שוב הטיפול

מצב
הנושא נעול.

נוטשי

New member
../images/Emo53.gif שוב הטיפול ../images/Emo31.gif

שוב הטיפול

אני מרוסקת ומותשת ... ביום שני עשיתי בדיקה בטא 3 אבל המחזור עוד לא הגיע? עברו כבר 5 ימים בדרך כלל היה מגיע יום לפני הבדיקה או ביום הבדיקה,מה קורה לי? אשמח לקבל את עזרתכם, אני כל כך מיואשת שאפילו אין לי חשק לדבר עם הרופא. יום טוב , נוטשי

anguly

New member
../images/Emo201.gif

שוב הטיפול

אני מרוסקת ומותשת ... ביום שני עשיתי בדיקה בטא 3 אבל המחזור עוד לא הגיע? עברו כבר 5 ימים בדרך כלל היה מגיע יום לפני הבדיקה או ביום הבדיקה,מה קורה לי? אשמח לקבל את עזרתכם, אני כל כך מיואשת שאפילו אין לי חשק לדבר עם הרופא. יום טוב , נוטשי

מצטערת מאד על השלילי
לשאלתך, אם קיבלת תמיכה, המחזור יגיע כ3 ימים לאחר הפסקת. אם קיבלת גסטון אז אולי אפילו יום יומיים יותר.

נוטשי

New member
קבלתי 3 פרגינובה ו-32 קרינון

מצטערת מאד על השלילי
לשאלתך, אם קיבלת תמיכה, המחזור יגיע כ3 ימים לאחר הפסקת. אם קיבלת גסטון אז אולי אפילו יום יומיים יותר.
קבלתי 3 פרגינובה ו-32 קרינון

את חייבת לעשות עוד בטא ולוודא

שוב הטיפול

את חייבת לעשות עוד בטא ולוודא
שהיא התאפסה. יש לי חברה שהיה לה הריון מחוץ לרחם שהתחיל בדיוק כך, ונגמר בריצה לבית החולים כדי להציל את החצוצרה... אני מקווה מאוד שלפחות הצרה הזו תיחסך ממך. יקירתי, כל כך קשה לי לחשוב מה להגיד. את יודעת כמה אני רוצה וחולמת שיצליח לך. אני מבינה את היאוש, ומבינה גם שלפעמים אין כוח אפילו לשיחות מוטיבציה, אז אני בטח לא אעמיס עלייך משהו שרק יעיק כרגע. קחי לך את הזמן להיות לבד ולחוות קצת שקט, אני בטוחה שזה ישפר את ההרגשה שלך. שולחת לך
גדול, עתליה

../images/Emo201.gif אוף, זה כל כך מורט עצבים ../images/Emo10.gif

שוב הטיפול

אוף, זה כל כך מורט עצבים

אני בטוחה שהדבר הראשון שרוצים לעשות זה להמשיך הלאה... מחזיקה אצבעות שהכל יתאפס בקרוב כדי שתוכלו להמשיך הלאה לטיפול המנצח
אוטוטו את עוברת לשכנים, אז נא לא להתעכב ולא להבריז

מצב
הנושא נעול.
למעלה