ד-ח-ו-ף / ב-ה-ו-ל

../images/Emo53.gif ד-ח-ו-ף / ב-ה-ו-ל

מצטערת שאני מתפרצת כך ללא הקדמה אבל אני צריכה בהול את הטלפון הנייד או הפרטי של: 1. דר' מלינגר מבי"ח וולפסון (שמתמחה באולטרסאונד מוח עובר) 2. דר' בן-סירא מבי"ח איכילוב (שמתמחה ב-MRI עוברי) אני אשמח אם יש למישהו את הטלפון/ים שלהם. אני בשבוע 37+6 וכבר כמה ימים במרתון אחרי שהעוברית שלי התחילה לפגר בגדילה והקריטי הוא זה שהיקף הראש שלה קטן מהנורמה (מתחת לקו תחתון) ופרט לזה שסיפרו לי שזה סממן לפיגור שכלי לא עזרו לי במיוחד... חייבת לציין שמי השפיר יצאו תקינים אבל מסתבר שזה לא מספיק אני ב-ה-י-ס-ט-ר-י-ה מ-ו-ח-ל-ט-ת תודה לכל מי שיכול לעזור. דגנית
 

Gali1973

New member
לא יכולה לעזור אבל מקפיצה...

אוי אוי אוי, באמת מלחיץ. מקווה שהלחץ הוא לחינם. רק בריאות !
 

תמי ס

New member
טלפונים:

ד"ר מלינגר: 050-575697, ניתן גם להשיגו ביחידת האולטראסאונד של בית החולים וולפסון. ד"ר בן סירא ליאת, אין לי את הטלפון הפרטי שלה אך הישגתי אותה דרך המרכזיה של ביה"ח איכילוב, 6974444, לבקש את יחידת ה- MRI. הם שניהם נחמדים עדינים, אמפאטיים ורגישים, וגם נמצאים בקשר (ד"ר מלינגר אף הגיע מוולפסון לאיכילוב על מנת להיות בזמן בדיקת ה-MRI שביצעה בי ד"ר בן סירא). מקווה שהכל יעבור כשורה.
 
היי דג,

יומיים לא היה לי מחשב ופתאום אני רואה הודעה מדאיגה ממך. באמת מלחיץ, אבל למה לא מיילדים אותך אם יש פיגור גדילה? למה מחכים? אוף, איזה הלחצה לקראת הסוף! כל כך מקווה שזו קריאת שוא, העיקר לראות אותה בריאה ושלמה בידיים.
יעל שבוע 36
 
תודה לכולם על התמיכה והטלפונים

ועכשיו כל שנותר הוא להחזיק אצבעות שהכל 100% בסדר והפיצפונת רק רוצה יחס אישי. שוב- תודה לכולם דגנית
 
למעלה