מצב
הנושא נעול.

ליילנד

New member
../images/Emo53.gif

מה אפשר לעשות בקשר לאוטובוסים של חברה פרטית (האם מותר לציין את שמה?) שבאים לאסוף ילדים מביה"ס במשך השנה ובעונה זו מהקיטנה, הם מגיעים שני אוטובוסים "וולוו" מיושנים משנות ה-80 כרבע עד חצי שעה לפני שהילדים גומרים ועומדים מתחת לבניינים שלנו עם מנועים עובדים, זה יכול להוציא בן אדם מהכלים לגמרי,גם הזיהום וגם הרעש. האם יש חוקים בנושאים הללו בארץ והאם מישהו בכלל אוכף אותם.
.

ארזS

New member
לא יודע.

מה אפשר לעשות בקשר לאוטובוסים של חברה פרטית (האם מותר לציין את שמה?) שבאים לאסוף ילדים מביה"ס במשך השנה ובעונה זו מהקיטנה, הם מגיעים שני אוטובוסים "וולוו" מיושנים משנות ה-80 כרבע עד חצי שעה לפני שהילדים גומרים ועומדים מתחת לבניינים שלנו עם מנועים עובדים, זה יכול להוציא בן אדם מהכלים לגמרי,גם הזיהום וגם הרעש. האם יש חוקים בנושאים הללו בארץ והאם מישהו בכלל אוכף אותם.
.
לא יודע.
אבל תשמעי (ותשמעו כולם ) משהו: לפני כמה שנים היינו צריכים לנסוע ממקום אחד למשנהו. נהג האוטובוס שבא לאסוף אותנו הגיע חצי שעה לפני הזמן. היה יום חם מאוד . הנהג עמד עם מנוע כבוי. גם כשהנוסעים עלו כמה דקות לפני זמן התזוזה הוא לא הדליק אותו (ואת המזגן). שאלנו למה אז הוא ענה שהוא שאם הוא ישאיר מנוע דולק הוא מסתכן בקבלת דו"ח מהמשטרה. אבל... אבל... . .. ... .... ..... ...... ....... ........ ......... זה היה בפראג !!! לא בישראל !

ליילנד

New member
רק לא בישראל ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

לא יודע.
אבל תשמעי (ותשמעו כולם ) משהו: לפני כמה שנים היינו צריכים לנסוע ממקום אחד למשנהו. נהג האוטובוס שבא לאסוף אותנו הגיע חצי שעה לפני הזמן. היה יום חם מאוד . הנהג עמד עם מנוע כבוי. גם כשהנוסעים עלו כמה דקות לפני זמן התזוזה הוא לא הדליק אותו (ואת המזגן). שאלנו למה אז הוא ענה שהוא שאם הוא ישאיר מנוע דולק הוא מסתכן בקבלת דו"ח מהמשטרה. אבל... אבל... . .. ... .... ..... ...... ....... ........ ......... זה היה בפראג !!! לא בישראל !
רק לא בישראל

מעניין, חברה שלי ספרה לי את אותו הדבר אבל ..... ..... ...... ..... זה היה בצרפת
אנחנו רוצים להיות באיחוד האירופי, אולי נתחיל להתנהג בהתאם ולאכוף חוקים בהתאם
משום מה יש לי הרגשה שיש חוק דומה גם בישראל אבל אכיפה....

הצחקת את סבתא שלי עליה השלום

רק לא בישראל

מעניין, חברה שלי ספרה לי את אותו הדבר אבל ..... ..... ...... ..... זה היה בצרפת
אנחנו רוצים להיות באיחוד האירופי, אולי נתחיל להתנהג בהתאם ולאכוף חוקים בהתאם
משום מה יש לי הרגשה שיש חוק דומה גם בישראל אבל אכיפה....
הצחקת את סבתא שלי עליה השלום
רצית שבישראל יאכפו את החוק ? אבל רק רגע ! כשאנחנו בחוץ זה מפריע לנו (הרעש והעשן) אבל יחד עם זאת, באמת מסכנים הנהגים והנוסעים שמתבשלים במיץ.

מצב
הנושא נעול.
למעלה