החתולה שלי משתגעת!

bettit

New member
../images/Emo53.gif החתולה שלי משתגעת!

אני לא יודעת מה לעשות - החתולה שלי שהייתה עד לפני כשבוע חתולה טובה וממושמעת- לא שורטת, אוהבת בני אדם פתאום התחילה לנשוך ולשרוט. דבר אחר מוזר -היא כל הזמן רוצה להיות בחוץ, היא בוכה כל הזמן שיוציאו אותה.. אני חייבת לציין שהיא מעוקרת ובת שנה וחצי. אתמול אחרי שנכנענו לבכי שלה הוצאנו אותה ונתנו לה להיות בחוץ , וכשישבנו בחצר פתאום ראינו "שקית" רצה, מסתבר שזו הייתה אסתי החתולה , היא כנראה שיחקה עם השקית והסתבכה. היא נבהלה ממה שקרה לה והחלה לרוץ במהירות. מאוד נבהלנו והיינו בטוחים שהיא תחנק אם לא נמצא אותה ונעזור לה להחלץ. חיפשנו אותה כל היום ולא מצאנו. אני הייתי ממש עצובה , הייתי בטוחה שאסתי מתה. בשעה 22:00 הגברת חזרה הביתה. אין לי מושג מה קורה איתה, היא הייתה חתולה כזו ממשומעת ופתאום היא הפכה למורדת.. מה יכולים להיות הסיבות להתנהגות השונה? מישהו אולי יודע מה קורה לה?? אני ממש מודאגת !
 

In Limbo

New member
../images/Emo12.gif

אולי חם לה בבית אז היא רוצה להיות בחוץ (אולי היא מצאה איזה מקום מוצל ונעים)?.. גם למיצי שלי יש תקופות שהיא כל היום בבית בין השמיכות ותקופות שהיא בחוץ מתכרבלת בשמש ומשתזפת..
 

bettit

New member
לא חם בבית..

אני לא חושבת שזו הסיבה, כיוון והחתולה האחרת שלנו מאוד אוהבת להיות בבית.
 

yaelyael

New member
יש חתולים

הסבר אחד אפשרי - יש חתולים שמאוד אוהבים להיות בחוץ. וגם בעונות המעבר - עכשיו כשמתחיל להיות יותר קריר הם לעיתים יותר נמשכים החוצה, יותר פראיים. ולמה היא פתאום שורטת ונושכת - לא עולה בדעתי הסבר - אלא אם זה נעשה כאשר מנסים ללטף אותה בזמן שהיא מאוד רוצה לצאת ואז סביר שתהיה חסרת מנוחה. בכל מקרה כשיהיה יותר קר וגשום, היא פחות תרצה לצאת, ויותר לשבת ליד התנור..
 
למעלה