איפה להשקיע סכום לשנה שנתיים?

../images/Emo53.gif איפה להשקיע סכום לשנה שנתיים?

שלום רב! לאחר שעמלתי כמה שנים, צברתי וחסכתי 100 אלף ש"ח. אני לא מבין בכלל בבורסה ובשון ההון ובשבילי זה יפנית. אני מעוניין לסגור את הכסף או להשקיע אותו איפשהו לתקופה של שנה ויותר עם תחנות יציאה. לסגור את הכסף בפק"מ או מצטבר גמיש (חסכון גמיש) אין טעם מיכוון שהריביות שם ממש נמוכות יש לי גם יכולת לבצע להשקעה הו"ק חודשי של 3000 ש"ח אני מחפש להשקיע במשהו קליל ללא צורך בידע וניסיון קודם, והכי חשוב בלי סיכונים !!! עד שחסכתי את הכסף הזה הזעתי הרבה. אשמח מאוד לקבל המלצה נבונה מה לעשות עם הכסף
על שיתוף פעולה אמיר

malinut

New member
מוח-זה התשובה!!!!!!!!1

הי אמיר! קח עצה ידידותית, "כסף עושה כסף". חסכת סכום יפה תיצור לעצמך עסק שיניב לך רווחים תמידיים לכל החיים קצת יצירתיות עמלת עליו הרבה לא באמת חשבת שבפורום תוכל לקבל עיצה איך להעשיר את עצמך כולנו עובדים על זה בהצלחה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

בלי סיכונים? בכלל?

אם כך, התשובה היא באגרות חוב צמודות מדד של המדינה. זו דרגת הסיכון הנמוכה ביותר שאפשר להשיג בשוק כמובן, גם התשואה בהתאם (נמוכה יחסית) כ- 3.0% ברוטו שהם 2.5% נטו צמוד מדד א- תבדוק אם הבנק מציע לך תוכנית חסכון יותר טובה ב- אם לא, תרכוש קרן נאמנות או תעודת סל המתמקדת באגרות חוב. כך אתה קונה את המומחיות של בית ההשקעות שישקיעו עבורך

למעלה