רשת מחשבים ללא ראוטר

חברה.

New member
../images/Emo53.gifרשת מחשבים ללא ראוטר../images/Emo53.gif

שלום. יש לנו בבית מחשב עם WIN 98 (עברית) ומחשב נוסף עם WIN XP PRO (אנגלית) ומודם בזק. וברצוני לעשות רשת עם שני מחשבים אלה (לצורך גלישה ולאו דווקא לשיתוף קבצים). אם אני לא טועה, בעזרת WIN XP PRO ניתן לעשות רשת ללא ראוטר. רק עם שני המחשבים + מודם בעזרת WIN XP PRO. קיבלתי מגולש אדיב אחד בשם B Ran את התשובה הבאה: "לצורך שיתוף אינטרנט בין המחשבים ללא ראוטר , על המחשבים להיות מחוברים ביניהם בכבל רשת מוצלב. יש להפעיל ICS(שקיים גם ב-XP וגם ב-98 ) מהמחשב המחובר פיזית לאינטרנט. עכבר ימין על האייקון של ההתחברות לאינטרנט, לשונית מתקדם. ומשם הייתי מציע לקרוא קודם את העזרה על ICS או לחפש במאמרי הפורום הזה איך עושים זאת נכון כי אין לי חשק להתחיל לכתוב כאן את כל התהליך." בהמשך לתשובה של B Ran אני מבקשת עזרה: 1. מה זה כבל רשת מוצלב? 2. בקשר להפעלת ics (אשמח לדעת מה זה) התחלתי עם "עכבר ימין על האייקון של ההתחברות לאינט', לשונית מתקדם" ולא מצאתי שום לשונית בשם מתקדם. ניסיתי בכל מיני דרכים וכל מה שמצאתי הוא כמופיע ב-2 התמונות המצ"ב. (אני מקווה שהתמונות יצורפו). עשיתי חיפוש ומה שעלה בחכתי הוא גם בסופו של דבר מוביל ל internet properties ואני אמורה למצוא לשונית "שיתוף" וכעולה בתמונה המצ"ב אין לי לשונות כזו. האם תוכלו בבקשה להפנות אותי למאמר (בעברית) שיוכל לסייע לי? מאוד אשמח ואודה לתשובה ועזרה. תודה. חברה

למעלה