2 שאלות ...

o s h r

New member
../images/Emo53.gif2 שאלות ...

שלא ממש קשורות אחת לשניה. הראשונה היא לגבי חדר תינוקות. אבא שלי המקסים ראה בעיתון של שבת את המבצע של שילב לגבי החדר של "עליסה בארץ הפלאות". מי שלא ראתה אז הם מציעים את המיטה + המיזרן+ מגן ראש +המצעים והשידה עם המתקן להחתלה ב- 2,999 ש"ח. אבא שלי מת להזמין את זה, ממש התלהב וכמובן שגם אני. רק בן זוגי העקשן רוצה לקנות הכל הוא בעצמו. אם אבא שלי מראה נכונות לקנות, אני בעד במיוחד שכ"כ אהבתי את המיטה והשידה וכו'. אבל אני לא כ"כ מבינה במחירים מכיוון שאני רק באמצע חמישי ועוד לא עשיתי סקר שוק.אתן חושבות שהמחיר יקר? ושאלה שניה ולא קשורה - האם מותר לשתות רדבול (כמובן ללא אלכוהול) בהריון?

מנסה לעזור-

אנחנו עשינו הזמנה בשילב לפני שנתיים ושילמנו על כל הפריטים שציינת מעל 3000 שח. אגב אז היה להם מבצע כזה של "חדר החלומות" ב2000 שח. אז הפואנטה היתה שהם שמו שמבצע הזה את המיטה הזולה ביותר שלהם+ השידה הזולה ביותר וכו'. ונתנו איזה הנחה בשביל למשוך קונים. לדעתי - תעשי סקר ותראי אם בכלל החדר מוצא חן בעיניכם ואז תחליטי. אבל לדעתי יש לך עוד זמן... את צריכה ללדת ביוני לא?! לא יודעת על רדבול...

shirshusha

New member
לגבי החדר

אם את צריכה ללדת ביוני זה ממש עוד מוקדם להשמין את החדר ואצל אנשים מסוימים אפילו מזל רע. את החדר מזמינים בד"כ בחודש שביעי. בכל אופן ממליצה לך לגשת ל"באני בי" בכפר מלל (על גבול הוד השרון וכפר סבא) יש להם דברים מדהימים ביופים וכיון שחדר קונים רק פעם אחת בחיים שווה לך להשקיע. לי העסקת לידה עלתה כמו בשילב והחדר פי מליון יותר יפה ממה ששילב מציעה. בכל אופן לגבי זה שבעלך רוצה לשלם.... בד"כ נהוג שאם זה ילד ראשון ההורים עוזרים עם הקניה של החדר. אצלנו הורי קנו לנו את המיטה והמזרון, ההורים של בעלי את השידה, והסבתות את העגלה והאביזרים לחדר. אנחנו קנינו את כל האבזור לתינוק - בקבוקים, מוצצים ביגוד ראשוני וכו' שגם זו הוצאה לא קטנה. מעבר לכך את יכולה לומר לבעלך שמעכשיו ההוצאות שלכם על התינוק/ת רק יגדלו ויהיה לו מספיק שנים לשלם לבד. קחי את זה ממישהי שנמצאת עכשיו כבר בהריון שני... מקוה שעזרתי.

s h i R 1 2 3

New member
גם אני צריכה ללדת ביוני

השבוע התחלנו לגשש לגבי דגמים שונים ומחירים. אין לנו כל כוונה להזמין כבר עכשיו (ולא בגלל מזל רע). את יכולה להיכנס לכל מיני אתרים ולבחון דגמים ומחירים. שולחת לך קישור לדוגמא לאתר אליו כיוונה אותך shirshusha

ממולדה

New member
רדבול מפוצץ בקפאין

לא מומלץ לשתות בהריון. מילא כוס קפה פה ושם (אפילו 1-2 ביום), אבל רדבול מכיל קפאין פי כמה וכמה מכוס קפה חזק.

ועוד משהו-

אני את ההזמנה ללידה הראשונה עשיתי בשבוע 36. התחלנו להסתכל ולבדוק כחודש וחצי לפני שנעשתה ההזמנה, ושינינו את דעתינו בערך מיליון פעמים...

o s h r

New member
התל"מ שלי הוא ב- 31/5/05

ממש קרוב לשלך. לא יודעת.. אולי אני כ"כ רוצה שהכל יהיה מושלם ומוכן ככה בצד מראש. אולי אני ממהרת אבל ממש אהבתי את החדר שינה הזה

לא נראה לי שמותר רד בול בהריון

יש בזה המון...המון...קפאין. זה לא בריא. לגבי החדר של שילב, לא מכירה את המבצע אבל תעשי קודם סקר ותראי אם זה באמת מה שאת רוצה, שלא תצטערי אחר כך. ממליצה, מגזין תחושת בטן גליון 24

dafnaguy

New member
אל תמהרי עם מבצעים ועוד של שילב..

יש מחירים זולים יותר וחדרים יפים יותר ,חכי קצת ואז תלכו את ובעלך ותבחרו אחרי שתשמעו קצת חוות דעת ואינפורמציה על כל מיטה ,עם היא בתקן,ובכלל אל תלכי שולל אחרי תמונות .זאת לא המציאות ,ואני מדברת מניסיון . בהצלחה

תושתוש22

New member
לפי דעתי זה מחיר ממש יקר...

אבל אלו המחירים בשילב.. אנחנו הזמנו מיטה , שידה, מצעים, משטח החתלה, וסל קל ב1700.

למעלה