Let Me Be

New member
../images/Emo53.gif../images/Emo101.gif../images/Emo61.gif

אוקיי.. מה עושים כשיוצא חצ'קון ענקי באיזה מקום באמצע הפרצוף.. אבל החצ'קון לא מוגלתי אלא אדון כזה.. כאילו שכל המוגלה מסתתר עמוק עמוק מתחת לפני העורר... צריכה מתכון מהיר קל להכנה ומיהש חזק חזק...

Let Me Be

New member
מצאתי את התשובה בעצמי../images/Emo70.gif../images/Emo9.gif

אוקיי.. זה משחה.. אין לי שמץ איך קוראים לה.. מוכרים אותה בשוק או משהו כזה.. אצל כל הרוכלים האלה שיושבים בצד.. אולי יש עוד מקומות.. אבל אני לא יודעת על זה.. אין לי שמץ איך קוראים לה בעיברית אבל כתוב עליה: TIGER BALM או ESSENTIAL BALM- WILD TIGER או GOLDEN STAR- AROMATIC BALM זה בא באריזות קטנות... זה משחה בצבע חום (לא נעים הא?) וישלה ריח של מנטה או משהו כזה.. עקרונית זה מרגיע כאבי שרירים או עקיצות או כשיש נזלת אז מורחים ליד האף- אבל בגלל שהחומרים בה מתאדים (מה שנותן את התחושה הקרירה) זה מאוד טוב לפצעים כי זה מיבש להם את האמאמא
... וזה זול מאוד.. אני אישית קונה בין שקל (אריזה קטנה) לבין חמישה שקלים (האריזה היותר גדולה).. שווה לבדוק.. שבכל אופן זה תמיד יכול לעזור- ולא רק נגד פצעים.. אבל תשימו את זה לפני השינה.. כי זה מתאדה לעניים ולא נעים..

madow

New member
את בטוחה שזה טוב נגד פצעים???

עד כמה שידוע לי זה טוב לכאבי שרירים וגב תפוס. בחיים שלי לא שמעתי על שימוש במשחה הנ"ל נגד פצעים. נראה לי שזה ממש לא רעיון טוב להמליץ ככה על משחה מסוימת לטיפול בפצעים ע"ג הפורום, ואולי יש לזה תופעות לוואי אם מורחים את זה על הפנים? מי אמר שזה בהכרח טוב?? אולי זה עזר לך אבל מצד שני זה יכול להזיק ולגרום לנזקים בעור. ככה שממש לא לעניין להמליץ ככה על שימוש במשחה שהחומרים שלה לא ידועים... ובטח שלא בפורום כי זה עלול להטעות אנשים. קחי לתשומת ליבך את הערותי ואל תיעלבי מכך כי אי אפשר ללכת ככה ולפזר המלצות מבלי לבדוק תכ'לס בשטח.

Let Me Be

New member
ניסיון אישי..

המטפלת של אח שלי המליצה לי על זה.. היא משתמשת בזה כבר כמה חודשים (לא יודעת אם בקביעות או לא). אני אתמול ניסיתי לשים- וזה עזר בטירוף...עוד יום-יומיים וזה נעלם
*מאושרת*... אני לא יודעת מה יכול להיות מסוכן בזה כל עוד זה לא בא במגע עם העינים. זה חומר טבעי שמכיל שמנים למינהם... השתמשתי בו תקופה ארוכה כאשר הייתי חולה (שמתי על האף)...וזה לא פגע בעור או משהו כזה.. בכל-אופן אם מישהו חושש אז שלא ינסה- אני המלצתי על משהו שהיה טוב לי ולא חייב להיות בהחרך טוב למשיהו אחר (זה היה טוב גם למטפלת של אחי).. ואם מישהי בכל זאת רוצה לנסות.. אז שתעשה בדיקת רגישות מאחורי האוזן או משהו כזה

למעלה