הנסיכה שלי בקושי זזה לה

leegil

New member
../images/Emo53.gifהנסיכה שלי בקושי זזה לה../images/Emo53.gif

שם בפנים וזה קצת מתחיל להלחיץ אותי., קצת הרבה. אז ככה יום שני אני נכנסת לשבוע 23 ולפני שבוע וחצי בערך התחלתי להרגיש תנועות אבל ממש ממש קטנות ובעיקר בלילה שאני שוכבת וגם לא תמיד..השאלה שלי אם אני צריכה לדאוג או שזה נורמלי?? הריון שני שלי ואני לא זוכרת איך היה לי עם אורצ'וק שלי אני זוכרת שהוא גם היה עצלן קטן ולא זז הרבה אבל לא זוכרת ממש איך היה בהתחלה. השעה אצלנו 1.35 לפנות בוקר וערב חג אצלנו, מה עושים?? יש סיבה להילחץ???????.. לילך... אהה וגם אכלתי שוקולד אבל היא בשלה לא רוצה לזוז...

Bebik

New member
כעקרון

צריך לעשות מעקב תנועות רק החל משבוע 28. בשבוע שלך לא נראה לי שצריך לדאוג. האמת, הפצפון שלי לא ממש זז לו שם כל ההריון. היה מאוד עצלן וגרם הרבה לחצים מיותרים לאמא שלו
. בהתחלה,אבל, לא הרגשתי אותו על בסיס קבוע בכלל בלי קשר לשוקולד. יחד עם זאת, בשביל השקט הנפשי שלך תגשי לרופא ע"מ לקבל צפירת הרגעה. הלחץ לא טוב- זה בטוח.

כרמל333

New member
מה מיקום השלייה שלך?

שלי קדמית, אני בשבוע 23+3 והתחלתי להרגיש בשבוע 21, והיום אני לא תמיד מרגישה , רק שאני שוכבת וגם תנועות לא חזקות במיוחד... בעלי עדיין לא מרגיש אותו, והמקרה היחידי שהרגשתי אותו קצת חזק יותר זה בסוף טיפול שיאצו, הוא כנראה התמתח כמוני
אני גם דואגת מצד אחד אבל מבינה שהשלייה בולמת את המכות, בסקירה המאוחרת ראינו את התזוזות במסך ולא את הכל הרגשתי, אז הרופא הסביר לי שיש בלימה של השלייה הקדמית, ואין לי מה לדאוג. ואצלי שוקולד לא ממש עוזר ולא מעורר אותו, אולי הוא כמו אבא שלו אדיש ובשאנטי

mitsi miaoo

New member
אל חשש

אמנם נמידע שיש לי הוא לא מקצועי (אני לא רופאה) אבל אני כרגע בשבוע 24+5 והרופא שלי אמר לי שאין הכרח להרגיש את העובר זז באופן קבוע עדיין כי רק משבוע 28 נדמה לי, יש צורך במעקב תנועות מסודר. אכלת שוקולוד, תנסי לשתות מיץ ממותק מאוד כמו ענבים, אם אין לך חשש מייתר סוכר כי גם שוקולד וגם מיץ או ממתק אחר יכולים להיות כבר יותר מדי סוכר ולשכב על צד שמאל (אומרים שזה עוזר) למרות שאצלי על צד שמאל הוא הכי רגוע ודווקא שכיבה על הבטן או על הגב ממריצה אותו. אז תשתי או תאכלי משהו, תשכבי בשקט ותנסי להרגיש אותה ובכל מקרה תנסי להירגע כי כשאת בלחץ יש פחות סיכויים שהיא תשתף פעולה. ואם אחרי הכל היא עדיין בשלה תקווי שהיא תישן כל כך טוב כשהיא תהיה גם בחוץ...

leegil

New member
נראה שהיא הולכת בעקבות אח שלה

שבקושי היה זז, אבל ממש התחלתי להילחץ וחשבתי ללכת למיון אבל הקטנצ'יק שלי ישן וכואב לי הלב להעיר אותו עכשיו ולסחוב אותו למיון אין לנו משפחה פה שאני יכולה לשים אותו אז זו קצת בעיה.... נראה אולי נחכה עד הבוקר אם אני לא ארגיש כלום אז ניסע למיון, תודה בנות אתן מזה מתוקות הרגעתן אותי קצת...ואני אשתדל להפסיק להילחץ ולבכות ואני אנסה ללכת לישון קצת....אעדכן אתכן בבוקר אצלי שעון ניו-יורק!!! עכשיו כבר 2.15 בלילה--- שוב תודה על התגובות החמות- לילך!

dafnolet

New member
גם לי זה קרה לפני שבוע

ונלחצתי. גם שוקולד לא עזר בהתחלה, אבל אח"כ (בשכנוע בעלי) אכלתי המון המון שוקולד ושכבתי על הצד ואחרי 45 דקות הוא זז קצת. כנראה שההשפעה הריצנית באה אח"כ, כי אחרי שעתיים שלוש הוא התחיל להשתולל שחבל"ז
ולא הפסיק עד למחרת

leegil

New member
../images/Emo41.gifעדכון, הבובה שלי זזה סופסוף

אחרי איזה שעה וחצי שלא נרדמתי ורצו לי סרטים במוח אבל הכי חשוב היא זזה, וגם הבוקר היא זזה קצת כנראה שעדיין מוקדם לה להשתולל בבטן שלי אז מחר נצלצל לרופא רק בכדי להירגע קצת שזה נורמלי. המון תודה על התגובות ממש הרגעתן אותי והכנסתן אותי לפרופורציות, לחשוב שהריון שני אני כבר אדע הכללללללל, ממש לא בהריון הראשון לא הייתי לחוצה ככה. רק בריאות לכולנו והריונות הכי קלים

למעלה