סיכום השנה הלועזית

ב-14.1 ברוסיה חוגגים את השנה חדשה

ישנה....! אני בתור אחת שבאה מרוסיה יודעת את זה!

NE6AMMA

New member
אני מרוסיה וגם אני יודעת את זה!!!

אבל לא דובר פה על זה!!!!!!!!!!!!!!!! תגידו אתם לא יודעים לקרוא לפני שאתם מגיבים?????? אמרתי לאדם פה שחש ת'צמו שהסילבסטר חל ב25 לפרוטסטנטים וב31 לקתולים@! הוא ביקש להוכיח!!!!! אפילו לא אמרתי שאת השנה החדשה חוגגים ב25!!!!!!! אין!! לא יצאו מילים אלו לפי!!!!!! תקראו הכל לפני שאתם מגיבים!!!!!!! בלאט מה לא מובן שאני חוגגת ב31?????????????????????? הורגים אותי פה אחד אחד

הקתולים מתחילים לחגוג את כריסמס

ב24 לחודש ומסיימים ב-26 ו31 לחודש לא קשור בכלל לכריסמס ! אף נוצרי לא חוגג כריסמס ב31 אף נוצרי!!!!!! ב-31 חוגגיםאת השנה החדשה לא כריסמס!!!!!

נפל האסימון את רוסיה אההההה

איזה טעות לחשוב שתביני את עם ישראל טפשה רוקדת על דם יהודים לאחר מה שעולל העם הרוסי עלובת נפש שכמותך

הרשה לי,,,,,להכיר את הידע שלך,,,,

אתה מעניין אולי אתה מוכן לנדב לי את המידע מאין הגעת? ולאן אתה הולך???ולפני מי אתה עתיד לתת דין וחשבון????? מחכה לתשובה נראה את הידע שלך ,,,ואל תתנשא כי אתה סה"ה עובד פה ואתה בורג קטן אז שקול מילים יש אנשים גבוהים ממך ,,,יש התפעות בחיים ,,,,אתה מרגיז אותי ואתה מטעה אנשים

SupermanZW

Well-known member
די לבלבל את המוח

לא עניינך מאין הגעתי או לאן אני הולך, אני לא עתיד לתת דין וחשבון בפני אף אחד וודאי שלא בפניך. אתה בודאי לא גבוה ממני אלא לכך היותר ברמת בירא עמיקתא. לא הבנתי במה קשורות ההפתעות לתוכן הודעתך, אך אחת ההפתעות שלי ברגע זה היא רמת הבורות שלך. דווקא התכוונתי להרגיז אותך ואני רואה שהצלחתי, רמת הבורות שלך וההטפות שלך הרגיזו אותי קודם. לא הטעתי אף אחד, אתה הוא זה שהטעה.

AnGeLoCa

New member
אין כול קשר לסילבסטר

זה רק פה קוראים לזה ככה לא ברור למה פשוט תגידו שנה חדשה וזהו כדי שלא ליהודים ולא לנוצרים לא תיהיה בעיה!

אוי אלוהים../images/Emo4.gif

כמה שנימאס לי ממפגרים כמוך
תיתבגר כבר!!!!!!!!!!!!!!!!!! השנה החדשה לא קשורה בכלל לסליבסטר תפנים את זה!!!!!!!!!!

את פסיכית אההההההה

איזו שנה חדשה ????את יהודיה??.לידיעתך יהודים חוגגים בראש השנה וזה בחודש תשרי והגויים חוגגים על דם היהודים ב 31 לדצמבר צאי ללמוד היסטוריה נכונה טיפשה אשמח ללמדך משהו קט בחייך הממוזערים ביותר

וואלה את מאמינה

אם כך מתי אמר לנו הקב"ה שזו שנה חדשה????ומה אוכלים לסמל החג???? שאלה קלה אני מקווה אם לא אתן לך רמז,,,,לא קשור לרוצח היהודים,,,

beatman

Member
השנה שלי../images/Emo26.gif

אז חצי השנה הראשונה היתה ססדר כזה,לימודים ובגרויות מעפנים,מסיבת סיום,עבודה,טיול לחו"ל. התחלתי ללמוד נהיגה ביולי וחשבתי שכמו כולם אסיים עם זה עד אוקטובר בערך... אז עוד לא סיימתי עם זה
וזה אחד הדברים שאכזבו אותי השנה. ובכלל,נגיד בחודשיים האחרונים לא היה לי ממש מצב רוח..
מקווה מאוד שבשנה החדשה אקבל רשיון ככל שיותר מהר,אספיק עוד לעבוד איפשהו,שהשירות הצבאי יעבור בשקט יחסי ובכללי שתהיה שנה טובה יותר. שנה חדשה טובה,שקטה ושמחה לכולכם

רדי מין העץ את עומדת ליפול,,,

סתם לידע כללי .....את יודעת מה מסמל זה התאריך? האם את יודעת מיהו "סילבסטר",,,,???? האם הינך מודעת לכך שתאריך זה הינו בערב שבת קודש ???האם הינך יודעת או מודעת לכך שבזמן שהינך כביכול "חוגגת" את רוקדת על דמם של יהודים יקרים שנרצחו ??? ולא מדובר במס' קטן אלא במס' שדימיונך אינו יכול לשער ????. הידעת שאת יהודיה יקרה וכל מעשה שלך הרי פוגע ביהודים אחרים ???? הרי כל ישראל ערבים זה לזה ? ממני יהודי הדואג לשלומל וכן לכל שאר אחיי היקרים . אשמח לנדב לך מידע אשר יתפח לך עולמות מידע אשר אינך יודעת לצערי ובכך תצילי את עצמך פשוט כך,,,,

SupermanZW

Well-known member
עוד קצת לידע כללי

את ערב השנה החדשה חוגגים החל מהקמת האימפריה הרומאית, 762 לפנה"ס, הרבה לפני ישוע והרבה לפני סילבסטר.

מדהימה,,,את אה

ומה זה קשור ליהודים????? אולי צריך עוד אסונות בכדי שתביני אהההה צאי ללימוד ההיסטוריה הנכונה ותחכימי

beatman

Member
לא פלא,בנוסף לבורות ההיסטורית

גם בורות בשפה האנגלית
אתה לא רואה את הכינוי שלי ??? מה זה MAN לדעתך ?

למעלה