מוכנים לשמש לי קבוצת מיקוד?

../images/Emo53.gif מוכנים לשמש לי קבוצת מיקוד?

פונה אליכן בבקשת עזרה בהחלטה עיסקית. הסיפור הוא כזה: אני עומדת לפתוח בקרוב מרכז להורים ופעוטות. המרכז יחולק ל-3 חלקים: 1. משחקייה / ג'ימבורי- עם בריכות כדורים, מתנפחים לקפיצה , בימבות למינהן וכו'.. 2. קפיטריה ופינת זולה לאמהות- מקום שאפשר לשבת בו בסתלבט בזמן שהעוללים עסוקים במשחקים. 3. חוגים והפעלות- בשעות הבוקר חוגים לאמהות ותינוקות, בשעות אחרה"צ חוגים לפעוטות והורים או לפעוטות בלבד, ובשעות הערב סדנאות והרצאות להורים ולהורים שבדרך. אשמח להשתמש בשירותיכן כקבוצת מיקוד בנושא של בחירת השם למקום. מה שחשוב לזכור זה שהשם אמור להיות מצד אחד קליט ועממי (בלי פלצנות) ומצד שני אסור שיתמקד רק בתחום אחד מתוך היצע הפעילויות של המקום. האפשרויות הן כדלקמן: 1. הופלה! 2. גנשלנו 3. מעגל גדול 4. שובביניו 5. קרוסלה 6. אבניירו מספרים 7. מאמא מיה לא משנה למה אהבתן את האופציה שאהבתן , למרות שגם פרשנויות יתקבלו בברכה. מה שחשוב זה מה "מרגיש" לכן הכי נחמד? תודה רבה על שיתוף הפעולה!

מיכי2

New member
אני אהבתי את השם קרוסלה

ולמה? מזכיר לי את הילדות, משחקים, השתובבויות והוא גם קליט בעיניי.. בהצלחה!

מתרגשת

New member
קרוסלה... מילה מדהימה בעיני.

מסמלת ילדות מאושרת ובעיקר מעלה לי את השיר.. הקרוסלה, מסתובבת לאן שרק יוצא לה...

mishi1

New member
מה שלא אהבתי:

גנשלנו שובביניו (קשה לביטוי) אבנייקו מספרים (ארוך מדי- אולי רק "אבניירו"?) אהבתי: הופלה! כולל הסימן קריאה!

דפנה מי

New member
בעד קרוסלה והופלה!

רק צריך לבדוק שאין לערוץ הופ איזה זכויות על השם הזה.... באיזה אזור בארץ תהיה המשחקייה

דנדונת

New member
קרוסלה ../images/Emo45.gif

רק תבדקי שאף אחד אחר לא "תפס" את השם הזה כבר

קרוסלה מתוק ומזכיר את הילדות.

אהבתי גם אבן נייר ומספריים, אבל זה באמת ארוך מדי.

דפי26

New member
דעתי

הופלה,שובבניינו וקרוסלה.אהבתי גם את אבניירו אבל הוא באמת קצת ארוך. מאמא מיה מזכיר עושה קונוטציה של מסעדה איטלקית וגנשלנו של גן ילדים.

תודה למי שהצביע (ובהחלט!!) השפיע

כרגע נראה לי שהשם הנבחר יהיה קרוסלה. הוא קיבל רוב מוחץ גם כאן וגם בשני פורומים נוספים בהם שאלתי. אבל אם יש רעיון נוסף.. בשמחה! למה לא? אז שוב.. המון תודה!

למעלה