מישהו יכול לתת לי

Moranus

New member
../images/Emo53.gif מישהו יכול לתת לי../images/Emo58.gif

של הזכות לאהוב וכמה שיהיה יותר פרקים יותר טוב(נראה לי שבחודשים הקרובים לא יצא לי לראות את זה הרבה גם כן מצאו להם שעות לטלנובלה הזאת)

ויקי16

New member
ראיתי את הסדרה הזאת כש...

שידרו אותה פעם ראשונה (לפני כמה שנים) אם תגידי לי מה קורה שם עכשיו, אני אנסה להיזכר ואני אגיד לך מה יהיה בהמשך......

קרלוצה

New member
הנה פרקים..........

(פרקים 73-69) ============= תמרה מכחישה בתוקף את האשמות נגדה. אנדרס ולורנסה מתייחדים בביתו של מיגל. ניקולס מזהיר את תמרה שהוא יודע על מזימתה והיא שוב נתונה לחסדיו. כריסטינה מתאוששת וחיי בתה ניצלים. כריסטינה ובתה ניצלות, אלונסו וויקטור מנואל מתווכחים בקשר לילדה. ליזבת מתפייסת עם אביה ומסכימה להינשא לארטמיו. כריסטינה אומרת לאלונסו שתמרה דחפה אותה במדרגות. כריסטינה לא רוצה להתלונן נגד תמרה, בניגוד לדעת אלונסו. פאולה ותמרה משתפות פעולה נגד כריסטינה. ארטמיו מספר ללוסיאנה שהוא מתכוון להתחתן עם ליזבת., והיא מתנגדת בכל תוקף. לעומתה, אנדרס מקבל את החלטת בתו בשמחה. לוסיאנה מציעה לכריסטינה כסף תמורת בתה. כריסטינה דוחה על הסף את הצעתה של לוסיאנה לקנות את התינוקת שלה. אנדרס מודיע ללוסיאנה שהוא מסכים לכך שבתו תתחתן עם ארטמיו. ערב חתונתו של צ´מה, לורנסה מתחרטת ומציעה לשוב אליו, אך צ´מה דוחה אותה ומתחתן עם קסילדה. תמרה נכשלת בנסיונה לחטוף את תינוקה של כריסטינה. ויויאן מתחילה לעבוד עם לוסיאנה ושורר ביניהן מתח רב. פרסקו מגלה שאנה חואקינה מעורבת בהכאתו, והוא מחליט להתנקם בה. ליזבת מבהירה לאמה שבכוונתה להתחתן עם ארטמיו. פרנקו יוצא לפגישה רומנטית. לוסיאנה מאיימת על אנדרס וויקטור שלא יסייעו לכריסטינה. צ´מה מסכים לערוך חתונה דתית עם קסילדה. אנה חואקינה נוקמת בפרסקו. וויויאן מספרת לכריסטינה על מחלת בנה. ויויאן מגלה לכריסטינה שאלונסו חולה בסרטן הדם. לוסיאנה מתנגדת לקשר של ליזבת עם ארטמיו. לוסיאנה מבקשת מכריסטינה שתמסור לה את בנה לכשייוולד. תמרה מבקרת אצל כריסטינה, ומפילה אותה במדרגות. היא נלקחת לבית חולים, ועל הרופא להחליט את מי להציל, אותה או את העובר שלה. תמרה לא מוכנה לתת גט לוויקטור מנואל או לקבל את הצעתו. לוסיאנה כועסת מאוד על שארטמיו לקח את ליזבת לקבר של מאוריסיו. רוסנדה מצליחה לאתר את פרסקו בין הפצועים בבית החולים. כריסטינה והעובר שלה ניצלים. ויקטור מנואל מגיע לבית החולים מבלי לדעת מה קרה. תמרה במתח ומייחלת למותה של כריסטינה. ויויאן מגלה שתמרה דחפה את כריסטינה במדרגות. כריסטינה מגלה לוויויאן שתמרה דחפה אותה במדרגות. לוסיאנה לא מאמינה לוויויאן כשהיא מספרת לה. כריסטינה מתחילה להתאושש. ארטמיו מגלה לליזבת את אהבתו.

קרלוצה

New member
../images/Emo58.gifעוד, פרקים............

פרקים 60-64 =========== האב חואן דה לה קרוס מבקש מאלונסו להתקרב לדת. פרסקו ממשיך להתעלל ברוסנדה. רוסנדה ופרסקו נדהמים נוכח בואה של אנה חואקינה לביתה של כריסטינה. ויקטור מנואל שואל את כריסטינה מי האבא של הילד שהיא נושאת * ויקטור מנואל מגלה שכריסטינה בהריון. גם לוסיאנה ואנדרס מגלים זאת. לוסיאנה טוענת שכריסטינה משקרת. לוסיאנה מחפשת נחמה בדת. ויויאן ולוסיאנה נפגשות, ומתווכחות על אופן ניהול החברה. תמרה מאשימה את ויקטור במות התינוק. * ויקטור מנואל חושד ביחסיה של תמרה עם ניקולס. פרסקו שוב מכה את רוסנדה. ויויאן מציעה לכריסטינה לחזור לחברה. ליזבת מגלה שאביה מתראה עם לורנסה. צימה מחליט להינשא לקסילדה בחתונה אזרחית. * לורנסה נוסעת לבקר את אביה החולה. אנדרס מציע עזרה לכריסטינה. היא מסרבת. אופליה מגלה קשר מוזר בין מיגל וויויאן. קסילדה מבטלת את החתונה עם צ´מה. אנה חואקינה מספרת לוויויאן את סודותיה של לוסיאנה. * פרנקו יוצא לפגישה רומנטית. לוסיאנה מאיימת על אנדרס וויקטור שלא יסייעו לכריסטינה. צ´מה מסכים לערוך חתונה דתית עם קסילדה .

