שאלות של חדשים

../images/Emo53.gif שאלות של חדשים ../images/Emo9.gif

ביום ב' ערכתי בדיקת הריון ביתית והופיעו מיד 2 פסים שלא מותירים שום ספק, עד שלשום היו לי סימנים של עייפות,וכאבי ראש. אתמול בערב היתה לי מין התכווצות ברחם ומאוחר יותר היו לי כאבי מחזור, היום אני ממש לא מרגישה בהריון,לא עייפות לא כאבי ראש ושום צורך לשירותים, חשוב לציין שלא היו לי כלל בחילות עד היום. למישהי מוכרות התופעות האלו? מנסיונכם ומדברים ששמעתן מישהי יודעת על מה זה מעיד (הפסקת הריון או דווקא תופעות של הריון)? מתי קובעים תור לאולטרה סאונד שבוע 6 או 7 (אני מסיימת שבוע 5) ? אצל מי קובעים תור לבדיקת דם? תודה.

ga13

New member
יקירתי- נעים מאוד, אני חופפת אליך

בדיוק. אני היום עשיתי את הבדיקה, וראיתי תשובה חיובית. איזה כיף ושמחה, אה ? תופעות של התחלה יש מפה ועד אין סוף. כל אחת עם שלה. לכן לא כדאי להשוות. לי בהריון הראשון לא היו שום תופעות, פשוט כלום. והלוואי שגם עכשיו. בינתיים טפו טפו אני בסדר. אולי קצת עייפות, לא מעבר. על מנת לאמת את ההריון קודם כל היתי מציעה לך ללכת לעשות בדיקת דם . כך תדעי אם את אכן בהריון בצורה הבטוחה ביותר ללא סימני שאלה. כמו כן לפי מספר הבתא/בטא לעולם לא אזכור איך כותבים זאת נכון, תדעי אם ההריון מתפתח כהלכה. בדיקת דם את קובעת בקופת החולים שלך. זו בדיקה פשוטה, לא מצריכה צום או משהו. לאחר מכן תשאלי את האחות באיזה שבוע קובעים תור לאולטראסאונד ראשון ובהתאם לכך תנהגי. בספרים ראיתי שכתוב שבוע 12 היום האחות אמרה לי 7. לכן שאלתי גם פה בפורום אבל עדיין לא ראיתי תשובה. שיהיה לך המון בהצלחה

בוביבימבה (איזה ניק מקסים!)

מסכימה עם ga13 לגבי בדיקת הדם. אני עשיתי יום אחרי הבדיקה הביתית. לגבי האולראסאונד בד"כ רואים דופק בסביבות שבוע 7 ולכן מומלץ ללכת לרופא בשבוע זה. מצרפת לך קישור לאתר מקסים שלי אישית עוזר בהרבה שאלות... http://www.yoledet.co.il/week07.asp בהצלחה

תודה ומזל טוב

אשמח לשמוע עוד תגובות בעניין הסימנים. אני מאוד מבולבלת בעניין של הבדיקת דם - אצל מי קובעים רופא משפחה (ואז זה יקח המון זמן כי הרופאה שלי עמוסה ולא תקבל אותי בשבועות הקרובים), או אצל הרופא נשים (שזה גם עוד הרבה זמן (רק ביום ו' הבא), או בכלל אצל האחות בטיפת חלב שתפנה אותי גם ככה לבדיקות גנטיות ביום ו' הקרוב.
יש עדיפות לבדיקות דם לנשים בהריון?

למעלה