כמה שעות "סאחטיין" או משהו, והתגובה הזו גם נעלמה. מה קרה???
חשוב לי שתגיבו, למען האמת.

אשתר1

New member
../images/Emo8.gifסחטיין על היצירתיות וההשקעה

זו היתה תגובתי שאכן גם נעלמה,אולי סלנג עממי לא מקובל בפורום? חח.. יצא לך יופי של קולרים גם איכותיים וגם בטיחותיים!!

Mind Games

New member
וואוו, יפה! ../images/Emo45.gif

כל הכבוד! בתור אחת שדוגלת בעשה זאת בעצמך - אצלי יותר בשביל הכייף והסיפוק שבעשיה - מקסים ביותר והעלות יתרון נפלא.

ייסאן

New member
../images/Emo25.gifגם כלבית וגם חתולית!../images/Emo23.gif

^_^ אני מכינה כל מיני דברים, מקווה שיעניין אתכם ותרצו שאעלה לכאן.

בלי קשר ../images/Emo207.gif

פעם ראשונה שראיתי את הכינוי שלך, אמרתי לעצמי -אה, ייסאן, כמו בהתגלות. עכשיו אני קולטת את החתימה ואומרת - היייי! עוד מישהו מכיר את הספרים האלו חוץ ממני! יו-הו! וסליחה שאני מערערת - אבל אשת סייאון "לשעבר" מותק. על טעויות צריך לשלם

ייסאן

New member
לחבר שלי(בעלי לעתיד)../images/Emo41.gif

קוראים פה ובשאר הרשת "סייאון". אנחנו משנים קצת את הסיפור, אני יודעת, אבל עדיין... אני נתתי לו לקרוא את הטרילוגיה. אלו 3 הספרים האהובים עלי ביותר, אולי מלבד "מים לפילים" שאינו באותו הז'אנר אמנם אבל גם התגנב ל"טובים ביותר". מומלץ- בטירוף בכלל. יש לי את שלושתם(אספתי באיטיות, שנה אחר שנה)חתומים ע"י קארול ברג+הקדשה^_^ מוהאהאהאה....

WTR

New member
משהו דפוק בתפוז (או אצלי?)

הגבתי לשרשור הזה כמה שאלות/הארות: 1. האם הוא באמת נמתח כאשר החתול נתקע עם הקולר במשהו? המטרה היא שהוא יימתח והחתול יוכל להשחיל את ראשו החוצה מן הקולר, ובכך להשתחרר. 2. איך שמים (ומורידים) את הקולר? 3. צריך לשים לב (במיוחד אצל חתולים שעדיין גודלים, אבל לא רק) מדי כמה זמן שהקולר לא מתהדק יותר מדי על הצוואר... הייתה לי עוד נקודה, אבל שכחתי אותה. חוצמזה, הקולר נראה ממש יפה וגם הדוגמנית
איזה כיף להיות מוכשר...

למעלה