דחופה

Treker

New member
../images/Emo53.gif דחופה../images/Emo70.gif

אתמול מצאנו גור חתולים שקוע עמוק בתוך שלולית בוץ והמסכן כמעט טבע. הוצאנו וניקינו אותו והוא כרגע אצלנו בבית. אין לנו אפשרות לגדל אותו - הכלבות לא "מתות" על חתולים... אני צריך למצוא לו בית דחוף
אני מקווה בשעות הקרובות להוסיף תמונות שלו. בכל אופן, גור חתולים שחור לבן, להערכתי כבן שבועיים עד שלושה, אוכל כבר לבד גבינה עם לחם (מעורבבים ביחד), חמוד ודי שקט (האמת, הופתעתי מכמה שהוא שקט) שמחפש בית בדחיפות. פרטים נוספים במסרים.

קודם כל כל הכבוד על ההצלה!!

תנסה לתת לו טונה, פסטרמה ובשר עוף חתוך דק או הכי טוב לקנות שקית עם אוכל יבש לחתולים גורים, תנסה להתידד איתו על ידי ליטופים כדי שמי שיאמץ אותו יראה שהוא ידידותי ומבויית. ותפיץ את התמונות בכל הפורומים האפשריים לבעלי חיים, בהצלחה. ולא למסור לצער בעלי חיים בתל אביב הם מרדימים. בהצלחה

Treker

New member
אתמול בערב הבאתי לו קופסאת שימורים

של אוכל חתולים ושאלתי כלוב מחבר. אפילו נתתי לו להסתובב בבית. הבעיה היא שכשהוא מחוץ לכלוב הכלבות קשורות בחוץ
אני לא יכול לשנות סדרי עולם בבית ולהוציא ממנו את הכלבות, לכן הדחיפות בלמצוא לו בית וכמה שיותר מהר
יש איזשהו בית מחסה לחתולים באזור הוד השרון
אני לא רוצה למסור אותו לעמותות הרגילות. אם אתם מכירים מישהו שמוכן לקחת אותו או בית מחסה אני אודה מאוד.

GeJuFan

New member
כדאי שכרגע תשאיר אותו באמבטיה

או בחדר אחר סגור, אם החתול לא חברותי זה יקשה עליו למצוא בית. הכלבות כרגע לא מתות עליו כי הוא בטריטוריה שלהן. הכי חשוב כרגע זה שהכלבות לא ירגישו כאילו דוחפים אותם מחוץ לטריטוריה שלהן, ולכן הכי חשוב כרגע זה לתת להם יותר חום ואהבה מהרגיל. אתה יכול לבקש קצת חול לחתולים מהחבר שלך, ולשים את החול בארגז מאולתר שישמש את החתול, שני צלחות לאוכל ומים, ותבקש מחבר שלך אוכל לחתולים או שתקנה שק לגורי חתולים לבד(הכי עדיף לפי דעתי). אני מציעה לקחת אותו היום לוטרינר שיבדוק אותו יתן לו כדור נגד תולעים יתן לך גם גיל משוער ועוד. אני מאוד מציעה מהר להכין לו ארגז חול כי הוא בטח כבר מפוצץ בקקי ופיפי. ובינתיים לנסות למצוא לו בית או ידיד שיוכל לקחת אותו תחת חסותו עד שימצא לו בית.

Treker

New member
אז ככה...

אין לי שום כוונה להשאיר אותו אצלי, כי הדבר פשוט בלתי אפשרי (מכלול שיקולים שלא פה המקום לדון בהם). כל מי שאני מכיר נשאל א הוא מוכן לקחת אותו, לצערי כולם נתנו תשובה שלילית. יש לו ארגז חול קטן והוא מאוד מאוד ידידותי וחסר פחד
אם היתה לי האופציה להשאיר אותו, כמובן שהוא היה נשאר, לצערי לא זה המצב ואני חייב למצוא לו מקום (בית או עמותה)

GeJuFan

New member
קודם כל הכי חשוב זה ל'קחת אותו

לוטרינר, לקביעת המין, קביעת הגיל קבלת תילוע ואולי גם חיסון אם הוא בגיל המתאים. הדבר השני זה לאחר שהוא יהיה נקי לגמרי, לצלם כמה שיותר תמונות חמודות שלו ולהכין לו דף אימוץ ולשלוח לכמה וטרינרים לבקש את עזרתם במציאת בית לגור, או פשוט לפרסם במלא פורומים ואתרים על הגור(ולחזור לשם לעיתים קרובות משהו כמו כל שבוע ולפרסם שוב בפורומים), אני מציעה גם לקחת אותו לימי אימוץ, יש בהרצליה יום אימוץ של SOS חיות. אבל כדאי שהוא יהיה ממש נקי, מפרעושים וכל מיני לכלוכים לפני שתיקח אותו כי אנשים לא יאמצו גור מלוכלך
. אני מציעה שעד שימצא לו בית תשאיר אותו בתוך חדר האמבטיה או בתוך חדר אחר סגור ככה הוא לא יהיה סגור בכלוב, והכלבות לא יהיו חייבות להיות בחוץ. וכן רוב הסיכויים שהן תנבחנה די הרבה כי הוא בשבילם פולש לטריטוריה. רוב הסיכויים שיקח זמן למצוא בית אבל אם תתמיד בסופו של דבר ימצא לו בית, אבל תמונות זה הכי חשוב. ד"א אני מקווה שבארגז חול יש חול של חתולים ולא חול מבחוץ? ויש לי שאלה: מה צבע העיניים שלו? האם יש לו כבר ניבים? אני חושבת שאם שני שאלות אלו נוכל לקבוע את גילו המשוער.

אני מכירה את

"תנו לחיות לחיות" אבל צריך לנדנד ולהתקשר הרבה פעמים כי אין להם כמעט מקום. אבל תפרסם עם תמונה בכל הפורומים בטוח ימצא לו בית, אצלי זה עבד.

Treker

New member
נמצא בית לגור ../images/Emo13.gif

מחר בבוקר יקחו אותו

GeJuFan

New member
איזה יופי, אני מציעה שתעקוב אחר

המאמצים, תיקח מספר טלפון ואת שמם כמובן ואל תהסס לבקש גם את כתובתם. בכדאי שתוכל לבדוק שהחתול התאקלם בסדר, שהם סירסו אותו ושהוא בכללי מאושר ובריא. וכמובן אני מציעה בעוד כחודשיים ללכת ולבקר אותו בכדאי לראות במו עיניך את ההתאקלמות שלו.

למעלה