למישהו יש הערכה גסה מהי

eyaleshet

New member
../images/Emo53.gif למישהו יש הערכה גסה מהי

העלות של החלפת מיסבי מנוע בנינג'ה 600... במוסך?

® Road Runner

New member
הערכה גסה:

מאד יקר... אתה מתכוון למיסבים של הטלטלים? אם כן, אז ב R750 לדוגמה כל מיסב עולה 30 ש"ח, יש שניים לכל טלטל ויש 4 טלטלים. לא כ"כ יקר נכון..? העניין היותר יקר זה פתיחת המנוע שזה עוד 400 ש"ח לפחות על סט אטמים פלוס שמן מנוע פלוס פילטר שמן שחייבים להחליף פלוס עבודה שתעלה בסביבות ה1500 ש"ח... ולא לקחתי בחשבון עוד כל מני "הפתעות" שמגלים כשפותחים מנוע...

DOD137

New member
פירוק והרכבת מנוע

מנסיוני (הכואב) - פירוק והרכבה של מנוע (בלוק מנוע) - 1600-1800 ש"ח לפני אטמים ושמן ומע"מ, וכל זה לאופנוע עם צילינדר אחד....

M a x

New member
בקיצור....

אני יכול לחזות איך יתפתחו דברים.... המוסך: פירקנו מנוע- לא נעשה ראש? עשינו ראש - לא נשחיז שסתומים? השחזנו שסתומים- בפירוק שלהם הפלנו לפחות שניים על הרצפה....קיבלו עיקום קל.... שטויות 600 שקל שניהם. ואם כבר עשינו לא נחליף שרשרת תזמון? וכדי שלא ידפוק נחליף גם שרשרת פריימרי..... אז ממה שאני מכיר את בעלי מוסכים ואני מכיר....לא פחות מ 10000 שקל. מישהו חושב אחרת?

C O L T

New member
לפחות שניים על הרצפה... ../images/Emo6.gif גם אני

על הרצפה! תיאור מדוייק עד כדי כאב.

חברה קצת קרדיט גם להם...

למרות שאנחנו לא מוסך..... אבל אפשר לתת קצת קרדיט למוסכים .... יש ביניהם גם חברה טובים. ואם תרצו עזרה אנחנו תמיד מוכנים לעזור . שבוע טוב.

M a x

New member
בתור בעל מוסך לשעבר אני מניח שאתה

יודע שלא ממש מגיע להם....

אייסמן, קרדיט נותנים למי שמגיע...

נדיר שיש למי לתת קרדיט, אם בכלל. אתה מוזמן להציג לנו אותם אם אתה מאמין בהם...

GiladZX6R

New member
שסתום חדש לZX לא יקר במיוחד

עד כמה שאני זוכר, משהו סביב ה30$ לחתיכה.

bendoe

New member
תגיד,לא קנית אותו רק לפני זמן מה?

או שאני מבתבלבל?

eyaleshet

New member
כן...... ואם זה יהיה המצב

אאלץ לעשות את העבודה בעצמי מאיפה לעזאזל אני ישיג פותחן מיסבים?

® Road Runner

New member
יש במנות קרב.

אה..לא..בעצם זה פותחן אחר...
אם אתה עושה את זה בעצמך - חסכת בערך 1500 ש"ח עבודת מוסך.. זה שווה לך את הסיכון?

eyaleshet

New member
לאחר נסיעה מהירה מאוד התחלתי

לשמוע רעש של נקישות חזקות.... מכיוון המנוע בהתחלה חשבתי שסתומים אבל המנוע המשיך לנסוע רגיל חוץ מהרעש המציק והמפחיד אני מוכרח לציין ולאחר פירוק הפיירנגים והמיכל בודדתי את הרעש והוא יותא מכיוון הקרטר שמן/סמוך למכסה קלאץ' מה שנשמע כמו מיסב שבור כנראה... החיים קשים אבל אני אופטימי לפחות האופנוע נוסע...

eyaleshet

New member
בואו נניח שלא נוגעים בשסתומים

רק מחליפים שמן, ואטמים וכמובן מיסב... (הפילטר שמן חדש) מה לדעתכם תהיה העלות מניסיון?

M a x

New member
שיו אתה עקשן ../images/Emo13.gif

רק פירוק והרכבת מנוע תשלם לפחות 3500 שקל וגם זה במקרה הטוב ולפני מעמ...ולפני השסתומים שנפלו והקלאצ שהלך לאיבוד....
בקיצור עצוב

GiladZX6R

New member
דבר ראשון אם אתה רציני בקשר לעשות

את זה לבד - אתה מוזמן לקחת את הספר מכונאים (המקורי) של האופנוע ממני ולצלם חלקים מהספר של Haynes - יש לי את שניהם. אבל לפני שאתה קובע שזאת אכן הבעיה - לא כדאי לקפוץ למוסך (מורשה Kawasaki) ולקבל חוות דעת נוספת?

למעלה