סיכום שבועי

hilaglam

New member
../images/Emo13.gif סיכום ../images/Emo13.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: כלום. משהו רע שקרה לך השבוע: אין כסף. שיר שלא הפסקת לשמוע: כלום. התחדשות השבוע: מכנסיים שמתאימים לראיונות עבודה וחומרים לתכשיטים שאני מכינה ומוכרת. תוכנית השבוע: מופע הבגדים בערוץ she (שהוא מעפן, אבל בסדר). סרט השבוע: אין. ספר השבוע: אין. מאכל השבוע: לא יותר מדי. יציאת השבוע: כלום. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: ראיונות עבודה? אדם שעשה לך את השבוע: אחותי. ומישהי ממנפאואר שרואה בי משהו איכותי. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אחותי והאחיין שלי. ציטוט\\\\יציאת\\\\מילת השבוע: מי הטיפש שאמר שהכל מסתדר? תמונת השבוע: מה שאעלה לשרשור המכירות ברביעי והתמונות בבלוג שלי. התוכניות שלי לשבוע הבא: למצוא עבודה. ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: רע. ממש רע.

my evalin night

New member
hello, my name is Johny

משהו טוב שקרה לך השבוע: שני וחמישי היו ימים נחמדים משהו רע שקרה לך השבוע: הרבה כאבי בטן, המון חרא מצב רוח, לא יצאתי וגם החבר אמר שיבוא עוד שבועיים מה שבכלל דכא אותי, אבל עכשיו אני ממש בסדר ובמצב רוח אחלה שיר שלא הפסקת לשמוע: לא שמתי לב התחדשות השבוע: נעליים תוכנית השבוע: דרייק וג'וש XD סרט השבוע: - ספר השבוע:- מאכל השבוע:- יציאת השבוע:- משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: גדנ"ע, יציאה בסופ"ש אדם שעשה לך את השבוע: סטייסי יש מצב אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אני אפגוש את כל השכבה ציטוט\\\\יציאת\\\\מילת השבוע: מי זוכר תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: גדנ"ע, יציאה ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: יכול היה להיות טוב יותר

smady by

New member
קופי פייסט מפורום פירסינג וקעקועים...

משהו טוב שקרה לך השבוע: כלום משהו רע שקרה לך השבוע: הכל שיר שלא הפסקת לשמוע: עדין הרקוויאם של מוצרט... התחדשות השבוע: רווקות... בערך... תוכנית השבוע: צדק פלילי סרט השבוע: איך להפטר מבחור ב-10 ימים ספר השבוע: ספר לימודי לטינית מאכל השבוע: מיטבולס יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לבכות פחות... אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: ....נ עכשיו כבר אין... ציטוט\\\\יציאת\\\\מילת השבוע: "אלונה בואי תעשי לה את - הוריד שלה גדול ומפחיד!" תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: לסיים אותו (ואת כל שאר השבועות בשלושת החודשים הקרובים עד לשחרור) ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: חרא בלבן... (הייתי חולה והיום... וול עזבו...) יומטוב לכם...

