אני חייבת רעיונות!

• פותח הנושא jif
  • פורסם בתאריך

liatal

New member
שיהיה לכולנו בכיפ!!!../images/Emo140.gif

ברוכה הבאה, תהני. בפקודה!

עדי 5

New member
שלום לך יקירתי,יופי שבאת

ונא לפתוח הודעה חדשה שכולם יברכו אותך. אני מאושרת שאת פה.

עדי 5

New member
חחחח,כבר אמרתי לך שאלה השעות שלי

הפעם דרור החולה החזיק אותי ערה. הלכתי לישון ב3 ובשעה 6:30 מר חולה התעורר.

הילהל

New member
מה שעשיתי לבעלי

ותקחי מזה אולי משהו שמתאים לאיש שלך ולסגנון החיים. קודמכל גירשתי אותו מהבית ביום שישי ועשיתי מהבית את הדבר הכי יפה שאפשר - סידרתי בטירוף, שמתי פרחים בכל מקום, מפיות ומפות שאני בדר"כ לא משתמשת בהן, מגבות תואמות באמבטיה (בצירוף סבון נוזלי בריח שהוא אוהב ומברשת כזו שמסתבנים בגב - שיתגרד לו כמו דובון מאושר). האוכל בבית היה כולו בכיוון שהוא אוהב - המרק שהוא אוהב, הפטריות המוקפצות שהוא משוגע עליהן, פיצוחים ובירה לערב - במיטב המסורת הגברית. בבוקר גם דאגתי לגבינות טובות מהסוג שלרוב לא עולה על שולחננו, סלט מושקע, לחם טוב וכו'. ובעיקר פינקתי אותו ונתתי לו להיות בשקט כמו בשבתות טרום ההורות. לשבת ולקרוא ספר, לשכב במיטה עד מאוחר וכו'. הוא מאוד נהנה.

jif

New member
זה הכיוון שאני הולכת עליו

עוד מעט אני יוצאת לקנות פרחים, בלוני הליום וקשקושים לקשט את הבית ואת הכסא. מבחינת אוכל הוא די בעייתי, אז כמובן שהכנתי לו מה שאוהב. הוא מאוד אוהב נשיקות, אז הכנתי מלא ואחת ענקית לקינוח לצהריים (איפה אני אחביא אותה אין לי מושג) וביקשתי משחר שתכין לו ציור בגן (היא אמרה שהיא תגיד לכל הילדים לצייר לו...פאדיחות). תודה לכולכם על הרעיונות!!

הילהל

New member
מחר אפילו!

אני אפנק אותך בשבתות כאלו ואת תאפי לי עוגיות ג'ינג'ר.

avivit28

New member
תלבישי אותו גלימה ושיהיה מלך ליום

כמו בגן תקשטי את הבית, תזמיני חברים לארוחה מושקעת והעיקר המון המון אהבה כי הם תינוקות בעמצם קצת קוש קוש מוש הכל בסדר בהצלחה ומזל טוב

למעלה