פנים הקסדה מתפורר

kinli

New member
../images/Emo53.gifפנים הקסדה מתפורר

יש לי שתי קסדות שהריפוד הפנימי שלהן החל להתפורר (הקסדות בנות מספר שנים) האם ניתן להחליף את הריפוד הפנימי? באיזה דבק ניתן להשתמש להדבקה של ריפוד מאולתר? קסדה אחת של shoei (היכן אני מוצא את הדגם?) יש עליה ציור של מעיין כלב עם לשום בחוץ וגדר טיל צהובה. קסדה שנייה של Kiwi k180.

מיצו

New member
קח טיפ

קסדה שהריפוד שלה מתפורר היא קסדה שיש סיכוי רב שגם המילוי סופג האנרגיה שלה מתפורר, ולכן דינה כדין רכיבה עם גרב צמר על הראש. קח את זה בחשבון.

gilbola

New member
אחינו, כמה שנים הקסדות קיימות?

לפני כמה ימים לקחתי קסדה של SHOI בת 10 שנים והפכתי אותה לעציץ. הייתי צריך להזיע ע"מ להוריד את הריפודים ואת הדבק שאחרי 10 שנים עוד היה לו כוח להילחם.. אם הראש שלך חשוב לך, וגם מה שבתוכו תשקיע ותקנה קסדה איכותית. זו כמובן רק המלצה. רק באהבה.

kinli

New member
הקסדות קיימות כבר כמה שנים טובות

וליתר דיוק לפחות השואוי משנת 2002. ידוע לי שיש תאריך פג תוקף לקסדות שמעבר לזה הן מאבדות מיעילותן, ברם המדובר כרגע ברכיבה על קטנוע 125 סמ"ק בקטנה בתוך העיר וגם לתקופה של מס שבועות. לקנות קסדה חדשה לתקופה של 3 שבועות לא נראה לי פרקטי בשלב זה.

"לא פרקטי" זה שיקול לא נכון

חיים ומוות (או לכל הפחות פגיעה מוחית שתגרום לך לרייר על עצמך למשך שארית חייך) מול 300 שקל - זה השיקול שאתה צריך לעשות.

McMishehu

New member
אז אם ככה, מה שבאמת פרקטי בשבילך

זה להתנייד בפחית או בתחבורה ציבורית. אין לך קסדה נורמאלית? אז לא פרקטי בשבילך לרכב. נקודה. אתה רוצה לרכב? אפילו אם תרכב רק 200 מטר, שים קסדה על הראש שתעשה עבודה כמו שצריך. זה הפרקטיקה היחידה שאתה יכול להרשות לעצמך.

gilbola

New member
תבקש מחבר. תשאל את השכנה, תפרסם שאתה

מוכן להזמין מישהו מהפורום לבירה וצ'יסר ערק בתמורה לקסדה נורמלית ל-3 שבועות. תוך שעתיים אתה מוצא 2 חברים ו3 קסדות. מהקסדות יהיה קל להיפטר, מהחברים פחות.. רק באהבה.

34TK

New member
500 ש"ח ל3 שבועות =23.8 ש"ח ליום!

החיים שלך וכל מה שאתה מכיר לא שווה את זה? קנה קסדה בינונית אך תקינה תעשה טובה לעצמך.

kinli

New member
../images/Emo24.gifתחרות הצעות:"מה אפשר לעשות

עם קסדה ישנה" מוגשת בזאת הצעה להשתתפות בתחרות של ההצעה הטובה ביותר למה אתה היית עושה עם קסדה שסיימה את שירותה בנאמנות. הזוכה המאושר יקבל סוף שבוע בקרטל הסמים בעזה. ההצעה נוסחה בלשון זכר ופונה לגברים ונשים כאחד.

מיצו

New member
אם יש לך בחור/ה מכוערת טילים,

צבע את המשקף בשחור, ותגיד לו/ה שזה מדליק אותך אם הוא/היא תחבוש אותה בזמן שאתם שוכבים (חוסך טיפול פסיכולוגי אח"כ)...

מיצו

New member
ובהמשך לקודם, אם אתה עצמך מכוער טילים,

אז אתה תחבוש אותה תוך כדי, זה אשכרה עשוי לעזור לך לקבל מספר.

מיצו

New member
קח פטיש 5 קילו, ותספור כמה מהלומות נדרשות

כדי לנפץ אותה.

מיצו

New member
תרום אותה למד"א המקומי שלך, כדי שיתאמנו

על הסרת קסדות לנפגעי ת"ד.

למעלה