חום אחרי חיסון מחומשת

../images/Emo53.gifחום אחרי חיסון מחומשת../images/Emo115.gif

הבונבון שלי קיבל היום את החיסון השני של מחומשת קיבל בצהריים, לפני שיצאנו לטיפת חלב החום היה 37.2 אח"כ 37.4 עכשיו מדדתי חום והחום בדיוק 38 , נתתי אקמולי יודע שתופעות הלוואי יכולות להיות עד 48 שעות, אבל מתי בדר"כ הן עוברות ? בינתיים הוא לא נראה במיטבו, מקטר כל היום וישן דיי הרבה מה לעשות חוץ מלתת אקמולי ? אבדוק חום עד שנלך לישון (בסביבות 1 לפנות בוקר) האם לקום באמצע הלילה לבדוק לו חום ? האם לשים לו רטיות על המצח ? (המצח שלו לא בוער ולא ידעתי מנגיעה בלבד שיש לו חום) אוף ! אני מודאגת ...
אשמח לעצות

מקלחת תמיד עוזרת

גם מרגיעה וגם מורידה חום. מקלחת במים חמימים (לא קרים מידי). אפשר גם רטיות על המצח אם כי ניסיתי פעם אחת ומיקה הביעה מחאה. לא הייתי מעירה באמצע הלילה למדוד חום. קודם כל אפשר לגעת ולהרגיש אם חם- לא משנה החום המדויק וחוץ מזה אם הוא לא ירגיש טוב הוא יתעורר מעצמו. תרגישו טוב!

תודה ../images/Emo4.gif

ועוד שאלה אם אפשר : כל כמה זמן למדוד לו חום ? אני לא כל כך סומכת על עצמי, הנה עכשיו לא הבנתי מנגיעה במצח שיש לו חום, רק אחרי שבדקתי ראיתי ... הוא אגב גם לא אוכל כמעט ..... תודה

אני לא מחסידי מדידות החום

אם היא מרגישה לי חמה או באופן כללי מתנהגת כמי שיש לה חום (שפוכה, ישנה הרבה..) אז לי זה מספיק. אבל- את יכולה כל נניח 5 שעות למדוד לודא שהחום יורד קצת..

תודה מיסיספי ואגב

ראיתי איזה שרשור עם מאמא מיסיסיפי , מיד זעמתי "מי לקח לך את הכינוי ?!!!" ועוד כתב את זה כל כך יפה ... עד שנכנסתי בפנים וראיתי שכתוב "הוריי" ונרגעתי
, אז תתחדשי על ה"מאמא" אמא של הוריי החמודי

שנהביי

New member
מקווה שהיום הוא מרגיש טוב יותר

ובכל מקרה, אני לא הייתי נותנת עוד אקמולי, במיוחד שהחום לא כל כך גבוה (יחסית בשביל תנוקות). נראה שהוא מגיב בדיוק כמו "בספר", וכמו שאומרים זה יכול לעבור תוך 48 שעות.... אני באופן אישי לא הייתי מודדת חום כל כך הרבה פעמים, וכך גם עשיתי (למען האמת לא מדדתי חום בכלל אלא רק בתחושת המגע במצח), רק כשהרגשתי שיש לה חום והיא לא במיטבה נתתי לה חד פעמי אקמולי וחיכיתי שתופעות הלוואי יעברו, תוך כדי הרבה חיבוקים, הרבה ניחום ובעיקר הרבה הרבה שינה. מקווה שהלילה עבר עליכם בשלום וברוגע ומקווה שיעבור כמה שיותר מהר.

אני , כמובן, הייתי היסטרית

החום ירד ברוך השם, אבל אני התקשרתי למוקד אחיות שאלתי מה לעשות, הונחתי למדוד אחרי שעה שוב חום ואחרי עוד 3 שעות שוב, וזה מה שעשיתי
בקיצור לילה ארוף עבר על כוחותינו
ועכשיו הכל בסדר ברוך השם

למעלה