פילטר פתוח לסקיפר150

Ninja 636

New member
../images/Emo53.gifפילטר פתוח לסקיפר150

הפילטר המקורי היתפורר לי שניקיתי אותו .. גזרתי סמרטוט בגודל המתאים,הרכבתי והקטנוע פשוט עף,ב 60 קמ"ש אני מדביק ת'גז והחיה עולה לנר בלי להיתאמץ...
עם פילטר פתוח הקטנוע בטח יסע יותר מהר,מישהו יודע איפה יש להשיג ?

Ninja 636

New member
סביבות ה110 ...

הקטע הוא שלוקח לו ממש מהר להגיע למהירות הזאת,פתיחות עד 100 שום קטנוע עד 250 CCלא עומד איתי ...

itai199

New member
אז תשפר את הוריאטור...

וככה תוכל לסגור יותר לא כדאי???כי כוח בטח לא חסר לו רק "הבעיה"שהיחסי העברה בגיר קצרים.

Ninja 636

New member
כואב לי לוותר על הכח הזה ..

חשבתי לשים רולים יותר כבדים ובכך הסגירה תיהיה יותר מהירה .אבל וזה אבל גדול לא יהיו יותר פתיחות מיפלצתיות,מאז שלמדתי להרים גלגל אני לא יכול להפסיק ..עוד היתמכרות
בגלל זה אני מעדיף לשים פילטר פתוח ואז אולי אני יצליח להקפיץ ב 80

Mr. Pooh

New member
מייק, סיני, Gaurd...

אולי שווה לנסות פילטרים של קטומים בנפחים דומים ? מישהו אמר משהו על רייסים של סקיפרים ?
???

Ninja 636

New member
אולי כן ואולי לא ..

נסעתי בחיים שלי על הרבה סקיפרים והרבה טייפונים ועוד לא ניתקלתי בכזת חיה .. אפשר לוותר מראש על הרייס,אם אני ינסה להגיע לרמת גן עם הסקיפר או שאתה לחיפה,שנינו נשאר עם מנועים שבורים ,ואת הרייס נעשה עם הקטנועים על הגב .

כבר עשיתי, פעמיים...

את כרמיאל ת"א, על טייפון 125, ועוד פעמיים את חיפה ת"א.
אין שכל אין דאגות. ההבדלים בין סקיפר "רגיל" (והאמן לי שדיזה בקרבורטור לא הופכת אותו ל"משופר") לבין סקיפר עם קיט מרוץ מלא במנועו הוא גדול בערך כמו ההבדל בין ראנר לסקיפר שלך. דמיין סקיפר שמאיץ פי 2 חזק יותר משלך (לא פחות) ואינך יכול לראות כמה הוא סוגר... כי הספידומטר נגמר לפני. מה שרשמת... מגיע מחוסר הבנה או ידיעה אני משער...
אגב, רבי, מה נסגר עם הקיט לעגלה שלך ? מביא ? מרכיב ? תהיה עוד מפלצת או לא ?

תהיה תהיה..רק הקרוע במוח לא מארגן

את החלקים... הוזמן עם קראנק(ומעניין לדעת איך תהיה התוצאה...). וכבר יושב לשחר(
) חמש שעות כל יום על משאבת בלם+ידית בלם+ידית גז...כידוע לך עלתה הצעה ל"קיט" של SPY/BW's וגם עלתה הצעה לקומבנציה של טרקר... אם למישהו יש חוות דעת על המכלולים הנ"ל באחד או בשני הקטנועים,אני אשמח לשמוע... גם הצעות נוספות יתקבלו בברכה... אני פשוט מחפש עוד רגש.. וגם "זכיתי"(במחיר מופקע אחושרמוטה)ביחידת פנס חדשה עם שתי נורות הלוגן של TNT... החלומונצ'יק אט אט קורם גידים... ועד עכשיו לא ידעתי שלמר' פו יש גם איזה מפלצון באמתחתו... ד"א..אני מחפש סקיפר...במצב גמור(ושגם המחיר יהיה כזה...)...סתם שישב במחסן,יש לי הרגשה שגם נתגעגע לקטנועים האלו...וגם בשלב כלשהו(כשייכנסו תקנות הרישוי החדשות)הקטנוע הזה יכול להיות השקעה כלכלית(וכבר יצא לי לקבל הצעות מטורפות על החבוט שלי...).

Mr. Pooh

New member
נסחפת...

אגב, אתה מחפש חלקי כידון איכותיים יותר לטייפון או שלא הבנתי נכון, אם כן, ואתה מתכוונן על חלקים של SPY, אז אולי אוכל לעזור... אני אישית חושב שהמכלולים בSR היו לא רעים, ואתה יודע איפה אפשר להשיג אותם, ואגב זה, מה עם הפרונט ? לקחת ? .......

אי אפשר בלי כותרת?

וכן,מחפש את הצד הימני בעיקר.משאבת בלם נורמלית+ידית ברקס נורמלית+ידית גז נורמלית. ורק עכשיו מתחברים לי דברים... לא,לא מתכנן על הפרונט...לא בשלב הזה לפחות...אלא אם זה יהיה מאד זול ולא ידרוש שינויים נוספים... חלקים של SPY-דבר איתי במסרים... והSR בהחלט באופציה גם...אבל שוב..מסרים. אה כן,במה נסחפתי?

Mr. Pooh

New member
מיפלצון....

כולה כמה מדבקות ואגזוז שעושה רעש.... מי ישמע...

MusicA

New member
מה עם פילטר פתוח לדאלים ליברטי?

יש מישהו שיודע??? מישהו אמר לי לפני כמה חודשים שזה משפר את הביצועים והמהירות הסופית, זה נכון? מה עם האצה?

למעלה