HAMUSIT

New member
../images/Emo79.gifיאווו למה כל השבועות מטומטמים../images/Emo6.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: עשיתי כסף, תכננתי שטויות, ו...הרגשה מוזרה כזאת אבל היא טובה.
משהו רע שקרה לך השבוע: איך הרשימה הזאת תמיד יוצאת ענקית אצלי?
ואני באמת בן אדם אופטימי[שלא תגידו שאני מחפשת רק את הדברים הרעים בחיים]. אז אבא פשוט היה זונה בצורה לא יאומנת, עדיין קקי עם אמא, השמנתי, אני חולה ממש, ובקיצור עזבו הרשימה לעולם לא תיגמר:S. אה ו......#%@% אבא שלי כמעט התקשר אליי בבדיקת EEG שזה סריקת גליי המוח, תבינו, אסור אפילו לדפוק בדלת במזן בדיקה.
שיר שלא הפסקת לשמוע: pod - good bye for now
התחדשות השבוע: כסף.
תוכנית השבוע: איזה תוכנית הנטאי חמודה
.
סרט השבוע: הארי פוטר וגביע האש
, ושבוע הבא מסדר עוף החול[שניסיתי 9576809745 פעם לראות באינטרנט ומשהו השתבש או שנרדמתי באמצע]
ספר השבוע: רציתי לקרוא ספר בשם "פיתוי", אבל אמא שלי הביאה לי אותו, ויש בו תוכן מיני, לא נעים לי לקרוא משהו עם תוכן מיני שאמא שלי קראה, זה יענו...אמא. [כתבתי את זה גם בפו"ק חח]
מאכל השבוע: תה עם לחם כל השבוע
, למרות שחזר לי טיפה חוש הטעם אבל ממש בקושי אז היום הכנתי צ'יפס אפוי בתנור
.
יציאת השבוע: קופות חולים, רופאים וכו'.
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לחיות, לעשות כסף.
אדם שעשה לך את השבוע: אףחד, אבל היום דיברתי עם כיני אחרי המון זמן
.
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: וואי ממש אף אחד.
ציטוט\\\\יציאת\\\\מילת השבוע: בתמונה הבאה
.
תמונת השבוע: יצאתי T MAN [תימן].
התוכניות שלי לשבוע הבא: לעבודדדדדדדדד
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: חרא חצי טוב חצי.

HAMUSIT

New member
תאמת אני לא כל כך יודעת

שאלתי את אבא שלי והוא אמר לי שזה בגלל שאני סתומהXD אבל נו חח נראה לי כי התלוננתי על כאבי ראש במשך שנים ועכשיו נזכרו להפנות אותי
יאו אני צריכה לקום ב6 בבוקר ותראי באיזה שעה אני מגיבה$^&%

אבגדהוזחטיכלמנסעפצקרשת. (בהשראת ג'ס.../images/Emo3.gif)

משהו טוב שקרה לך השבוע: הייתי בעקיצה טבעית של ציפורלה.
היה מצחיק בטירוף וכל כך הייתי צריכה את זה. סופר מומלץ.
משהו רע שקרה לך השבוע: זה רק חצי רע, אבל נפרדנו.
בכל מקרה זה היה מאוד הדדי וזה היה הדבר הנכון והטוב ביותר לעשות.
שיר שלא הפסקת לשמוע: כל מיני שירים מטופשים וכיפיים באתר של 100FM. התחדשות השבוע: שני סווטשירטים, טבעת כתר וצעיף ממש יפה.
תוכנית השבוע: קרוב רחוק. סרט השבוע: אתמול בלילה כשחזרתי הביתה ראיתי חלק מהארי פוטר (לא יודעת איזה מספר.), אבל זה באמת היה חלק קטן כי לא הייתי בבית בהתחלה ואחר כך העדפתי לראות משהו שאין סיכוי שיעשה לי סיוטים. (מה, וולדמורט מפחיד.
)
ספר השבוע: לא קראתי גם השבוע.
אבל די, השבוע אני אחזור לקרוא.
מאכל השבוע: קוסקוס.
יציאת השבוע: אתמול לעקיצה טבעית של ציפורלה.
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: שיעורי נהיגה, להצליח במבחן באמנות ובמבחן במתמטיקה, להמשיך להתייחס לפרידה כמו שאני מתייחסת אליה כרגע ולא להישבר פתאום. אדם שעשה לך את השבוע: די נו.
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: לא מישהו ספציפי. אני אשמח לראות מישהו ספציפי, אבל זה יהיה רק מרחוק בשביל העיניים.
(לא האקס.><)
ציטוט\\\\יציאת\\\\מילת השבוע: לא זוכרת שום דבר. תמונת השבוע: עם שמנדריק.
היא כזאת יפהפייה, וחסר למי שחושב שלא.
התוכניות שלי לשבוע הבא: בית ספר, מבחן באמנות, שיעורי נהיגה, שיעור פרטי, מבחן במתמטיקה, אולי לרדת להדר לקנות בדים למתנה לחברה טובה, חברים, חברות והדברים הרגילים. ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: עצוב ונהדר.

../images/Emo97.gifיאאא! הנה פרדי!

