אשמח לעזרה דחוף

netnelaa26

New member
../images/Emo53.gif../images/Emo53.gif אשמח לעזרה דחוף

לפניי שלושה חודשים עברתי את המבחן המעשי שילמתי את הטופס של רשיון נהיגה וסוף סוף שכבר הסתיים לי המלווה אבא שלי המתוקי זרק לי את הטופס של הרשיון הנהיגה ועדיין לא קיבלתי את הרשיון הזמני ואני לא יכולה עכשיו לנהוג מה עושים במצב כזה ? למי אני פונה מ י יכול לעזור רשום שצריך להתקשר למשרד הרישוי אבל גם להכין מראש תעודת זהות ורשיון נהיגה מאיפה לי ?????????????????

RAMI TA

New member
אם עברת את הבחינה המעשית בנהיגה...

איך לא קיבלת את הרשיון הזמני
על מה שילמת, אם לא קיבלת את הרשיון הזמני
ומה זה, בכלל, "הטופס של רשיון-הנהיגה"
אני לא הבנתי כל-כך על מה את מדברת, אולם לשם כך נהוג לעשות העתק-צילום לכל מסמך בעל חשיבות שמקבלים. כוחו של צילום מסמך יפה, כמעט, בכל מקום. בכל-אופן, לא נראה לי שתהיה בעיה אם תצרי קשר עם משרד הרישוי (כמדומני, סגור מחר, כמו של משרד-ממשלתי) שיש בידך רק ת.ז. אולם, אם את עומדת לקבל את הרשיון הקבוע (אמרת שכבר עברו שלושה חודשים מיום קבלת הרשיון) עדיף שתמתיני לאותו רשיון.

Krishi

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אוי ה'.... הרבה זמן לא צחקתי ככה.. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מתוקה... ה-"טופס" הזהזה הרישיון הזמני והוא תקף לחצי שנה מהרגע שקיבלת את הרישיון... ואת הרישיון הקבוע מפלסטיק את תקבלי כשבועיים אחרי תום תקופת המלווה... הצעה שלי? תחכי קצת עד שתקבלי אותו מאשר להתסבך בלהוציא רישיון חדש לכולה שבועיים...

netnelaa26

New member
מה מצחיק כנראה שלא הבנת אותי

התקשרתי למשרד הרישוי הם צרכים לשלוח לי טופס רשיון בכדיי שאוכל לנהוג בלי הטופס המזורגג הזה זה בעצם לנהוג ללא רשיון את הכרטיס מגנט אני אקבל רק אחריי שעברו 5 חודשים ( אפילו שזה כרטיס מגנטי ) ועכשיו אני צריכה לשלם שוב מזל שזה רק 50 שקלים

netnelaa26

New member
אני נהגת חדשה עוד אין לי כרטיס

רשיון היה לי רק את הטופס ששלמתי על הוצאת הכרטיס רשיון אבל הוא נאבד לי יותר נכון אבי המתוקי זרק לי אותו

Krishi

New member
שוב...

אחרי שאת עוברת טסט.. את מקבלת רישיון זמני.. מן דף כזה (שעליו את גם משלמת בדואר 131 שקל..).. כשבועיים שלוש אחרי שנגמר לך המלווה את מקבלת רישיון מפלסטיק (כן כן, למרות שאת נהגת חדשה, נכון שוס?)

Superdror

New member
אני ארכז את תשובותיהם של כולם.

הרשיון הזמני מהנייר תקף לכ-חצי שנה. חבל שזרקתם אותו בלי לשים לב לפרט זה. את הרשיון הפלסטיקי, את תקבלי בערך כשבועיים אחרי תום תקופת המלווה, מאחר ועברו כבר 3 חודשים, פני למשרד הרישוי ותשאלי מה קורה עם הרשיון הפלסטי, תוודאי גם שהפרטים שרשומים אצלם נכונים - כתובת למשל. אם הכתובת לא נכונה, הרשיון יגיע לכתובת אחרת. לבחור שטען שחבל שלא צילמת - צילום של רשיון רכב/נהיגה/תעודת ביטוח אינו מקובל על ידי שוטר, הראית לשוטר צילום - כאילו שלא הראית לו כלום.

Superdror

New member
אגב. שכחתי לציין

את יכולה לגשת למשרד הרישוי הקרוב לביתך ולבקש שינפיקו עבורך רשיון נוסף (כפל רשיון) - עולה כ-50 שקלים.

למעלה