ליחה בגרון

doctor100

New member
../images/Emo53.gifליחה בגרון../images/Emo53.gif

שלום רב, מזה כשנתיים אני סובלת מליחה תמידית בגרון, לעיתים קרובות הליחה צהובה, ולעיתיפם לבנה, אך לרוב צהובה. במהלך שנתיים אלו ניסיתי לטפל בבעיה בכל דרך אפשרית, הייתי אצל דיאטנית, רופא אא"ג, מרפאת אלרגיה ועוד ועוד, אך אף רופא לא ידע לטפל בבעיה שיש לי, ולא עזר לי בנושא. בבוקר עם השקמה, יש לי ליחה בכמויות גדולות, ולאחר מען במהלך היום לעיתים דחופות, כך שאני לא יכולה כבר לתפקד ביום יום מפני שכל כמה דקות יש ליחה בפה שאני צריכה לירוק, וזה מאוד מפריע לי. בנוסף, לאחר ארוחה חלבית של מוצרי חלב יש ליחה מוגברת לעומת ארוחה בשרית. כמו כן, שמתי לב שיש השפעה לכך גם לפי סוג האוכל, כאשר אני אוכלת מטוגן, יש לי ליחה מוגברת, ולכן הורדתי את כל המזונות הללו מהתפריט שלי, ועדיין אני סובלת...!!! אודה לכל עזרה, תרופת סבתא, עצה רפואית....... תודה וחג שמח.

sharpantie

New member
תשובה חלקית

ידוע שחלב ומוצריו גורמים ליצירת ליחה אצל רוב האנשים. יש אנשים שנמנעים ממוצרי חלב בגלל הסיבה הזו. אולי כדאי לך לנסות להקטין או להמנע ממוצרי חלב ולראות אם יש שינוי?

doctor100

New member
האם יש מסויים של חלב שניתן לשתות במקום חלב

רגיל? או שכדאי להמנע מחלב באופן כללי, גבינות וכו'. אני מאמינה שמוצרי חלב גורמים לבעיה זו, אך לא רק מפני שגם מוצרים אחרים גורמים לכך. בנוסף, ממאמרים שקראתי בנושא, ליחה צהובה מעידה על זיהום... תודה על עזרתך.

sharpantie

New member
יש חלב סויה

שזה לא ממש חלב ולא מתאים לכל אחד (עניין של טעם). אולי תנסי פעם ויהיה לך טעים. כדי לדעת אם הליחה מעידבה על זיהום יש לבצע בדיקת דגימה במעבדה.

doctor100

New member
חלילה

איני מעשנת, ולא עברתי CT. הרופא פשוט אמר לי שהוא לא יודע לטפל בי...

Rivi Bar

New member
ליחה בגרון

ממליצה לך לפנות לנטורופת שההתמחות שלו צמחי מרפא: הוא יבצע אבחון מעמיק כדי לבדוק ממה נובעת הליחה (הכלים שונים מאשר ברפואה הקונבנציונאלית) וימליץ לך על תזונה נכונה וצמחי מרפא המותאמים לצרכים האישיים שלך ולא איזה טיפול כללי . בריאות וכל טוב, ריקי נטורופתית

למעלה