דחוף! חליפת מכנסיים לאמא שלי

כוכי 1

New member
../images/Emo53.gifדחוף! חליפת מכנסיים לאמא שלי

החתונה בעוד שבועיים ועדיין אין לה מה ללבוש. היא לא הולכת עם שמלות ומחפשת חליפת מכנסיים (מכנס, גופיה ועליונית), משהו בשחור עם שילוב של צבע ובכל החנויות שהיא הייתה יש חליפות בשחור בלבד או דברים צבעוניים ממש מזעזעים. היא רוצה להגיע לת"א בימים הקרובים, יש למישהו המלצות על מקומות טובים בטוב טעם?

shiriv44

New member
מהיכן אתם?

יש את "ליאורה ורינה" מעצבות, אצלי שתי האמהות מצאו אצלהן חליפה לחתונה

כוכי 1

New member
היא מאשקלון ובדקה גם באשדוד ורחובות

איפה נמצאות המעצבות שהמלצת עליהן? יש להן אתר או שתוכלי לשלוח לי טלפון במסר? תודה.

hanii

New member
זה מה שאמא שלי לבשה

בערך בסגנון שאת מתכוונת...

קשיו

New member
חליפת מכנסיים

אנחנו מחפשות גם לאמא שלי. בנתיים ראינו דברים שאהבנו אצל: שרהל'ה- מעצבת מרמה"ש, רח' סוקולוב. רינה צין (מקווה שאני לא טועה בשם שלה)- דיזינגוף. ונדמה לי שזהו..

אושונית

New member
קניון איילון

לצערי אני לא זוכרת את שם החנות אבל נמצאת בשרת המעצבים (כולה 4 חנויות) בקניון אילון בר"ג. יש גם בראשון חנויות המתאימות להגדרה - חמתי קנתה בדיוק חליפה שכזאת בראשל"צ

גביבית

New member
דורין פרנקפורט ללא ספק!

אמא של בעלי לבשבה חליפת מכנסיים מקסימה משם, בצבע שחור עם נגיעות של אדום. את יכולה לעשות חיפוש אחורה (כ- שנה
)על השם שלי ולראות בעצמך.

כוכי 1

New member
בקשר לג'מאלי פורוש - תשמעי קטע../images/Emo12.gif

עשיתי חיפוש כדי לראות את החליפה ונתקלתי באחת ההודעות שלך על ג'מאלי פורוש ושמשמעות המילה בפרסית היא זו**. זה אמור להיות שיר הכניסה שלנו לחופה ועכשיו גרמת לי להרהור מחדש...

biscuit7777

New member
יש חנות בגן העיר

אני לא זוכרת את שמה אבל היא דיי מוכרת, יש שם בעיקר חליפות.

../images/Emo124.gif כוכי ...

סך הכל זה שם של נסיכה תאמיני לי שהייתי שמחה להכנס עם השיר הזה אבל הבן זוג שלי לא אוהב בכלל את השיר כך שאין לי סיכוי אפילו, ודרך אגב אם תסתכלי ברשימות מומלצים של DJ תראי שהרבה ממליצים עליו כשיר כניסה.

כוכי 1

New member
אני מתה על השיר הזה...כבר לפני שנים

כשהייתי שומעת אותו הוא נשמע לי פשוט כמו שיר כניסה אולטימטיבי לחופה, עוד הרבה לפני שדמיינתי את עצמי מתחתנת... ועכשיו כשזה תורי, היה לי מובן מאליו שזה הולך להיות השיר (בליווי מעגל תופים) וגם הבובון שלי ממש אוהב אותו. ההתלבטות היחידה שהייתה לי לגביו הייתה שאולי עדיף משהו אינסטרומנטלי ואז הבחירה הייתה "אח שלי סלים" של שוטי הנבואה, אבל נראה לי שבסוף נישאר איתו. רציתי להגיד לך כבר מזמן שבחרת לעצמך אחלה שם...

גביבית

New member
אולי בגלל שהם לא יודעים את המשמעות.

אפילו אני חידשתי כאן לאיזה דיג'י....

גביבית

New member
../images/Emo6.gif

תשמעי, לא משנה מה יגידו לך - זאת המשמעות האמיתית (האמא שאותה ראית לבושה בחליפה של דורין פרנקפורט מדברת פרסית שוטף...) אבל זה באמת שיר יפה....אין על אהוד.

קושכלה

New member
../images/Emo13.gifחליפה לאמא

תנסו את רזיאלה גרשון,יש לה דברים ממש יפים . לא זול אבל לא מטורף. אפשר גם לנסות באשה אשה גם שם יש דברים נחמדים. מזל טוב בהצלחה

יש אחלה חליפות ב ...

בבת ים יש חנות של "ריקי שנל" בבלפור מומלץ מאוד גם באלנבי יש אחלה חנויות ליד הנחלה וגם בביאליק ברמת גן יש חנויות יפות אלו האזורים שאמא שלי הלכה והתרשמה לטובה. בהצלחה:)

לכוכי

אם אתן באשקלון אז בחנות של אסתי בקניון חוצות יש מגוון די גדול של בגדי מעצבים - דורין פרנקפורט, סגול ועוד. שווה לכן להציץ

למעלה