שיר בגירסא אחרת
.

sabag12

New member
../images/Emo54.gifשיר בגירסא אחרת ../images/Emo79.gif.

כל שבוע ייבחר שיר ואתם תגיבו איזה להקה הכי הייתם רוצים לראות אותה מבצעת את אותו השיר אם הדרך

שלמה ארצי

אבל עד החלק של "גיא שמי הוא סתם גיטריסט חרא...", הסוף כבר לא כל כך מתאים לו.

zoe5

New member
שלמה ארצי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ואם זה מתבקש אז בדואט עם שלום חנוך או הבן שלו(בן ארצי)

אם הדרך - דוקטור קספר../images/Emo26.gif

נוסעים על אם הדרך מלאי תהיות איפה נתקמבק היום איפה נתקמבקמחר ואיפה לא נוסעים על אם הדרך מול המשטרות איפה יש פה מסיבות איפה פה לוקחים סמים ואיפה לא אחי זה סוף הדרך אתה חייב לנסות בוא איתי לבית זונות שמה תקבל יותר תשלם פחות ליטיסיה ניראת בסדר דינה פחות איפה כל הבחורות איפה פה מוכרים סביח ואיפה לא אני לומד גיטרה שנה שלישית אולי לומד לנגן אצל אורן ברזילי כי גיא שמי הוא סתם גיטריסט חרא וצביקה כהן מתופף חרא ואיציק רייזנברג הוא סתם בסיסט חרא ואורן ברזילי סתם גיטריסט חרא ושי להב הזמר הכי טוב בעולם אמן

נחש מי קם לתחייה?!

הוא כזה חמוד, עוד קצת חולה, צולע, אבל מתפקד, מסתבר שהשמש מייבשת מיץ ענבים.. חח..

Gefi Giraf

New member
לפחות עכשיו אני יודע מה לקנות לך

ליומולדת. מיץ ענבים של מיץ פז. עם פקק מתכת גרוע כזה, שנשפך בקו קונקס ת"א אשדוד. בתוך התיק. בשלושה וחצי שקלים

זין עליך

אני אקנה לך טטריס שיש בו שולה המוקשים עם טבלת אלופים מובנית כשהשיא הוא 50 שניות ולא תוכל לעבור אותו בחיים

Gefi Giraf

New member
אני....

אני אצא מהעבודה שעה קודם, אשים את בקבוק המיצפז שלי בתיק, הטריס יהרס ואז אוכל להגיד ששברתי את השיא, אבל הטטריס נהרס!

sunshiner

New member
בוטן מתוק בקרקס

הבית הראשון מתחיל ברגאיי רק עם גדי אלטמן על שירה וגיטרה אקוסטית... בבית השני זה כבר עם כל הכלים ביחד שמנגנים (כולל סיטאר) ואז הם כבר נותנים בראש
ואז הקטע הבא: "אני לומד באס שנה שלישית לומד לנגן אצל מאור שטרית כי! הגיטריסט החדש שלנו עם התלתלים גיטריסט חרא! ורוני הוד מתופף חרא! ועידן רייכל סתם קלידן חרא! (אבל הוא כבר לא בלהקה) ומאור שטרית הוא סתם בסיסט חרא! חרא! וגדי אלטמן הזמר הכי טוב בעולם! אמן!"

למעלה