אמא גרושה וכל היום לא בבית.

../images/Emo53.gifאמא גרושה וכל היום לא בבית.

אני בתחילת גיל ההיתבגרות. בת 11. ואחותי כבר נשואה, ההורים לי גרושים מגיל שנה, ואמא שלי כל היום בעבודה ועצל אחותי הגדולה דליה כי יש לה תינוקת קטנה ראשונה ונורא קשה לה. ודווקא בתקופה הזאת, שאני צריכה הכי הרבה תמיכה, אין לי אף אחד. החברים שלי בכלל לא מבינים אותי. רובם עם שני ההורים, ומעטים עם הורים גרושים אבל אמא או אבא שלהם לא חוזרים כל כך מאוחר. אבא שלי לוקח פעם אחת בחודש, וגם אף פעם לא ישנתי עצלו. גם בידיוק ניפרדתי מהחבר שלי, סער. אמא שלי חוזרת עייפה ב-21:00. מיד היא הולכת להיתקלח, לצחצח שיניים ולישון, אז אני נישארת לבד לגמרי במשך כל היום. אז בכלל אין לי עם מי לדבר
אני פשוט לא יודעת עם מי לדבר! בבקשה! עצות!

את יכולה

להעלות את ההודעה שלך גם בפורום "ילדים להורים פרודים" יש עוד ילדים שמרגישים כמוך!

MyLovelyMan

New member
פני אליהם.../images/Emo23.gif

דברי עם אמא שלך.. עם אחותך, אפילו אבא שלך. אני בטוחה שהם לא יסרבו לעזור לך.. אולי כמו שאת אומרת אין להורים שלך זמן אלייך, והם לא באים ופונים אלייך, תפני אליהם - הם יפנו לך זמן. את לא חייבת לשקוע בעצמך ולהיות לבד כל היום, את יכולה ללכת לחברות, חברים, ואם את אומרת שאת לבד בבית רוב הזמן, לא רע להזמין אלייך כמה חברות - זה יכול להיות ממש כיף.. ואפילו אם נפרדת מהחבר שלך, ראי את זה בצד חיובי, יש לך זמן לחברות וכו'...

למרות שההורים שלי לא פרודים...

אני ממש מבינה אותך.. ההורים שלי חיים ביחד איתי ועם שני אחים שלי שיותר גדולים ממני. אני מרגישה שאני לא יכולה לדבר איתם... פשוט לא יכולה. ואני מרגישה לבד...כאילו אם הייתי נעלמת הם לא היו שמים לב... מבינה? אני ממש הייתי רוצה לעזור לך ואני חושבת שאולי בגלל שאנחנו מרגישות פחות או יותר אותו הדבר אז זה יעזור לך... ובכלל אם תוציאי את מה שיש לך על הלב את תרגישי יותר טוב.

למעלה