רעיונות לסדנאות חד פעמיות

עמיתושש

New member
../images/Emo53.gifרעיונות לסדנאות חד פעמיות

אני רוצה להעביר לחברות שלי מפגש חד פעמי... למי יש רעיונות, נושאים ספציפיים...לא רק באיזה תחום... אחד הדברים החשובים שבסוף הסדנא ייצאו עם מוצר מוגמר או כמעט מוגמר. דוגמא טובה: פימו, עושים 2 גלילים, חרוזים, מצפים כל זכוכית, וכל אחת תאפה בבית. דוגמא לא טובה: דמויות מעיסת נייר...לכל אחת יישאר המון מה לעשות לבד, לייבש,גסו, צביעה...ומכיוון שאלו בנות שאין להן את החומרים בבית זה לא מתאים. תודה רבה מראש על הרעיונות

pizi33

New member
כל מה שקשור בחרוזים

יהיה מצויין בסדנה חד פעמית. סריגת שרשרת/צמיד. השחלות מעניינות. ענפים. אפשר מדבקות חלון (זה לא נורא אם זה לא יבש לחלוטין, רק את הקילוף הסופי שיעשו בבית). מקווה שעזרתי.

הדור

New member
עמיתושש אי אפשרי להכנס למסרים

שלך,אז אני כותבת כאן.חרוזים בסריגה או בהשחלה או מלפיורי

smady a

New member
עמיתוש חייבת לתקן אותך יקירתי

כמעט לכולן פה יש את כל מה שצריך ליצירה. כולל עיסת נייר וכ"ד.

עמיתושש

New member
הבנות/חברות לא מהפורום בכלל!!

חברות אישיות שלי..... יש לי חיים מעבר לפורום ((((((((((((:) תתפלאי :)

דדשא

New member
עמיתוש......

אם יש לך מיקרו (אם אין לך בסטודיו את יכולה להביא זמנית) או גז או פלטה חשמלית - הייתי מציעה לך סדנת סבונים. זו המגבלה היחידה כי צריך להמיס את הסבונים. כמובן שצריך לשם כך צבעי מאכל, תמציות ריח, עלים/פרחים יבשים, פולי קפה, ליפה או כל דבר אחר לשים בתוך הסבון ותבניות. סדנא ממש מומלצת !! וכל אחת יוצאת עם המון סבונים מהסדנא.

הציירת

New member
עבודה עם מפיות... בלי פיצוצים

עבודה על קנבס עם מפית והמשך הציור שלה... מתייבש מהר ואפשר ללכת הבייתה עם זה, משהו נוסף- יציקת גבס וצביעתו... הכנת סבון הכנת נרות או עיטור נרות

עמיתושש

New member
מפיות לא מתאים...לצערי

רוב הבנות יצירתיות וחלקן עוסקות ביצירה... אז משהו יותר יצירתי...ממפיות תודהההההה

smady a

New member
אולי פיסול. כן כן תני להם לפסל

משהו בגדולללללללללללללל פסל מוקר. פרוייקט.......

אולי "סריגת" צמיד בשילוב חרוזים,

אולי,המשך תמונה.. אולי הכנת מובייל מדאס..בשילוב מעט חרוזים..

למעלה