הצלחתי להילחץ מה

../images/Emo53.gifהצלחתי להילחץ מה../images/Emo193.gif

בבדיקה אצל רופאת ילדים לפני כשבועיים גילינו שפתח איבר המין (הנרתיק) של יובל סגור (חלקו החיצוני דבוק, הפנימי בסדר). הרופאה אמרה שאם עד גיל שנה זה לא יפתח אז צריך יהיה לנתח ולחתוך. מישהי ניתקלה בבעיה כזאת? והאם יש סיכוי להימנע מניתוח?
 

ooochy

New member
לבת של אחותי יש בעיה זהה

היא כבר בת 4.5 וזה עדיין לא נפתח, הם היו אצל כל מיני מומחים וניסו לטפל בכל מיני משחות אבל ללא הצלחה. החליטו באיזשהו שלב לעזוב את העניין ולא להציק לילדה באזורים אינטימיים עד שתגדל קצת ותבין ואז כנראה יהיה צריך לנתח זה משהו יחסית נפוץ ולא צריך להיבהל אבל זה בהחלט לא נוח אם זה לא מסתדר מעצמו.
 
מכירה מקרוב

לדורון היה, יש טיפול של משחה הורמונלית, או במקרה יותר גרוע פתיחה של רופא בעזרת מן מקל אוזניים, אבל זה בדרך כלל נפתח לבד. אצלינו זה נפתח יום אחד כשניגבתי עם המגבונים את הפות. לגמרי מעצמו (או אולי ניגבתי טיפה חזק? לא יודעת... בכל מקרה היא לא בכתה).
 

POOH*

New member
גם לנו היה ....

לגדולה... פעמיים הרופאה פתחה ונסגר חזרה.. אח"כ נתנו לנו משחה למרוח כמה זמן וגם לא עזר.. ואז הרופאה אמרה שפשוט נחכה חיכינו ונפתח לבד... אם תעשי חיפוש בפורום תראי שזה לא משהו נדיר.. ולרוב נפתח לבד.. POOH
 
תודה על ההרגעה../images/Emo178.gif

אני מאוד מקווה שזה יפתח לבד (ולא יסגר שוב). זה מקום כל כך רגיש שממש שה לי לחשוב על זה שיתעסקו לה שם (חשבתי שאצל הבנות נחסך כל עניין החיתוכים מסתבר שלא תמיד הא?!)
 
למעלה