החלפת קומודין בפלוויקס לד"ר ינאי

סנדי B

New member
../images/Emo53.gif../images/Emo160.gif החלפת קומודין בפלוויקס לד"ר ינאי

שלום מקווה שהגעתי למקום הנכון לבעלי קוצב לב מ-2/08 ב-4/08 הוחלף לו הפלוויקס שקיבל מ-2004 שהושתל לו סטנד לקומודין אנו רוצים לטוס לחול ובגלל הקומודין/קלקסן יש בעיה עם ביטוח הבריאות מורחב מצב קודם/קיים גם עם קלקסן הביטוח הוא ל-14 יום ובמקרה הטוב אולי ל-21 יום אם יוחלף הקומודין בפלוויקס הביטוח יהיה ל-60 יום + 60 יום הערכה. הפלוויקס הוחלף בקומודין בגלל פרפור פרוזדורים אבל יש לנו בעיה באמון בקוצב הספציפי בבדיקות הראשונות הקוצב הראה תאריכים של 2004 כשאת הקוצב השתילו ב-2/08 ב-4/08 קיבל מכת חשמל ואז עלו על התקלות של הקוצב והיגיע מתכנתת שכיילה את הקוצב אך לא איפסה [ריסט] היום בפלט הקוצב אין תאריכים. אף אחד לא ידעה אותנו בהשלכות ללקיחת קומודין כגון ביטוח חול, ניתוחים השתלות שיניים שלהם יש פתרון אך לביטוח אין פתרון שאלותי הם 1. האם ניתן להחליף הקומודין בפלוויקס 2. האם פרפור פרוזדורים יכול ליהיות ממאמץ כגון הרמת משקל של 10 ק"ג לרכב חלקים של קלנועית. 3. האם פרפור פרוזדורים יכול ליהות ממאמץ בהליכון בשקום הלב [בעלי נכה ברגליים זקוק להחלפת מפרקים בברכיים לכן מתנייד בקלנועית]. 4. האם פרפור פרוזדורים יכול ליהיות ממאמץ בבריכה הדותרפיה ברצוני לציין שבעלי סבל/סובל מהשמנת יתר אך מ- 29/4/08 בעזרת הדרכה להרגלי אכילה שקיבל מד"ר קיציס קרדיולוג [שלו רוא לזה דיאטה] ירד מ-137 ק"ג היום שוקל 113 ק"ג 5. איך אפשר להמתיק את גזר הדין של הקומודין ? תודה על תשובתך רחל

../images/Emo52.gif תפני את השאלות לפורום של רפואה

אנחנו אומנם סבים/סבתות אבל עדיין לא התמחינו ברפואה

יש לי שאלה אליך../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

נניח ומישהו כאן היה נותן לך ייעוץ כזה או אחר - לנוהג כך או לנהוג כך - האם הייתי קונה את הדברים בעיניים עצומות או שהיית בכל זאת פונה לרופא המטפל ומתייעצת איתו? אני פשוט לא מאמינה כל כך ברפואה וירטואלית ... מבלי שמכירים את האדם סתם על סמך המלצות... בכל אופן אני מאחלת לכם רפואה שלמה ובשורות טובות!

אני בטוחה (כמעט) שהשאלה נשלחה לכאן בטעות, אבל

האם כל עצה רפואית שאתם מקבלים מחברים או אנשים שאתם מכירים , נעשה בה שימוש. מעבר לשיטות סבתא (הפשוטות והלא מזיקות) אינני שומעת בעצות לא מקצועיות. ואתם

עצה רפואית מוסמך לתת רק רופא

מעבר לכך אני לפעמים מקבלת המלצות ( לא עצות ) על תרופה כלשהיא או רופא מסויים ואז אני מתעניינת אבל בשום פנים ואופן לא משתמשת בעצות רפואיות שלא מאדם מוסמך.

סנדי B

New member
../images/Emo52.gif טעיתי

שלום לכולם שענו למה המתקפה הזאת הרי הפניה שלי הייתה מיועדת לד"ר ינאי מרוב לחץ וחיפוש פתרון הגעתי לפורום הזה דרך גוגל ולא שמתי לב שהשאלות הם ליום שלשי 18/3 אני מאד זהירה בבחירת ביטוח נסיעות לחו"ל ולמען הביטחון לא מסתירה דבר בכדי ליהיות מכוסה בכל. ולא כמו שראיתי/נו היום בחדשות שאישה ילדה בנופש בחול ונאלצה להשאיר את התינוק שנולד ולחזור עם מאות יורו לשלם עבור הלידה והטיפול בפג נכון שבעלי לא פג אבל אנחנו כמעט 47 שנים יחד ומאושרים ולא מתכוונת להשאיר אותו בשום מקום. בסך הכל רוצים לטוס לקבל נכד חדש ו-14 יום לא מספיקים. אז אם פגעתי או הבכתי מישהו בשאלותי אני מתנצלת. רחל

רחל חלילה לך מלחשוב שמישהו פה

תקף אותך....פשוט הסבנו את תשומת ליבך שתפני את שאלתך הראוייה בהחלט למקום מוסמך וכתוצאה מכך כבר עלה נושא אפשרי לדיון בקשר לעצות רפואיות וזה רלוונטי בהחלט. אז קודם כל אני מקווה שתקבלי תשובות מפורטות במקום הנכון, שנית את מוזמנת להישאר איתנו בפורום שלנו בכיף, ואחרון חביב תיסעו בשלום ותחזרו בברכה עם הנכד/ה החדש/ה

../images/Emo140.gifשמחה שגילית אותנו גם בעקיפין.

בואי הצטרפי לחברתנו. אנחנו שמחנו שאיפשרת לנו לפתוח נושא חדש . האם מותר לקבל עצות מחברים או חייבים לפנות לרופא.
בינתיים סעי לשלום

stp51

New member
רחל זו לא את זה ה-../images/Emo43.gifיש לו../images/Emo15.gifהוא חולה../images/Emo6.gif

אסתי לא יפה להשמיץ../images/Emo6.gif הפעם רחל טעתה

וכפי שאת אומרת, כוונו אותה אלינו במתכוון כדי שתצטרף לחבורה המרתקת הזו.

stp51

New member
מי משמיץ../images/Emo35.gifהכל משמים ומי כמוך יודעת../images/Emo8.gif

למעלה