אני צריך עזרה! ! ! ! !

skoopi

New member
../images/Emo53.gifאני צריך עזרה! ! ! ! !

אני רוצה לעשות את הקעקוע הזה ואני מאוד רוצה שתעזרו לי לחפש תמונה יותר טובה שלו בבבבבבקשה!!!!!!

חוסר מוסר

מותק, תחשוב לרגע שהיית מפרסם תמונות של הקעקוע שלך ברשת ומישהו אחר היה מחליט שהוא עושה את אותו קעקוע. יכול להיות שהאדם שהקעקוע הזה שייך לו השקיע זמן יקר והמון המון משאבים מחשבתיים ויצירתיים על מנת להגיע לתוצאה שיש לו על הרגל. זה לא מוסרי, לא מקובל ובטח שלא יפה להעתיק קעקוע ולגנוב למישהו רעיון. הייתי מציעה לך להתייעץ עם מקעקע בקשר לקעקוע בסגנון. היית רוצה קעקוע שיש למישהו אחר? בכל מקרה, בפורום הזה לא יעזרו לך לגנוב קעקוע.

וגם אף מקעקע מקצועי

לא יקעקע עליו קעקוע של מישהו אחר.. אם כן אז הוא חאפר והתוצאות יהיו רחוקוווות ממה שתצפה..

cha ching

New member
שלא ישים אותו בWWW...

אם הוא רוצה לשמור על פשטיותו הבלתי נלאית של הציור המושקע, המחושב והמקורי של הקעקוע שלו, אז שלא ישים אותו בworld wide web...

cha ching

New member
ושכחתי, הדגש הוא על

הworld... כל העולם רואה את זה או לפחות רואה בפוטנציה...

cha ching

New member
האמת... שזאת כן הצדקה...

את לא רוצה שיגנבו לך את הקעקוע- אל תשימי אותו באינטרנט... או שתעשי לו זכויות יוצרים חוקיות בבית דין..

BlackFairy567

New member
ארג. התגובה שלך כ"כ עיצבנה אותי.

פשוט חוצפה מה שכתבת.. ברמות. אנשים שמים את הקעקוע שלהם.. בשביל להתגאות בו.. להראות מה שיש. זה שיש אנשים חסרי מוסר כמוך שבאים ולוקחים ת'קעקוע כי הם התלהבו ורוצים אותו לעצמם.. זה כבר עצוב. פשוט חוצפה, ומעצבן. אם אי פעם אני אראה את הקעקוע שלי, אחרי השינויים שלי! על בנאדם אחר.. אני פשוט אלך ואתן סטירה ענקית לבנאדם הזה.. אברר איפה הסטודיו..ואלך לצעוק על חוסר מוסר ועל כבוד עצמי משום מה. יש שינויים שרואים שרק בקעקוע ספציפי ביותר אפשר. כמו התמונה הזו.. וללכת ולקחת אותה? חוצפה פשוט. ועוד לכתוב תגובה כזו!??!?! עוד יותר חוצפה.

cha ching

New member
חסרי מוסר כמוני?!

סליחה?! אני לא אעשה קעקוע של מישהו ששם אותו באינטרנט, כי אני לא רוצה אותו עליי(!!!), ולא כי הוא לא רוצה אותו עליי. הוא צריך להיות מודע לזה שכל העולם חשוף לזה ויכול לעשות מה שהוא רוצה. גם אם את תשלחי תמונה לידיד שלך מהאייסיקיו- הוא יוכל לעשות עם זה מה שהוא רוצה בסופו של דבר... אפילו להעביר את זה לכל העולם או לכל הילדים מהשכבה שלך או כל העולה על רוחו... זאת ממש לא חוצפה לכתוב את התגובה הזאת, זאת המציאות. חוכמולוגית...

למעלה