אפשר לקבל פה עזרה?

Night Light

New member
משום מה

פיטמה חשופה זה בד"כ לא מה שבא במחוזותינו עם בת מצווה

מוזיקה!!! מוזיקה!!! מוזיקה!!!

זה מה שאני צריכה לא תמונות לא כתוביות לא פוטושופ
<לאשישליבעיהעםהתמונהשלך אבל ראבקקקק מה ביקשתי?? קצת עזרה???
>

noati

New member
בטח צדקת תכייף תבוא הקרועה

ותשים לי הילת מלאך מעלי
אבל הנה בנתיים של ריטה... לא כלכך יפה ולא רק בת ששעשרה. אהבה קטנה <של שירי מיימון,כך הילדה אומרת>

giulietta

New member
זה לא ממש יעזור לך

אבל אני חושבת שכשבתי תהיה בת מצווה אני אשים ברקע את "טלפני טלפני" של שלמה ארצי, כי בת מצווה זו התחלת הפרידה מהילדות... טלפני טלפני ביצוע: שלמה ארצי מילים ולחן: שלמה ארצי את נוסעת לשם, את באה מכאן את אוספת את כל הבגדים. ויוצאת אל הדרך, הדרך קשה, הכל כל כך פתאומי. ובתי הקולנוע מלאים אדם, ואני מלא פחדים, טלפני, טלפני, כי אם לא אז אדאג, גם אימך די דואגת - תדעי. כן, אני כבר נפלתי וקמתי וגם השמים כאילו נופלים כשאתה לא מוכן, ואתה לא מוגן והכל כל כך פתאומי. והעיר רטובה מהגשם הדק, ופנייך הן סוג מעודן. את נושאת מזוודה, את נוסעת מרחק, טלפני, טלפני. כדי שלא אדאג לך, אני לא אשב בשקט. כשהגשם יבוא והרוח תישוב, אדאג עוד יותר. איך לא אדאג לך, טלפני, אז אולי לא אדאג. מבפנים יהיה לי קשה, מבחוץ לא אראה שום דבר. את נוסעת לשם, את באה מכאן, מה נתתי לך כל חיי מי אני, מה נשאר בחדרך הקטן, רק הספר ההוא שקניתי לך. שמרי על עצמך מפני בני האדם, הם יאכלו אותך, ניסו גם אותי, טלפני, טלפני כי אם לא אז אדאג, ואצא אליך מדעתי. © זכויות היוצרים שמורות למחברים ולאקו"ם

giulietta

New member
לא מכירה????????????????

יש לך אומץ לחזור על זה בקול?????????
לא צריך לשים אותך על האש. את שרופה לנצח חחחחח

בקול רם

לאאאאאאאאאאאאאאא ס ו ב ל ת אתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת שלמה א ר צ י
רוצה יותר חזק? <אם תמשיכי אתחיל לשאול שאלות כאן
>

giulietta

New member
חחחחחחחחחח