קרלוצה

New member
../images/Emo58.gifמצטערת על הבלאגן אבל.......

כל פעם אני מוצאת לך עוד ועוד פרקים: פרקים 12-17: ============ פרק 12: אנה חואקינה לוקה בהתמוטטות עצבים, אחרי שהיא מאיימת על לוסיאנה שתחשוף את עברה אם לא תניח לחואן דה לה קרוס. צ´מה מציע ללורנסה נישואין. כריסטינה וויקטור מנואל מתפייסים. אנדרס עוזב את הבית, אך מחליט להתפייס עם לוסיאנה ולחזור. פרק 13: אנה חואקינה מתפרצת למשרדה של לוסיאנה, אך מוודאת שלוסיאנה אינה המשרתת המסכנה מאז. לורנסה ממשיכה להתעלל במצ´ה, למרות מאמציו לזכות לאהבתה. אנדרס בא אל לוסיאנה להתפייס ורואה את קריסטובל מחבק את אשתו. כריסטינה עוזרת לאנה חואקינה להתאושש. פרק 14: חואן דה לה קרוס מתקשה להשיג מידע אודות בתו האבודה. הוא מכריח את לוסיאנה לקחת אותו אל הבית שהילדה ננטשה בו. לוסיאנה בוחרת בכריסטינה, והיא מככבת בהצלחה רבה בתצוגות האופנה של החברה. ויקטור מנואל מבקש ממנה לבלות איתו את הלילה. פרק 15: כריסטינה וויקטור מנואל מבלים את הלילה במלון. מרים מגלה זאת, אך מחליטה לא לספר זאת ללוסיאנה. לורנסה נפגשת עם אנדרס. לוסיאנה בוחרת בכריסטינה להציג את בגדיה בתצוגה במיאמי. לחואן דה לה קרוס נודע שבתו נלקחה למעון של נזירות בו הוא עובד. פרק 16: לוסיאנה בוחרת בכריסטינה כדוגמנית מובילה בתצוגה שתתקיים במיאמי. כריסטינה מסרבת להמשיך לקיים יחסים עם ויקטור מנואל. מרים מגלה אותם מתנשקים, אך מחליטה לא לספר ללוסיאנה. אנדרס מתנהג באדישות וכעס כלפי לוסיאנה. פרק 17: חואן דה לה קרוס מנסה לברר פרטים על בתו המשותפת עם לוסיאנה, ומגיע אל רוסנדה. כריסטינה מקבלת מכתב איום אנונימי. פדרו טרוחיו מנסה לסחוט כספים מלוסיאנה. אנדרס זועם שהיא מפקירה את משפחתה למען הקריירה, ובתגובה מתחיל ברומן עם לורנסה. כריסטינה מתוודה בפני האב חואן דה לה קרוס על חטא שעשתה.

קרלוצה

New member
../images/Emo58.gifעוד...............

פרקים 18-22: ============= פרק 18: לוסיאנה מבקרת את רוסנדה ומקווה שזו בתה. תמרה מנסה לחדש את היחסים עם ויקטור מנואל. לוסיאנה מתגמלת את כריסטינה בנסיעה לאירוע חשוב במיאמי. ויקטור מנואל חוגג איתה את המאורע ומבטיח לה להתחתן איתה בקרוב. לוסיאנה מגלה שאנדרס משקר לה ומתחילה לחשוד בו. פרק 19: ניקולס רודף אחרי תמרה, הנחושה בדעתה להינשא לוויקטור מנואל. לוסיאנה אינה בטוחה שהיא רוצה את רוסנדה כבתה. אנה חואקינה נפגשת עם לוסיאנה ומאיימת עליה כדי שתעזוב את בנה. פרק 20: אנדרס חושד שלוסיאנה בוגדת בו. פדרו טרוחיו ואנה חואקינה מחליטים לנקום בלוסיאנה. צ´מה מארגן ללורנסה מסיבת אירוסין ויום הולדת, אך היא לא מגיעה. אנה חואקינה אומרת לחואן דה לה קרוס שהיא מתחרטת ותעזור לו לחפש את בתו. לוסיאנה מגלה תכשיט שאנדרס קנה ללורנסה וחושבת שזה בשבילה. פרק 21: אנדרס לא מגיע לפגישה עם לורנסה והיא מתארסת עם צ´מה. פאולה רבה עם כריסטינה, שמתערבת לטובתה, כשלוסיאנה מחליטה לפטרה. רמירו מגלה לליזבת את אהבתו. כריסטינה מספרת לוויקטור מנואל על ילדותה והוא מציע לה נישואין. פרק 22: אנדרס משכנע את לורנסה שלא תעזבהו. לוסיאנה מגלה שאנה חואקינה גרמה למות חברתה רוסליה. פרסקו מרביץ מכות לרוסנדה והיא מגיעה לבית החולים. אנה חואקינה שולחת את פדרו טרוחיו לברר פרטים על נכדתה בבית היתומים.

קרלוצה

New member
אוי איזה מטומטמת אני../images/Emo3.gif

הבאתי לך בטעות את הפרקים שהיו! לא להתייחס להודעות הקודמות כל זה קרה בטעות, תימחקי!
בראש מגיע לי

קרלוצה

New member
הנה לינק שיעזור לך טיפה............

זה לוח השידורים של וואלה! תסתכלי בצד שמאל יש לך את כל הימים עד חמישי הבא, תלחצי על הזכות לאהוב ותקבלי תקציר של מה יהיה באותו יום! לחצי!
זה לינק כולל תקציר של מה שיהיה היום!

למעלה