אממ.. די דחוף

מצב
הנושא נעול.

TwelveEyes

New member
../images/Emo53.gif אממ.. די דחוף ../images/Emo13.gif

אממ.. די דחוף

יש למישהו מושג, במקרה, אילו קווים נוסעים מתחנת הרכבת בחדרה לרח' הרצל (או רחובות שקרובים אליו) בעיר? במיוחד בין השעות 10-12 בצהריים? ואם אני כבר כאן - מה יותר משתלם לקחת (מבחינת המחיר) בנסיעה מאיזור חיפה לחדרה: אוטובוס או רכבת? ואילו קווי אוטובוס מגיעים מחיפה לחדרה? (כן, אני יודעת שיש לי אלף שאלות.. ככה זה כשמזכירות כונפות נזכרות להתקשר אלייך יום לפני בשביל להודיע שנקבעה לך פגישה בעיר שבחיים לא היית בה
)

shooky33

New member
חיפה - חדרה...

אממ.. די דחוף

יש למישהו מושג, במקרה, אילו קווים נוסעים מתחנת הרכבת בחדרה לרח' הרצל (או רחובות שקרובים אליו) בעיר? במיוחד בין השעות 10-12 בצהריים? ואם אני כבר כאן - מה יותר משתלם לקחת (מבחינת המחיר) בנסיעה מאיזור חיפה לחדרה: אוטובוס או רכבת? ואילו קווי אוטובוס מגיעים מחיפה לחדרה? (כן, אני יודעת שיש לי אלף שאלות.. ככה זה כשמזכירות כונפות נזכרות להתקשר אלייך יום לפני בשביל להודיע שנקבעה לך פגישה בעיר שבחיים לא היית בה
)
חיפה - חדרה...
אוטובוס - קו 921 מתחנה מרכזית בת גלים זמן נסיעה כ-45 דקות והמיר הוא 19.5 התדירות של הקו היא כל 25 דקות בעקרון אם את מתכוונת לנסוע ולחזור באוטובוס שווה לרכוש כרטיס הלו"ש שיוזיל את המחיר ב 10% במקום 39 ש"ח לשני הכיוונים תשלמי "רק" 35.1 רכבת- ממחיר למבוגר לכיוון הוא 19 ש"ח כרטיס הלו"ש עולה 34.5 ש"ח בעקרון בכל הרכבות שיוצאות בבוקר צריכים להחליף רכבת בבינימינה וזה בסופו של דבר יוצא כמעט אותו זמןוהמחיר לא שונה בהרבה רק שבחדרה תצתרכי עוד אוטובוס מתחנת הרכבת לתוך העיר. מקווה שעזרתי נסיעה טובה

מצב
הנושא נעול.
למעלה