בעיה בעייתית

שלגייה20

New member
../images/Emo53.gif בעיה בעייתית

לא יודעת אם זה המקום, אבל אין לי את מי לשאול אז אני אנסה אותכם... זה קצת ארוך אז רק למי שיש סבלנות אליי....
והסיפור הוא כזה, אני אשתדל לצמצם פרטים... עד לפני שנתיים הייתה לי חברה ממש ממש והיינו נורא קרובות במשך המון שנים, ואז במשך שנה לא הכי הסתדרנו בעולם אבל בסבבה (צבא וזה, משתנים מתרחקים), ואז לפני שנה קרה איזה ריב לא מובן, דיברנו בטלפון, סגרנו את השיחה. אחכ גיליתי שהיא אומרת לאחרים שאמרתי בשיחה דברים שלא באמת אמרתי, ואז היא ניפחה את זה והוסיפה עוד כל מיני דברים לא קשורים. שהוציאו אותי באור ממש לא יפה... חשבתי, לא נורא, אי הבנה, אני אסלח. אחכ היא הודתה לי בפנים שכבר שנים היא מגלה למישהי אחרת כל מה שאני אומרת לה בסודי סודות... כי: "מה חשבת שבאמת אני לא אספר לה?" ואז אני פשוט הפסקתי להתקשר אליה. והפלא ופלא יצא שגם היא לא התקשרה. בשנה שעברה מאז הניתוק עברו עליי המון דברים שאין ספק שאם אתה חבר של הבנאדם מינימום אתה מרים לו טלפון. לפני חודש היא מתקשרת ואומרת לי , לא יודעת מה קרה, סתם התרחקנו, לא ידעתי בכלל שאת כועסת עליי, בואי נדבר ואני שואלת, סתם התרחקנו? אז למה לא התקשרת כשעברו עליי דברים? לא יודעת מה קרה? מה עם כל הפעמים שחברות שלך שאלו אותי למה אני לא מתקשרת ועניתי שלא מוצא חן בעיני שמלכלכים עליי ואומרים שקרים עליי? והאם התזמון שבו היא נזכרה בקיומי (בדיוק כשהיא השתחררה) לא חשוד קצת? מה קרה? משעמם לך פתאום? ולשאלה אפילו יותר גדולה, אם היא לא יודעת מה קרה, היא לא תרגיש חרטה, ולא שהיא עשתה משהו לא בסדר... להבליג ולחזור להיות חברה שלה אחרי כל מה שקרה בלי לקבל אפילו התנצלות??
מראש!!

אם תחזרי להיות איתה בקשר

היא תעשה שוב פעם את מה שעשתה קודם. לא להבליג ולא כלום לעבור הלאה NEXT

MetalSlider

New member
אני../images/Emo13.gif

את יודעת...יש תגיל הזה שעושים דברים בלי לחשוב פעמיים... אולי זו הייתה תקופה קשה בשבילה והיא לא הכי ידעה מה לעשות... את לא חייבת לסלוח ואני לא מצפה גם שתסלחי בלי סיבה אבל לנסות לדבר איתה?זה המינימום של המינימום תנסי לפתוח איתה שיחה...אם היא תזרום אולי תביני למה הכל קרה. אם לא - לא נורא אני בטוח שיש מספיק אחרים
אבל איך שאת מתארת את זה...נראה לי שהיא הייתה חשובה לך חבל לאבד חברות על שטות...

nuni2212

New member
ממי, תלמדי בחיים......

שכל סוד שאת מספרת למישהו/ מישהי מתגלה ל 3 אנשים לפחות, אני חושבת שיש דברים שעדיף לא לספר במיוחד לסתומה כזו שמנפחת את הדברים לפרופרציות כאלו. אל תחזרי לדבר איתה זה רק יחמיר עם השנים.

שלגייה20

New member
האמת היא

שהרבה יותר מפריע לי שהיא לא מבינה שמה שהיא עשתה זה לא בסדר מאשר עצם העובדה שהיא עשתה את זה... כי, ברור, כולם מספרים דברים שאסור להם. אבל אנחנו גם מספיק חכמים בשביל לא להגיד לבנאדם בפרצוף שאנחנו עושים את זה... היא, גם אמרה לי בפרצוף, וגם לא מודעת לזה שהיא בכלל עשתה משהו לא בסדר... מילא אם היא הייתה באה ואומרת לי , טעיתי, אני מבקשת סליחה. אולי הייתי יכולה לסלוח. אבל סתם ככה? התרחקנו? זה התירוץ שלך לזה שלא התקשרת אליי כשהייתי חצי שנה באישפוזים? נראה לי ממש לא לעניין... מצד שני, נראה לי גם לא לעניין להפסיק להיות חברות בגלל משהו שאולי איכשהו היה איזשהי אי הבנה לפני שנה כבר...

כל מה שאני יכולה להגיד לך זה...

שאופי של בנאדם לא משתנה... אז אולי הפעם היא תדע להסתיר את הדברים טוב יותר, אבל את כבר יודעת שיש בה את התכונות של אחת שתלך ותספר את הסודות שלך, ויותר מזה, את כבר שנה לא בקשר איתה... זאת לא מישהי שהיא חברה ממש ממש טובה שלך שאת לא רוצה לוותר עליה ואת קשורה אליה, היא כבר בעבר שלך. הייתי מציעה לך להשאיר אותה בעבר וכמה שיותר רחוק יותר טוב...

למעלה