נוזל פריקרדיאלי ושאר ירקות

liir

New member
../images/Emo53.gif נוזל פריקרדיאלי ושאר ירקות

שלום לכולם הייתי שלשום בסקירה , בשעה טובה יש לנו בת.....ללא מומים :) אגב, הייתי בטוחה שיש לי בן, גם אמרו לי בן לפי הבטן וכולנו טעינו....יש בת... אז הבדיקה עברה ללא מומים אבל נמצא נוזל פריקרדיאלי מועט באיזור הלב ונתבקשנו לעשות בשבוע 22 אקו לב לעובר. למרות שהוא הרגיע ואמר שלרוב זה נספג ושזה שטויות הוא אמר לעשות את הבדיקה לעקוב אחרי הנוזל וה- TORCH, וכמו שאתן מתארות לעצמכן- רגועה אני לא הכי בעולם 3 שאלות לי אליכם: 1. מישהי שמעה על הנוזל הזה והTORCH? מה זה ממה נגרם....אני אשמח לקרוא כל מידע 2. אני צריכה המלצה על קרדיולוג ילדים. אני בכללית. 3. את הסקירה הראשונה עשיתי אצל צלאל ועכשיו אני צריכה לקבוע את השניה..... האם כדי שוב להוציא הון על הסקירה השניה או שמספיק רופא טוב בהסדר? מה דעתכן? וכמה זמן מראש לקבוע...

בולה1

New member
נוזל פריקרדיאלי ושאר ירקות - תגובה

גם לנו נצפה מעט נוזל פריקרדיאלי, עשינו אקו לב והכל (תודה לאל ) בסדר. אל תילחצי אם הרופא אמר לך אז הוא קרוב לוודאי יודע (גם הרופא שלי הרגיע אותנו). בכל מקרה למען השקט הנפשי תעשי את הבדיקה, ממליצה מאוד על דוקטור מתיתיהו מבי"ח קפלן (מקסים, אנושי, מקצועי) שייך לכללית. אני הלכתי לסקירה השניה דרך הקופה והתאזכבתי מאוד הבדיקה הייתה מאוד קצרה ולא ממצה, ובסוף הלכתי ועשיתי כמו שצריך אצל הרופא שעשיתי אצלו את הסקירה הראשונה.

liir

New member
תודה...עוד שאלה

כמה זמן מראש קבעת תור לקרדיולוג? ואותה שאלה לגבי הסקירה השנייה

בולה1

New member
לד"ר מתתיהו קבעו לי

תור תוך שבוע, ואת הסקירה דרך הקופה עשיתי ביום שני ובערב דיברתי עם הרופא שלי וקבענו ליום שישי (תיכף אחרי) בהצלחה!

liir

New member
אולי עכשיו....

קפיץ קפוץ קפיץ קפוץ קפיץ קפוץ קפיץ קפוץ קפיץ קפוץ קפיץ קפוץ קפיץ קפוץ קפיץ קפוץ קפיץ קפוץ קפיץ קפוץ קפיץ קפוץ קפיץ קפוץ קפיץ קפוץ קפיץ קפוץ קפיץ קפוץ קפיץ קפוץ קפיץ קפוץ קפיץ קפוץ קפיץ קפוץ קפיץ קפוץ קפיץ קפוץ קפיץ קפוץ קפיץ קפוץ קפיץ קפוץ קפיץ קפוץ קפיץ קפוץ קפיץ קפוץ קפיץ קפוץ קפיץ קפוץ קפיץ קפוץ קפיץ קפוץ קפיץ קפוץ קפיץ קפוץ קפיץ קפוץ קפיץ קפוץ קפיץ קפוץ

liatka

New member
גם אנחנו עשינו אקו לב עובר

בגלל ממצא אחר. גם אני בכללית ועשיתי בשניידר בהמלצת הרופא שלי, אצל ד"ר פוגלמן. היה ייסודי מאוד והכל תקין ברוך השם!!! את צריכה טופס 17 - אל תשכחי לקחת מהמרפאה.

למעלה