בעיה עם חתולה עקשנית....

stav2205

New member
../images/Emo54.gif בעיה עם חתולה עקשנית....

שלום לכולם יש לי בעיה קטנה ואשמח אם תוכלו לעזור לי יש לי בבית כלב זאב וחתולה (שמתנהגת כמו כלב) הם מסתובבים חופשי בחצר בבית שלנו לפני שבועיים שלושה באה איזה אמא חתולת רחוב עם 4 גורים (מתוקים מתוקים) והחליטה שהיא מגדלת ומניקה את הגורים בחצר ביתי, כל הלילה הם בוכים ומיללים וזה מטריף אותי... והבעיה היותר גדולה היא שהכלב שלי מסתובב חופשי בחצר ואני שפחדת שהוא ירצה לשחק איתה או עם הגורים והיא תתקוף אותו ותוציא לו עין או שהוא יפגע בגורים ניסיתי להבריח אותה מספר פעמים אבל היא שבה לחצר שלי כל הזמן!!! ניסיתי ברעש, ניסיתי במים והיא תמיד שבה לחצר.... יש למישהו רעיון מה אני יכולה לשעות כדי שהיא תצא מהחצר שלי??? בבקשה זקוקה לעצה דחוף... אני כבר לא ישנה שבועיים שלוש....

הם יכולים להפרד מהאמא שלהם ממש בקרוב../images/Emo8.gif

אם הם נמצאים שלושה שבועות, מן הסתן הם בטח מסביבות גיל החודש... אם הם עוד לא נגמלו מרחק הזמן לא גדול... חוץ מזה בתקופה של הגיל הזההאמא לא נמצאת הרבה ליד הגורים (בד"כ). אם תיגעי בגורים, האמא לריח אותם ותעביר אותם. הבעיה בכל זה שלפי דעתי הם גדולים מדי... אני נגעתי בגורים שהיו בארגז חול של אח שלי והיא העבירה אותם, בגיל חודש... גם אם תיגעי וגם אם לא, היא תצא מהחצר לבד תוך זמן קצר
לגבי עצות אחרות-אין לי מושג מה להגיד לך

למעלה