royboy1

New member
../images/Emo53.gif

1)צריך מק"ט של צמת חשמל ראשית של WR400 '99. 2)מחיר קרבורטור של הדגם הנ"ל. 3)משכך היגוי לדגם הנ"ל. מומלץ/לא מומלץ
תודה רבה.

royboy1

New member
ואם אפשר להחכים...

שרשרת/גג"ש- מה בדיוק ההבדל במספר השיניים? לדוגמא: 50/14 48/14 מה ההבדלים
איך מתאימים שרשרת לאופנוע ספציפי? שרשרת היא דבר אוניברסלי או שיש שרשרת לדגם מסויים? מה אומר המספר של השררת? דוגמא: RENTHAL520. מה משמעות ה520? עוד פעם- תודה!

BIGBENHA

New member
קצת עזרה...

כל אופנוע מגיע עם המלצות היצרן לגבי יחסי ההעברה הרצויים,אך ניתן לשחק במקצת על מנת להגיע ליחס הרצוי בהתאם לדרישות הרוכב ולאופי הרכיבה. היחס הוא - שן אחת בגג"ש הקדמי שווה לשלוש שיניים בגג"ש האחורי, בגג"ש האחורי ככל שיגדל כך הכוח של האופנוע יגדל אך יאבד את המהירות הסופית שלו,הורדת שן בגג"ש הקדמי תיתן יותר כוח אבל תאלץ להעביר הילוכים באופן יותר אינטנסיבי,ומכאן שתמיד מומלץ להישאר עם המלצות היצרן. באשר לשרשרת = RENTHAL זהו שם היצרן ו520 הוא המידה שלה (גודל החוליות) כמו כן אמורות להיות כתובות אותיות נוספות אשר מסמלות את הדגם ( למשל SO= שרשרת O-RING , וXSO=שרשרת בעלת X-RING אשר חזקה יותר ומקבלת גירוז יותר רציני) כמו כן היצרן מספק המלצות גם לגבי השרשרת(מידה וחוזק) מקווה שהצלחתי לעזור קצת...

Dr XR

New member
לגבי יחס העברה סופי

תקרא כאן לגבי המספר, הוא מציין את מידת השרשרת, כלומר את הגודל הפיסי של החוליות. במקרה זה, הספרה 5 מציינת את המרחק בין פין לפין והספרה 20 מציינת את רוחב השרשרת. מק"טים של ימאהה לא אוכל לספק לך אבל צמת חשמל ראשית זה בוכטיה רצינית בכל כלי והקרבורטור של הWR הוא FCR כך שצפה לבוכטיה נוספת... משכך היגוי מרכיבים בהתאם להרגשה האישית על הכלי, כלומר אם הוא זריז לך מדי.

nono79

New member
אם עוד לא קנית את הWR אז אל!!

היה לי כזה שנת 99,המון!!! בעיות,הסלייד של הקרבורטור נשבר,שרשרת טיימינג להחליף בסיטונאות,שסתומים שנדפקים ועוד..ה426 עדיף באמינותו מנסיונם של מספר חברים.

D u k a s

New member
לי היה WR99 שנתיים וללא שום בעיה !

רק להחליף שמן ולרכב . לגבי צמת חשמל ....יש לי כזו חדשה. צור קשר במסרים ותגיד מה אתה צריך,

nono79

New member
כשהוא היה חדש?

כי שלי היה אצלי לפני מספר חודשים.ואני מכיר עוד מספר אנשים שסובלים מבעיות בWR.בעיות שלא היו בכלל כשהיה חדש.

royboy1

New member
תודה רבה לכו-לם.

לגבי האתר רון איירס- מכיר. מעולה. לצערי אני עילג וסובל מכמה נכויות כאלו ואחרות. לא יודע איך נראית הצמה, משמע אין לי מושג איזה מספר זה
מישהו יכול לעזור? לגבי השרשרת-נראה לי שהקודקוד החלול שלי מתחיל לקלוט (הייתם מאמינים?!). לWR- איזה שרשרת צריך? 520 מתאימה? היכן ניתן לברר את המידות האופטימליות לאופנוע? גרסיאס.

royboy1

New member
דוברי אנגלית?

Yamaha 426 WR wiring harness COIL ECU מה זה בדיוק אומר? איזה חלק של הצמה זה?

Dr XR

New member
הצמה שעוברת מהCDI

אל סליל ההצתה. בסה"כ שני חוטים.

royboy1

New member
../images/Emo45.gif ואיך אומרים באנגלית

סלילי הצתה? מצטער על ההתעלקות...

royboy1

New member
מרגיש כבר כמו אלופינד ../images/Emo6.gif

שיחקתם אותה לגמרי
באמת המון תודה. מישהו יודע מה המק"ט של הצמה/ איזה מספר ב"רון איירס"?

royboy1

New member
תודה רבה

לגבי הקרבורטור- הWR מגיע עם FCR כמה שאני יודע (וזה לא הרבה
)...

למעלה