זקוקה לעיצה

בננה25

New member
../images/Emo53.gif זקוקה לעיצה../images/Emo4.gif

יש לי חברה די קרובה, שמתקשה להיכנס להריון, ואני רוצה לספר לה על ההריון שלי וחוששת לפגוע בה, אני כרגע בשבוע 9. יש למישהי רעיון איך לעשות זאת? האמת שאני די חוששת מהתגובה שלה, מפני שאני, לעומתה, לא דיווחתי על תחילת הניסיונות, ועברתי גם הפלה אחת שהיא לא יודעת עליה, כי לא הספקתי לספר לה על ההריון הקודם. יש רעיונות???

קרן210

New member
פשוט לספר כי אי אפשר להסתיר

כזה דבר לאורך זמן וכשהיא תדע בשלב מאוחר יותר היא תעלב יותר שהסתרת ממנה ומאחרים לא. חברות טובות זה לטוב ולרע ולא מסתירים כאלה דברים אחת מהשניה. אם היא תגלה מאוחר יותר או שתגלי לה מאוחר יותר היא תחשוב ותבין שאת מרחמת עליה ואז יהיה גרוע יותר.

Buba30

New member
אכן לספר.

ספרי לחברתך הכל וגם שהפלת. שהיא תדע שהיא לא היחידה שקשה לה. לספר וכמה שיותר מהר. הריון קל!

הייתי בסרט הזה אין ספור פעמים מהצד

של החברה שלך והייתי נפגעת מזה שלא היו מספרים לי כאילו מפחדים , או חוששים לפגוע בי, אם אתן חברות קרובות את צריכה לספר לה, היום אני במצב שהצלחתי להכנס להיריון אחרי 4.5 שנים להיריון ספונטני ולעומת זאת החברה הכי טובה שלי יש אצלהם איזו בעיה קטנה, ואני עומדת מהצד ומסתכלת עליה עוברת את ההתחלה שאני עברתי ויודעת שטוב ששיתפתי אותה היום היא משתפת אותי ואני יודעת עד כמה זה קל ועוזר........וכמה זה מקל שיש עוד מישהו איתך. אל תסתרי............שבת שלום

תות בר

New member
היי קרן

סיסמאות לחוד ומעשים לחוד.... היא מאוד תפגע בכל מקרה. ככה זה. כמה שהיא תשתדל לשמוח בשבילך, זה עדיין יזכיר לה את המקום "התקוע" שלה. מה לעשות - מסתכלים על העולם מזוית קצת אחרת. היתי מספרת כמה שיותר מהר ומקדימה באמירה לגבי החשש שלך לגבי התחושות שלה ובכל זאת הרצון שלך לשתף אותה למרות הכאב שבטוח נמצא אצלה בלב. את חייבת לציין שאת מבינה שכואב לה. כי גם אם היא שמחה בשבילך, עדיין כואב לה. יש מקום לתת לגיטימציה לתחושות האלה שלה. אם לספר על ההפלה או לא, זה כבר עניין שלך. זה לא רלוונטי לתחושות שבכל מקרה יווצרו. לגבי המשך ההריון - יש מקום לשתף בכנות אך להיות רגישה - קחי בחשבון שנקודת הייחוס/ההשוואה הכי כואבת עבור אישה עם קושי להכנס להריון היא אשה בהריון. ובכל מקרה, שיהיה לך המון המון מזל טוב

טאש

New member
אמנם זה קצת תלוי בחברה שלך, אבל:

קודם כל - מזל טוב לך על ההריון
חוצמיזה - אני לא יודעת מה האופי שלה, אבל אם היא בחורה רצינית וחברה טובה היא צריכה להבין שאין קשר בין הנסיונות שלה לנסיונות שלך והיא צריכה להיות שמחה בשמחתך. הרי ילדים ימשיכו להגיע לעולם וזה לא שיש "תור", שהיא הכריזה שהיא מנסה להכנס להריון אז אחרים צריכים לחכות. לדעתי תספרי לה כמה שיותר מוקדם (שלא יווצר מצב שהיא תנחש או תגלה בעצמה קודם) בעדינות כמובן, ותראי לפי התגובה שלה אם נחוץ לרכך לה עם זה שגם אצלך לא הכל הולך חלק והיתה לך הפלה, או להזכיר לה שלא נכנסת להריון כדיי לעשות לה דווקא.... בכל מקרה זו שיחה מהסוג שכדאי לא לדחות, לא הכי נעים לעשות, אבל אחרי שתדברי איתה זה ירד לך מהלב. בהצלחה

למעלה