טוב זה לא אבל היא דומה שני גרגירי פרופלאן לחתיך שלי. בת כמה?

Black Inside

New member
וואי, היית בציפורלה? איזה מגניב.

הלכתי לראות את ההצגה פעמיים, וכל פעם הצחיק אותי מחדש, אחלה של דבר.

מה פרדי, שמנדריק!../images/Emo7.gif

היא בת כמה חודשים. אני לא ממש יודעת כי מצאתי אותה ברחוב לפני איזה חודשיים ואז היא כנראה הייתה בת 3-4 חודשים, ככה שהיום היא בת 5-6 חודשים, אבל זה באמת לא מסתמך על שום דבר. ותודה לכולן.

StarIess

New member
למד אותי למות, תראה איך שאלמד.

(סתם, אני לא דכאונית, זה שיר מעולה)
משהו טוב שקרה לך השבוע:
היום הכי טוב אי פעם
. וגם אילת, וגם פגישה ממש כיפית עם הנקבות.
משהו רע שקרה לך השבוע:
כלום. אה, בעצם, לא הייתי בהופעה של היהודים&הג'ירפות, אז זה.
שיר שלא הפסקת לשמוע:
לעוף, father והבלוז של היהודים, וbrother של the organ.
התחדשות השבוע:
מכנסיים מגניבים טילים מזארה, שלצערי גדולים עליי ב-2 מידות למרות שהם S. והמכונת תפירה מקולקלת, אז זה די חרטא.
תוכנית השבוע:
הממ הטופ מודל הבאה, כי נגמר והם העיפו את רנה וקראו לה זקנה! חוצפנים, היא כ"כ שווה!
סרט השבוע:
המ, ראיתי סרט אחד עם ג'וליה סטיילס וריקודים אבל הוא לא היה כזה מלהיב, אז עדיין מלון ניו המפשיר. זה פשוט הסרט הכי טוב שראיתי לאחרונה...
ספר השבוע:
משאלה אחת ימינה.
מאכל השבוע:
שניצל D:
יציאת השבוע:
היום הכי טוב אי פעם.
וגם עם הנקבות, ב3 וחצי בלילה, לגרג. זה פשוט היה מצחיק.
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:
הממ, אני מקווה שלראות אותה...
אדם שעשה לך את השבוע:
היא.
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:
אותה. וגם את הנקבות, בפעם האחרונה לפני הגיוס... ומקווה שגם את הזכר לפני הגיוס.
ציטוט\\\\יציאת\\\\מילת השבוע:
"יש לך המון שחור מתחת לעיניים!" "כן, כי שמתי מלא עפרון ירוק" (אני מפגינה חוכמה)
תמונת השבוע:
כי מי צריך ים כשיש נחל מזוהם.
התוכניות שלי לשבוע הבא:
לא יודעת עדיין, אבל זה חייב להיות שבוע מעולה כי הוא האחרון לפני הגיוס.
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:
מושלם.

Black Inside

New member
It's gonna be legen... wait for it... dary!

משהו טוב שקרה לך השבוע: שהוא הגיע לסופו, יומולדת לחברה, והיציאה בשישי משהו רע שקרה לך השבוע: הרגשה של בדידות שאופפת אותי כל השבוע כבר. שיר שלא הפסקת לשמוע: aaa- strapping young lad התחדשות השבוע: נעלי עקב חדשות
תוכנית השבוע: איך פגשתי את אמא, סקינס
, מספרים סרט השבוע: ממ... לא עולה לי עכשיו כלום. ספר השבוע:
מאכל השבוע:
יציאת השבוע: אלנבי משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לסיים כבר עם כל המבחנים האלה
אדם שעשה לך את השבוע: חברים אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:
ציטוט\\\\יציאת\\\\מילת השבוע:
תמונת השבוע: אני עם האפקטים החדשים של המצלמה
התוכניות שלי לשבוע הבא: לנוח! ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: בינוני.

Black Inside

New member
+ניסיון לצייר את נטלי פורטמן.

היא וקיירה נייטלי השחקניות האהובות עליי:)

למעלה