חייבת עזרה

satush

New member
../images/Emo53.gif../images/Emo53.gifחייבת עזרה

אהלן בנות (ובנים?!), שנים שלא נכנסתי לפה... הייתי סמוייה פה הרבה זמן וגם הגבתי פה ושם כמה פעמים ואני ממש ממש צריכה עזרה, בבקשה תקדישו שתי דקות למילוי השאלון הזה זה ממש חשוב לי (עבודה בפסיכולוגיה אם זה נשמע למישהו מוכר...
) פשוט הקדימו לי תתאריך הגשה וזה הרס לי את כל התוכניות
את השאלונים הממולאים לשלוח ל [email protected] טנקיו וורי מאץ'
אהה ומקפליי להקה שווה
אף פעם לא נמאס לשמוע אותם..

Lex 1

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo129.gif שלחתי לך באימייל את השאלון ../images/Emo45.gif

אבל פעם הבאה נא לזכור לנצלש דברים כאלה בבקשה
ואהבתי את החתימה שלך

McGirl For Life

New member
../images/Emo215.gif../images/Emo85.gif../images/Emo45.gifשלחתי ../images/Emo9.gif מקווה שעזרתי ../images/Emo3.gif

McGirl For Life

New member
../images/Emo215.gif../images/Emo85.gif../images/Emo207.gifמישהו/מישהי יודע/ת מתי

יוצא התרגום העברי לניו מון
כי אמרו שבפברואר אבל מתי, והאם זה בטוח
ועוד משהו... מי שראה בIMAX באילת את הסרט טירת הרוחות יודע במקרה איך קוראים לשיר הזה מהסרט שיש אותו בהתחלה וגם בסוף כשהוא שר על הבמה
הוא תקוע לי בראש ואני לא מצליחה למצוא אותו...>< תודה

loserontheloose

New member
בחצי השני של 2009

הוצאת הספרים, כהרגלה בקודש הקודשים, חסרת יכולת לחלוטין! הספר היה אמור לצאת בפברואר - חבל באמת. עכשיו הוא מתוכנן לצאת ב"חצי השני של 2009".בהצלחה בלנסות להבין מתי זה לעזאזל. בקיצור, לא לצפות לתרגום לפני יוני הכי מוקדם. המלצה שלי, להשקיע בלימודי אנגלית ויאללה לקרוא בשפת המקור.

McGirl For Life

New member
../images/Emo215.gif../images/Emo85.gifהבעיה שלי היא לא לקרוא באנגלית..

דווקא אני ממש טובה בזה... הקטע הוא שאני צריכה לעשות השנה 4 מבחנים על ספר קריאה. ואין לי כח לקרוא 600 עמודים של ניו מון ואז עוד שני ספרים השנה... זה מלא (כבר קראתי 2 נשארו לי רק עוד שני מבחנים)..
והקטע הוא שאני צריכה לקרוא באנגלית ואז לתרגם לעברית בראש ואז לעשות על זה מבחן בעברית, וזה הרבה מחשבה שאין לי כח אלייה בשקל
אז אני מעדיפה לחכות לתרגום...

satush

New member
המלצה שלי- זה שווה כל מחשבה שתשקיעי

סיימתי את כל הסאגה ולפחות לדעתי, ניו מון שווה כל מאמץ!! הוא הפייב שלי מכל הסאגה.. לא ישנתי לילות עד שסיימתי אותו. בקיצור, רוצי לקרוא

dar dahan

Member
שלחתי לך בהודעה פרטית, אין לי בעיה לשלוח גם ל

אימייל...

satush

New member
היי כולם=]]

ממש תודה על השאלונים
עדיין חסרים לי כמה שאלונים אז אני אשמח לקבל עוד, אבל הצלתם אותי ממש!! love you!!

למעלה